Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

Čia lieknėja tos, kurioms reikia numesti daugiau, nei 5 kg tongue.gif
user posted image

Naudingos nuorodos:

Mano dieta
Dieta
Dukano dieta
Gera dieta
Edieta
Dietų klubas
Pasaulio dietos
Dietos sistema
Lieknieji gurmanai
Sulieknėk sveikai
Bodyflex
8 minučių pratimai
Valgyk ir lieknėk
Valgyk ir lieknėk receptai (rusų kalba)
Mėgaukis maistu
Kalorijos
Aš liekna
Sveikata- grožis- dieta
Sveika dieta
Lieknėju paskutinį kartą
Visos dietos
Kas svarbu lieknėjant?
10 taisyklių, kurias verta įsiminti lieknėjant
Geriausias laikas valgyti pagal Alaino Delaboso dietą
Pasidailink iki vasaros
3 rytinės klaidos, lėtinančios medžiagų apykaitą
Produktų, padėsiančių numesti svorį, top 5
4- ių minučių mankšta
Kaip pakeisti mitybos įpročius
Dieta "Tobula vasaros figūra"
Didžiausia lieknėjančiųjų klaida- tikėtis stebuklo.
16 gudrybių, padėsiančių sulieknėti
Liekna ar laiminga
Ką reikia valgyti pusryčiams, kad būtume lieknesni
200 kalorijų atskirose lėkštėse
Ką valgyti, kad nejaustum alkio ir sulieknėtum
Minus 10 kg per 13 dienų nebadaujant
Gėrimas, JAV sumušęs dietų top'us
Sveikas gėrimas lieknėjančiosioms
Kefyro kokteilis lieknėjimui
5 produktai- virškinimui gerinti
Motyvacija visom smile.gif pažiūrėkit smile.gif
Nuo pirmadienio viskas kitaip?
10 dažniausių klaidų laikantis dietos
Žvaigždės figūra
Kas iš tiesų padeda lieknėti
6 žiedlapių dieta
Nusprendžiau numesti svorio. Kas svarbu lieknėjant?
Kefyro ir agurkų dieta
Vasariškai gaivi uogų dieta
Intuityvus valgymas
Lieknėjimo testas pagal E. Abravanelį

Norinčios prisijungti savo duomenis siunčia Airisė į AŽ

user posted image
Naudingos formules kaloriju kiekio apskaiciavimui :

Kūno masė KM = (dabartinis svoris - norimas svoris) x 0.25 + norimas svoris

Pvz.: KM=(67-58)x0.25+58=60.25 kg

2. bazinė medžiagų apykaita BMA = 655+ (9.6 x KM)+ (1.8 x ūgis)-(4.7 x amžius)

Pvz.: BMA=655+(9.6x60.25)+(1,8x169)-(4.7x38)=1359 kcal

3. paros energijos poreikis PEP= (BMA x 1.2 )+ 10%

Pvz: PEP=(1359x1.2)+10%=1630,8+163=1793.8 kcal (paapvalinus 1794 kcal)

4. Energijos deficitas ED= PEP-500

Pvz.: ED=1794-500=1294 kcal.

Taigi, kad užtikrinti reikiamas gyvybines f-jas ir kuo mažiau kenkiant org-mui mesti svorį, man reikia min 1294 kcal. per parą.

Jei aktyvumas daug didesnis, tai jau reiktų su tokiu kcal rimtos priežiūros, kad neužstabdyt BMA.

Jei energijos deficitas bus ženkliai mažesnis BMA ir dar jei ilgesnį laiko tarpą, org-mas jungs stabdžius: lėtins medžiagų apykaitą, o tai reiškia, kad BMA mažės
Ir jei valgysit vėliau įprastas 2000 kcal, tai svoris nebus palaikomas, o ženkliai augs.
user posted image
user posted image


