Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie skiepus 3

user posted image

Prie socialinės akcijos „Neleisk, kad tymai sugriautų tavo planus!“ jau prisijungė didelis būrys žinomų Lietuvos žmonių: sportininkų, žurnalistų, menininkų, atlikėjų ir šou atstovų. Jų nuotraukas prekybos centro lankytojai galės apžiūrėti PLC PANORAMA pirmajame aukšte prie pagrindinio įėjimo surengtoje parodoje. Čia žinomų žmonių atvaizdai tarsi klaus: „Ar parsivežtum medalį iš olimpiados? Ar liptum į sceną dainuoti? Ar išvyktum ilgai lauktų atostogų? Ar galėtum su šypsena žengti prie altoriaus, jei staiga susirgtum infekcine liga, kamuotų karščiavimas, skausmas, o kūną nusėtų raudoni bėrimai?“
Paroda „Neleisk, kad tymai sugriautų tavo planus!“ PLC PANORAMA veiks visą Imunizacijos savaitę (balandžio 25 –30 d.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kackac: 18 balandžio 2016 - 17:05
Mažos mergaitės, persirgusios kokliušu, istorija:
http://momswhovax.bl...lees-story.html
user posted image

Dar kartą apie hepatito B (HB) vakciną:
http://www.liverfoun...hepbinitiative/

Antivaxeriška "schemutė": biggrin.gif
https://www.facebook...4...e=3

user posted image
Atsakyti
Apie pneumokokinę vakciną:
https://shotofpreven...have-in-common/

Labai svarbi video informacija visiems tėvams! 4u.gif
https://www.youtube....h?v=n8dnXUmHl-Y
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2016 04 14, 10:38)
Panašu, kad vėlyvos tėvystės mada ne tokia jau ir "nekalta":
http://www.ncbi.nlm....les/PMC3701020/

Rado ką tirti kas ir taip durnam žinoma lotuliukas.gif Su amžiumi organizmas visapusiškai teršiasi ir tie, kas savęs neprisižiūri, nesivalo organizmo (įskaitant skiepijasi reikia ar nereikia), tai be abejo, kad rizikuoja labiau pagimdyti ne tik autistą, bet ir kitaip nešžįgalų vaikų. Elementaru juk, daktaryt biggrin.gif
Atsakyti
Ryšys tarp vakcinų ir autizmo nenustatytas. Atnaujintas ir papildytas tyrimų sąrašas: 4u.gif
http://justthevax.bl...etween.html?m=1

Ar antivaxerių vaikams kriaušės yra tabu?
http://skeptics.stac...-than-a-vaccine
user posted image

Vakcinos: mitai ir tikrovė:
http://www.ulac.lt/u.....ir faktai.pdf
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kackac: 21 balandžio 2016 - 10:52
Kaip žinia, viena tokia lietuviška "objektyvi" asociacija gavo atsakymą į savo "objektyvaus" pamąstymo straipsnelį apie meningitą B bei Bexsero vakciną:
https://www.facebook...655875474554274
https://www.facebook...655875474554274
http://www.provizori...a-manipuliuoti/

"Objektyvioji" asociacija didžiai pasipiktino ir šią, atsakymą pateikusią FB paskyrą, apkaltino šmeižtu.biggrin.gif "Mes atsakingai kaltiname IN VIVO KIDS šmeižtu."
Čia pat "objektyviai" pasisakanti asociacija iškilmingai teigia, kad rezonansą sukėlusį straipsnelį "paruošė kelių žmonių asociacijos komanda, tarp kurių yra ir medicininį, ir biocheminį išsilavinimą turintys žmonės." Paprastai, rimtos komandos, neturinčios ką slėpti, po savo darbais pasirašo įvardydamos autorių kolektyvo narius, bei jų "titulus", įrodančius pasiekimus vienoje ar kitoje srityje. Tai viena iš tikrojo OBJEKTYVUMO sąlygų, mielieji. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kackac: 22 balandžio 2016 - 08:01
QUOTE(kackac @ 2016 04 22, 09:21)
Kaip žinia, viena tokia lietuviška "objektyvi" asociacija gavo atsakymą į savo "objektyvaus" pamąstymo straipsnelį apie meningitą B bei Bexsero vakciną:
https://www.facebook...655875474554274


O cia apie jus is jusu garbinamo teksto wink.gif "Tačiau!! Egzsituoja toks dalykas, kaip faktų iškraipymas, frazių išėmimas iš konteksto, žodžiu - manipuliavimas." jus mieloji Kackac tai itin megstate ir sugebate tongue.gif
Atsakyti
Popiečio skaitiniams: 4u.gif
http://www.sonomasta...mmunity-at-risk
https://scontent-frt...amp;oe=57B8CB3B
http://www.aappublic...0416-Pediatrics

Ne profanams. 4u.gif
http://journals.plos...al.pone.0153771
http://m.medicalxpre...roduction.html#

Papildyta:
QUOTE(kiskius @ 2016 04 22, 14:19)
O cia apie jus is jusu garbinamo teksto wink.gif "Tačiau!! Egzsituoja toks dalykas, kaip faktų iškraipymas, frazių išėmimas iš konteksto, žodžiu - manipuliavimas." jus mieloji Kackac tai itin megstate ir sugebate  tongue.gif

Nevykęs bandymas savo š..., pateplioti kitus? biggrin.gif
Atsakyti
Atidžiai perskaičiau gydytojos komentarą dėl B grupės meningoko.

https://www.facebook...655875474554274

Jei teisingai supratau, prieštaravimo Mažylio žurnalo straipsniui nėra, yra tik pasipiktinimas, kad paviešinti ir tie faktai, kurie neskatina skiepytis?

Tikrai labai gaila, kad atsakymas išęjo toks skystas. Tikėjausi tų įrodymų, kad vakcina efektyvi, saugi - bet deja, nieko konkretaus, tik pašaipus stilius ir išsankstinis smerkimas. Patys gydytojai save diskredituoja tokiais skystais atsakymais.

Deja, bet Asociacijos atsakymas į šmeižtą yra labai taiklus. Gydytojams reikia smarkiai pasitempti su argumentais, o ne vien giedoti tą pačią plokštelę, kad kaip čia kiti, neturintys medicininio išsilavinimo, drįsta su jais ginčytis.

O gaila, liga baisi, bet panašu, kad apsisaugoti nėra kaip, tieiog- pasiseks, nepasiseks...
Atsakyti
http://sveikata.lryt...rsto-lauzta.htm
Atsakyti
Asociacija primena, kad jau šį antradienį, gegužės 17d. 11 val Lietuvos Vyriausiojo administracinio teismo atvirame posėdyje bus svarstoma byla dėl V. Andriukaičio įsakymo teisėtumo (uždraudžiančio priimti į ugdymo įstaigas nuo tymų, raudonukės ir poliomielito nepaskiepytus vaikus). Labai reikėtų aktyvaus dalyvavimo ir palaikymo iš visų neabejingų, kviečiame atvykti. LVAT adresas: Žygimantų g. 2 Vilnius, 1 salė.
Atsakyti
Man pasidare idomu kur dingo musu "profesore" Kackac g.gif gal uz prasta reklama atleido is pareigu ir dingo visas pilietiskumas?
Atsakyti