Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo paieškos, patarimai, diskusijos

QUOTE(Azuolas007 @ 2016 06 09, 14:28)
norėjau pasipasakoti, gal šiek tiek išsiplėčiau... atsiprašau smile.gif

O Jūs puikus marketingistas, savo darbą išmanote smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2016 06 09, 16:12)
O Jūs puikus marketingistas, savo darbą išmanote smile.gif

Nepanašu.
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2016 06 09, 15:51)
Nepanašu.


butent, labai daug bla bla bla ir akivaizdziai matosi reklama.
Atsakyti
Galiu pasiūlyti dirbti su dviem kompanijomis, aišku, jeigu tai galima pavadinti darbu. Man tai malonus laiko leidimas už kurį galima dar gauti ir pinigų. Kalbu apie Korporaciją Sibiro sveikata ir kompanija tianDe. Kam bus įdomu tikrai papasakosiu plačiau.
Atsakyti
Sveiki. Šiuo metu intensyviai ieškau darbo ir galiu pasidalinti dažniausiai užduodamais nelengvais klausimais:
1. Kaip matote save po 5 metų?
2. Kaip atsilieptų apie jus buvusieji kolegos?
3. Su kokiu vadovu negalėtumėt dirbti?
4. Įvardinkit tris didžiausius savo privalumus ir trūkumus?
5. Kodėl norite dirbti būtent tokį darbą?
6. Kas bus, jei mes jūsų nepriimsime?

Pasiruoškite bent jau sau atsakymus. Būtų įdomu, jei ir čia pasidalintumėte 4u.gif Geriau jau per daug pasiruošti, nei per mažai. Nes klausimų tikrai tokių būna ir kad nereiktų paskui: "Aaaaa... Mmmmm, Gal... šita... Hmmmm..." biggrin.gif

Ir dar vienas labai svarbus dalykas: GIRKITE SAVE ;) Nesvarbu, kad viską surašėte CV ar motyvaciniame laiške, nesvarbu, kad neklausia, pasakokite apie savo gerąsias savybes, pasiekimus ir pan.
Atsakyti
Durni klausimai. Jei maža įmonė ir per pokalbį klausia tokių klausimų, tai geriau ten ir nenorėkit dirbti, nes vadovas bus savotiškas. Normaliose įmonėse yra kalbama apie įgūdžius. Na pvz. ką gali pasakyti buhalterė, kur save mato po 5 metų, jei eina dirbti į mažą įmonę?
Atsakyti
Sveikos, man šiuo metu irgi aktualu darbo pokalbiai ir klausimai smile.gif
Viename darbo pokalbyje labai įkyriai klausinėjo, kas mane gyvenime veda iš kantrybės, kas bendraujant su vyru veda iš kantrybės, kas mieste veda iš kantrybės. Esu nekonfliktiška asmenybė, bet tie įkyrūs klausimai apie kantrybę jau patys savaime pradėjo vest iš kantrybės biggrin.gif
Esu gavusi klausimą "Ką jūs manote apie apkalbas darbe? Prisidėtumėte?"
"Jei būtumėte atlikusi visus darbus, o iki darbo pabaigos liktų dar 30 minučių, ką veiktumėte per jas?"
Tačiau dažniausiai domimasi mano vaikų sveikata ir ką ruošiuosi daryti jiems susirgus.

Vieną pokalbį turėjau tokį, iš kurio pati jau norėjau kuo greičiau išeiti. Skelbime buvo nurodyta, kad darbas ofise, gana monotoniškas. Man tiko, tačiau nuvykus visai kita giesmė prasidėjo bigsmile.gif Atlyginimas - minimumas, darbo pobūdis kuruoti turgelių darbo vietas, jų pasiskirstymą ir spręsti problemas, kylančias tarp turgelių prekeivių. Buvo pabrėžta, kad konfliktai dažni ir turiu mokėti suvaldyti stresines situacijas. Jau tuomet atsakiau, kad tai ne mano darbas, ne tokio esu charakterio, bet pokalbis tęsėsi, reikalingos teisės ir automobilis, kurio neturiu, buvo pasidomėta, ar negalėčiau mėnesio laikotarpyje įsigyti, atsakiau, kad negalėčiau. Dar pridūrė, kad būna dažni susirinkimai po darbo laiko, nors buvau pabrėžusi, kad reikia tikslaus darbo laiko rėmų, nes darželis irgi turi savo darbo laiką. Nepaisant to, tik grįžus namo man paskambino, kad mane atrinko ir turiu išlaikyti bandomąjį testą, kurį laikyti jau pati atsisakiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2016 10 10, 13:07)
Durni klausimai. Jei maža įmonė ir per pokalbį klausia tokių klausimų, tai geriau ten ir nenorėkit dirbti, nes vadovas bus savotiškas. Normaliose įmonėse yra kalbama apie įgūdžius. Na pvz. ką gali pasakyti buhalterė, kur save mato po 5 metų, jei eina dirbti į mažą įmonę?