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktine Fėja: 15 balandžio 2016 - 13:25
Ačiū už naujus namus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 04 15, 11:58)
Ačiū už naujus namus  4u.gif


ner uz ka mirksiukas.gif man be jusu liuuuudna buvo tongue.gif
kaip tavo sveikatele g.gif

siandien mane kaip tave vakar kazkaip keistai papykija unsure.gif pusryciams nieko nesinorejo, suvalgiau jogurto tik ax.gif ir vistiek blooooga unsure.gif
Atsakyti
As vis ziurejau ar jau kas tema sukure. Aciu.
Papildyta:
Mano kunas nors ir atoras bet visas sudribes. Reik sportuoti. Bet yra bet. Nu bevale as. O bet taciau. Ka jus sportuojat? Gal ir man motyvacija atsiras. Nes jei dabar taip. Kas bus kai 5 kg numesiu? Plastinei tikrai neuzdirbu...
Atsakyti
QUOTE(Naktine Fėja @ 2016 04 15, 15:10)
ner uz ka mirksiukas.gif man be jusu liuuuudna buvo tongue.gif
kaip tavo sveikatele g.gif

siandien mane kaip tave vakar kazkaip keistai papykija unsure.gif pusryciams nieko nesinorejo, suvalgiau jogurto tik ax.gif ir vistiek blooooga unsure.gif


Nu va, kiba tave užkrėčiau unsure.gif aš šiandien kaip naujai gimus, visiškai atsigavus ir pasportavus thumbup.gif vyras galvojo jau kad vėl nestuke.gif pagal mano savijautą lotuliukas.gif
QUOTE(milda.25 @ 2016 04 15, 15:22)
Mano kunas nors ir atoras bet visas sudribes. Reik sportuoti. Bet yra bet. Nu bevale as. O bet taciau. Ka jus sportuojat? Gal ir man motyvacija atsiras. Nes jei dabar taip. Kas bus kai 5 kg numesiu? Plastinei tikrai neuzdirbu...

Aš sportuoju namie, pagal kilo.lt sudarytą man programą, teis kartus per savaitę. Reikia tiesiog per tinginį pradėt, o kai pradedi jausmas superinis thumbup.gif bet jei tik kartą praleidi, viskas, sunku vėl įsivažiuot doh.gif užtai stengiuos nepraleist ax.gif nu tik tą velykinę savaitę nesportavau blush2.gif bet kartais gerai ir pailsėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 04 15, 12:29)
Nu va, kiba tave užkrėčiau unsure.gif  aš šiandien kaip naujai gimus, visiškai atsigavus ir pasportavus  thumbup.gif  vyras galvojo jau kad vėl  nestuke.gif  pagal mano savijautą  lotuliukas.gif


technologijos tobuleja biggrin.gif net ligom nuotoliniu budu uzsikresti emem lotuliukas.gif tikiuos ir man greitai praeis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 04 15, 15:29)


Aš sportuoju namie, pagal kilo.lt sudarytą man programą, teis kartus per savaitę. Reikia tiesiog per tinginį pradėt, o kai pradedi jausmas superinis thumbup.gif  bet jei tik kartą praleidi, viskas, sunku vėl įsivažiuot  doh.gif  užtai stengiuos nepraleist ax.gif  nu tik tą velykinę savaitę nesportavau blush2.gif  bet kartais gerai ir pailsėt  biggrin.gif

Ar kunas sportuojant ir lieknejant neglemba? Nes as tai jauciuosi kaip drebuciu kalnas. Kitos kad ir storos bet stangrios. O as ....
Atsakyti
QUOTE(milda.25 @ 2016 04 15, 15:38)
Ar kunas sportuojant ir lieknejant neglemba? Nes as tai jauciuosi kaip drebuciu kalnas. Kitos kad ir storos bet stangrios. O as ....

Tam ir reikia sportuoti, net ir lieknos nesportuojančios kai drebučiai, tai ko norėt iš storulių blush2.gif doh.gif o stangrios kitos gal tik atrodo, juk ne visas ir matai nuogas ir nečiupinėji mirksiukas.gif anoks ten stangrumas riebalų rolleyes.gif aš visa kaip drebutis, bet nu sportuoju ir tikiuos kad bent kažkas kažkada sustangrės, prasišvies per riebalų sluoksnį bigsmile.gif ir šiaip sportas man nuotaiką pakelia smile.gif jei galėčiau, varyčiau į sporto klubą, bet galimybės neturiu. Tik kažin ar sportas padės sutraukti pilvo skūras po dvynių g.gif doh.gif užtai vasarą ruošiuosi palankyti roll shaper'ius, po antro nėštumo man labai labai viską patvarkė, jau numetus svorį, žinoma smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Naktine Fėja @ 2016 04 15, 15:34)
technologijos tobuleja biggrin.gif net ligom nuotoliniu budu uzsikresti emem lotuliukas.gif tikiuos ir man greitai praeis unsure.gif

