Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai

QUOTE(rentabili @ 2016 04 17, 20:36)
Sie ABH matiniai skysti lupu dazai yra baisus.kokybė tokia kad uzz dyka nenorėciau.turiu daintly spalva ir bandau optimizuoti nors vietoj skaistallu.uzdziusta ant lupu jausmas kaip cementu isitepus net nieko negeriant nevalgant trupa veliasi gabalais vaizdas pigus ir baisus.tolygiai padengti reikia buti profu.fu fu fu...naudojant kaip skaistalus irgi vargelis bet dar nezinau kodėl neismetu ,gavau pries savaite ir kaip vista kokia darbe pasidaziau kol nutryniau ta baisuma kolėgės zvengė susirietusios...
NORIKA jusu matinis?kaip patinka ar tik uzskytas?

Ou je..... unsure.gif Na mano ne matinis.... atrodo g.gif biggrin.gif Na bus kaip hus, bet turiu matini is Colourpop tai irgi baisiau nei baisu, viskas taip kaip parasei, lupos kaip dykumos zeme suskilineja doh.gif Tai riebiai sviestmedzio vazelinu isimozoju, tik tada dazau, tai dar kentet galima, bet siaip suduks paskutinis doh.gif

QUOTE(RitaRazi @ 2016 04 18, 07:18)
papasakokit apie Mixa CC.

Nieko gero. Nedaro NIEKO !!! Uztepus raudonio nei kiek nemaskuoja, odos nesulyina nei spalvos, nei pavirsiaus, tiesiog lyg paprasta kremiuka uztepus odai padrekint ir viskas unsure.gif Nu sutepsiu, neismesiu, bet jau daugiau..... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2016 04 18, 17:25)
man ji patinka, bet nesuprantu ko visos svaigsta del jos taip. Gerai laikos ant odos jei primer'is pries tai detas (nors pati pudra pilna silikonu), su riebia/normalia oda jau pradedi blizget greit, neduok die sausu odos lopineliu turi.. siai pudrai reikia tobulai sudrekintos odos, gero primer'io ir sausos pudros T zonai. tik tada ji atrodo tobulai ir verta savo kainos. bent man  rolleyes.gif
drinks_cheers.gif nors turejau jo Miniuka, tai daze nezinau kiek menesiu tobulai. atrodo kad visai kitokia formule jo, kai mini variantas.

O taip, pritariu beveik dėl visko drinks_cheers.gif Man klaikiai išryškindavo sausas vietas (o turėdavau tokių nemažai), o T zona vakarop jau labai blizgėdavo.

Stenders dušo želė
user posted image

La Mer veido prausiklis-putos
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2016 04 15, 15:26)
Inglot "Duraline" išsprendžia šitą bėdą labai greitai mirksiukas.gif
Jei turi "neveikiančių" tušų galima į "Douglas" nunešti ir įkapsės. Man pardavėjos pačios siūlės mirksiukas.gif

kiek kainuoja? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2016 04 18, 17:25)
man ji patinka, bet nesuprantu ko visos svaigsta del jos taip. Gerai laikos ant odos jei primer'is pries tai detas (nors pati pudra pilna silikonu), su riebia/normalia oda jau pradedi blizget greit, neduok die sausu odos lopineliu turi.. siai pudrai reikia tobulai sudrekintos odos, gero primer'io ir sausos pudros T zonai. tik tada ji atrodo tobulai ir verta savo kainos. bent man  rolleyes.gif
drinks_cheers.gif nors turejau jo Miniuka, tai daze nezinau kiek menesiu tobulai. atrodo kad visai kitokia formule jo, kai mini variantas.


Poras kemša? Gal daliniesi? blush2.gif


QUOTE(Vitulka @ 2016 04 18, 19:44)
kiek kainuoja? smile.gif

Pažiūrėjau, kad pabrango rolleyes.gif Aš mokėjau 5-6EUR.
https://www.douglas....line/?item=8800
Atsakyti
Pasilepinau
user posted image
Atsakyti
Pasilepinau tsknt.. prasideda.. Ikopi zmogus i 4 desimti.. ir prasideda.. La mer.. La Prarie.. doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Naujas La Prarie Swiss Ice crystal Transforming cream spf 30.. pabandziau ant veido ir supratau ka reiskia posakis: prabanos sydas.. blink.gif biggrin.gif
http://www.laprairie...ansformingCream
user posted image
Atsakyti
amberr, Kristianoj pirkote?
Kokia kaina pas mus jo?
Ir kokia spalva, nes kiek supratau cia kremas su spalva ir turi kelis atspalvius?
Atsakyti
QUOTE(Biancca @ 2016 04 18, 18:34)
La Mer veido prausiklis-putos
user posted image

Ir kaip sis prausiklis jums? Ka galetumete pasakyti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2016 04 18, 20:00)
Poras kemša? Gal daliniesi? blush2.gif


man naudojant progoms ar siaip kai jau zinau kad visa diena turiu nuostabiai atrodyt - ne, bet naudojant kiekviena diena, velnias zino kaip ten butu 4u.gif parasysiu AZ tau del jos
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2016 04 19, 09:02)
Pasilepinau tsknt.. prasideda.. Ikopi zmogus i 4 desimti.. ir prasideda.. La mer.. La Prarie..  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Naujas La Prarie Swiss Ice crystal  Transforming cream spf 30.. pabandziau ant veido ir supratau ka reiskia posakis: prabanos sydas..  blink.gif  biggrin.gif

Jau kai pasakysi lotuliukas.gif Ar cia tipo pasiteisinimas kad jau La Prairie gali pirkti? lotuliukas.gif
Labai idomus atsiliepimai,jis kaip kremas su spalva ar maskuoja ka nors? bigsmile.gif
Atsakyti
Uoga uoga Pabučiuok mane
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2016 04 19, 10:55)
amberr, Kristianoj pirkote?
Kokia kaina pas mus jo?
Ir kokia spalva, nes kiek supratau cia kremas su spalva ir turi kelis atspalvius?

Viska sugadinot.. dabar negalesiu turtingos snobes vaidint.. verysad.gif lotuliukas.gif ne.. ne pardei.. Bobutes paskola tureciau paimt, kad moket pilna kaina lotuliukas.gif 179 eurai gal.. perpirkau is drauges, kuri uzsimane tamsesnes spalvos vasarai ciut pigiau.. spalva pas mane 02.. yra 4 spalvos.


QUOTE(*Kitty* @ 2016 04 19, 18:40)
Jau kai pasakysi  lotuliukas.gif  Ar cia tipo pasiteisinimas kad jau La Prairie gali pirkti?  lotuliukas.gif
Labai idomus atsiliepimai,jis kaip kremas su spalva ar maskuoja ka nors?  bigsmile.gif

lotuliukas.gif nu taip! Taip ir sako.. nors as jauciuosi tik i 3 ikopus, bet visi mane taiso, kad jau 4ta.. nu kiti geria zino biggrin.gif Kelis kart teko ja bandyt, pries perkant.. ir zinai.. skirtumas tikrai yra, nei kitus naudojant kremus su spalva.. nzn.. maskavimo didelio kaip ir ner, bet as dedu ant virsaus vis tiek presuota ir man to uztenka , ypac siltiem oram.. spf 30 yra, kas visada gerai.. ir tas veidas..nu jis kitaip atrodo (arba tik belieka jau taip galvot uz tokia kaina nusipirkus lotuliukas.gif ) As sepetuku tepu, tai man uztenka visko, BET nepabandzius tikrai nesiulau pirkt!
Atsakyti