Pritariu. Bet jų būna ir gana dažnai. Šiaip klausinėtojui svarbu ne kiek atsakymas (nu kur jau čia matysi save kitaip po 5 metų biggrin.gif ), bet kaip tu reaguoji į "durnus" klausimus. Nors juos išgirdus dažnai norisi nebegaišti laiko ir tiesiog atsistojus išeiti biggrin.gif

QUOTE(*Rud@@kė* @ 2016 10 10, 15:53)
Sveikos, man šiuo metu irgi aktualu darbo pokalbiai ir klausimai  smile.gif

Vaikų tema išvis nepageidauja per pokalbius. Esu tiesiai šviesiai išgirdus: "Jūs suprantat, kad mes nesame valstybinė įstaiga ir biuletenių pas mus imti negalima".

Kartais pasijaučiu kad dalyvaučiau kokiame nors "patyčių" šou, klausimai vienas po kito ir tiesiog gaudymas ant atsakymų. Bet irgi manau žiūri, kaip tu elgiesi konfliktiškose situacijose, kurių juk būna kiekviename darbe.

Keisčiausias klausimas turbūt buvo "Jei galėtumėt susitapatinti su pasakos personažu, koks būtumėt"?

Dar esu girdėjusi klausimų: Kas miesto meras? Kokia šiandienos benzino kaina? Kas jums šiame kabinete nepatinka? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marseta @ 2016 10 10, 16:04)
Dar esu girdėjusi klausimų: Kas miesto meras? Kokia šiandienos benzino kaina? Kas jums šiame kabinete nepatinka? biggrin.gif

doh.gif
Atsakyti
Esu ilgalaikė bedarbė.Kokios tikimybės susirasti darbą Lietuvoje?Lietuvoje ir užsienyje turiu tik slaugytojos darbo patirties. unsure.gif
Atsakyti
Slaugytoju Lietuvoje truksta. Jei turite galiojancia licenzija, manau, darba tikrai rasite.
Atsakyti
Dirbu atrankose tarptautinėje įmonėje.


Svarbu bendradarbiaut kiekvienu klausimu ir neužsispirt "nesakysiu, nežinau..." ir nepradėt bet kokio negatyvo kalbėti, nes negatyviems/besiskundžiantiems visada bus neigiamas atsakymas, jeigu kils įtarimas. Aišku, yra situacijų, kai keičiate darbą dėl nuolatinių viršvalandžių - taip ir sakot, bet priduriat, kad kai svarbus projektas/užduotis nematot jokių bėdų vieną kitą valandą padirbėti.

Dėl gyrimosi tai taip, reikia girtis, bet proto ribose. Labai negerai, kai tavo klausimų žmogus tarsi negirdi / neatsako ir kartoja savo išmoktą 'dainelę'. Praėjusią savaitę turėjau pokalbį, kur žmogus taip ir neatsakė, kodėl nebedirba, žmogus turėjo labai konkrečiai išmoktą sakinį. Vadovo išvada buvo tokia - neįmanoma bus susikalbėt darbe. Bet koks "restruktūrizavimas, etatų mažinimas ir kt." skamba normaliai ir nesumažina šansų normaliam darbo pokalbyje. Tik paprastai kandidatai kompleksuoja ir prišneka kitų abejotinų dalykų, kas ir pakiša koją.

Pavyzdžiui atvejis kai visas pokalbis anglų k. ir paklausiama papasakoti apie studijas, nes vadovui tiesiog smalsu buvo. Mergina visiškai nieko nepapasakojo, nors anglų k. jai ne kliūtis. Na keistai atrodo. Geresnis variantas sakote kažką "Atsiprašau, visai iškrito iš galvos, sunkiau man versti studijų terminus". Na, kalbate nuoširdžiai, kad va susijaudinote, išgaravo iš galvos. Nuoširdumas labai paperka. Jeigu nesuprantate klausimo, paprašykite pakartoti ar patikslinti.




QUOTE(Marseta @ 2016 10 10, 09:36)
Sveiki. Šiuo metu intensyviai ieškau darbo ir galiu pasidalinti dažniausiai užduodamais nelengvais klausimais:
1. Kaip matote save po 5 metų?
2. Kaip atsilieptų apie jus buvusieji kolegos?
3. Su kokiu vadovu negalėtumėt dirbti?
4. Įvardinkit tris didžiausius savo privalumus ir trūkumus?
5. Kodėl norite dirbti būtent tokį darbą?
6. Kas bus, jei mes jūsų nepriimsime?

Pasiruoškite bent jau sau atsakymus. Būtų įdomu, jei ir čia pasidalintumėte  4u.gif Geriau jau per daug pasiruošti, nei per mažai. Nes klausimų tikrai tokių būna ir kad nereiktų paskui: "Aaaaa... Mmmmm, Gal... šita... Hmmmm..." biggrin.gif

Ir dar vienas labai svarbus dalykas: GIRKITE SAVE ;) Nesvarbu, kad viską surašėte CV ar motyvaciniame laiške, nesvarbu, kad neklausia, pasakokite apie savo gerąsias savybes, pasiekimus ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leyla: 19 spalio 2016 - 21:19