Linkiu, kad praeitų, man nesitiki net kaip vakar jaučiausi, o kaip šiandien 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes.
Labai atsiprasau, kad taip velai. Darbo tiek, kad net pavalgyt nespejau, namo grizau tik neseniai. O dar kelionei ruostis reikia. Uj, pavargau... karsta.gif

Aciu, Feja, tau, kad mane pavadavai su temos kurimu. 4u.gif

Na o cia sios savaites rezultatai:

user posted image

Jus visos nerealios saunuoles esat. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Bet cia labiausiai pasistengusios:

first.gif milda.25
second.gif Naktine Feja (grizti i savo ritma thumbup.gif )
third.gif Caramelia30

Gero savaitgalio. 4u.gif Na o as jeigu rasiu proga, parasysiu is Paryziaus. wub.gif user posted image
Atsakyti
Laba vakareli 4u.gif

Geros keliones Airise thumbup.gif ir aciu uz lentele

Siandien tokia grazi diena Vilniuj buvo, ta proga 4 pasiploviau is darbo. Ejau pestute siand thumbup.gif viso 15500 zingsniu thumbup.gif
Meniu tai nesuper sian viso 1590 kcal
Vaikai kalti cool.gif su pica sugunde, parsivezem namo tai vakariene 900 kcal doh.gif
Psr manu kose su pienu saukstelus cukraus, cinamono
Pietus grudeta varske, pomidoras, agurkas, dziov. pomidorai, krapai
Uzkandis 2 nedideli obuoliukai
Ir vakariene picos 30 cm puse (4 gabaliukai) doh.gif ir pomidoru sulciu 4 stiklines doh.gif neklauskit kur tilpo doh.gif
Jauciu ryt sutinus atsikelsiu gerai kad nors nevelai valgiau apie 6...

Po savaites 5 dienom vaziuosiu i darbine komandiruote i Koreja doh.gif kaip cia nesusivelt su maistu unsure.gif reik rubu kazkokiu nusipirkt, neturiu kaip zmogus ka apsirenkt...
Feja kaip tu atsigavai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglutyte: 15 balandžio 2016 - 21:24
Ačiū už lentelę, Airise, kuo įspūdingiausios ir sėkmingos tau kelionės 4u.gif wub.gif

Eglutyte, wow kokia kelionė nusimato wub.gif ir kaip faina, bus proga spintą atsinaujint thumbup.gif

Naktine Fėja, kai.jautiesi? Man taip viskas ir praėjo, tik apetitas negrįžo unsure.gif bet nieko, ryt varom į svečius, bus braziliškas barbekiu, tai turėtų sugrįžt ir apetitas ta proga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglutyte @ 2016 04 15, 22:21)
Laba vakareli 4u.gif

Po savaites 5 dienom vaziuosiu i darbine komandiruote i Koreja doh.gif kaip cia nesusivelt su maistu unsure.gif reik rubu kazkokiu nusipirkt, neturiu kaip zmogus ka apsirenkt...
Feja kaip tu atsigavai?

As tavo vietoje kelioneje mesciau visas mibtis apie dietas, kalorijas o tiesiog megauciausi , ragauciau,. Tai juk ne tik nauji vaizdai nauji ispudziai bet ir visiskai nauji skoniai.. Per maista irgi pazisti sali. O kad visas triusas nenueitu suniui ant uodegos tiesiog ragauki pasimegaudama, maza maisto kieki. Taip neprasi puse keliones pazinimo dziaugsmo. Oi kaip as tau baltu pavydu pavydziu. Sekmes. Noriu ir as tokio darbo ax.gif
Vakar vakare nutrukau as. Net AJ saldainiu dezute atsidariau. Bet nebuvau visiska karve,vaikams 1/3 daviau mirksiukas.gif dar dakaliau likusi tortuka ur vakare mazylis pyrago su varske prikepw- na sikart nesusilaikiau. Labai skanus tokio as pati net nemoku kepti. ax.gif
Atsakyti