Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 316 tema

QUOTE(Virtualnaja @ 2016 04 25, 18:31)
laikiame smile.gif jei jus kas ateis parasykite man ok smile.gif man net smalsu, kodek nieko neateina


ok, Jūs irgi parašykit, jei ką gausit smile.gif
Atsakyti
Sakykit ar kuri bandet pirti Mytoys prekes per DE adresa? 4u.gif
Noriu autokedutes bet nesiuncia i LT.
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2016 04 25, 19:55)
gaila, jau buvau susigundziusi pati pirkti, tarpininkems nesinori moket smile.gif

gal kokią tarpininkę galit rekomenduoti? susigundžiau ir aš vienais batais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 04 25, 20:17)
gal kokią tarpininkę galit rekomenduoti? susigundžiau ir aš vienais batais blush2.gif


+iūrint, kiek sutinkate mokėti už tarpininkavimą. Keliuose puslapiuose šiandien kaip tik aptarinėtos buvo kelios tarpininkės: kelioms patiko laureta, man ir kelioms Kate25, nes labai greit ateina siuntinukai, aiškūs skaičiukai, apie eigą informuoja, tarpininkavimas 15 proc. Ridzis 12 proc., atsiliepimų įvairių smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(linceka @ 2016 04 25, 21:17)
+iūrint, kiek sutinkate mokėti už tarpininkavimą. Keliuose puslapiuose šiandien kaip tik aptarinėtos buvo kelios tarpininkės: kelioms patiko laureta, man ir kelioms Kate25, nes labai greit ateina siuntinukai, aiškūs skaičiukai, apie eigą informuoja, tarpininkavimas 15 proc. Ridzis 12 proc., atsiliepimų įvairių smile.gif.

čia klausimas apie UK tarpininkes 4u.gif
su JAV, kad ir nesinaudojus jų paslaugomis niekada, daugiau mažiau aišku...
Atsakyti
Merginos - kaip ten su paypalo grazinimu apmokejimu? Kazkada buvo kalba, kad uzsiregistravus pas juos kazkur ten (va ir klausiu kur) - jie apmoka prekes grazinima i parduotuve. Pirma reikia prisiregistruoti tada pirkti - ar nesvarbu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(MYG @ 2016 04 25, 19:05)
Sakykit ar kuri bandet pirti Mytoys prekes per DE adresa?  4u.gif
Noriu autokedutes bet nesiuncia i LT.


Pirkau per eshowedrop. Pataikiau dar ant 30% nuolaidos, tai siuntimas 9,50 euro gavosi. Svėrė su pakuote 8,05 kg. Skaičiavo 9 kg. Atėjo greičiau nei tiesiai iš mytoys siunčiant. Bet jau atsiėmimas Vilniuje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zibute33 @ 2016 04 23, 20:24)
Gal kas renkat ar kas norit prisijungti prie windeln.de siuntimui pasidalint?

Dar vis laukiu prisijungianciu 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Ar siuntetes mergaitems maudymosi kostiumelius su rankovem? Labai labai skubiai reikia 6 metu panelei
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 04 25, 21:22)
čia klausimas apie UK tarpininkes 4u.gif
su JAV, kad ir nesinaudojus jų paslaugomis niekada, daugiau mažiau aišku...



iš UK su Myma esu ne kartą turėjus pirkimų, aišku ir sklandu buvo, tiek email, tiek až atsako, ko iš kitų esu nesulaukusi smile.gif ir neužsakinėdavau tada.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linceka: 25 balandžio 2016 - 20:50
gal kad Vilniuje norėtų prisijungti prie www.brands4friends.de? siuntimas per eshopwedrop.lt (iki DE adreso 6.9 eur) 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Jolale @ 2016 04 25, 21:47)
Ar siuntetes mergaitems maudymosi kostiumelius su rankovem? Labai labai skubiai reikia 6 metu panelei

smile.gif
Gal jau radot? Aš irgi ieskau..
Atsakyti