Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 316 tema

QUOTE(krystiana @ 2016 04 26, 20:13)
Bet kai parsisiunti krema ant jo dezutes raso lygiai ta pati kaip ir iherb puslapy,tai kur tada ieskot tos tikrosios sudeties  doh.gif  g.gif

Kažkaip man čia briedovai skamba. Pirmą kart gordžiu kad ant produktų pusės sudėties nėr.
Atsakyti
QUOTE(*Taja* @ 2016 04 26, 18:29)
laba. gal zinot kur galima nupirkti tokia kauke kojoms
http://www.mybeautyc...must-foot-peel/
skinlite firmos

Mane taip pat domintu. Maciau facebooke po 5€ pardavinejo. Kazi, is kur gavo?
Atsakyti
QUOTE(Virtualnaja @ 2016 04 26, 20:13)
Zadejau pasipasakoti smile.gif tai a gavau ir as savo pirma bonusa uz pakvietimus I Next smile.gif malonus jausmas smile.gif jei dar kam reikia pakvietimu rasykite smile.gif))))))))) smagus dalykas as jums pasakysiu smile.gif Primenu , next.co.uk NAUJAM pirkimui daro 20 svaru nuolaida nuo 50 svaru sumos, galima siustis tik er nuomos adresa. I az siuskite varda pavrde ir epasta. ikelsiu ziauru samisi I musu buri smile.gif bet negaliu nepasidalinti smile.gif))))))))))) gavau nuolaida 20 svaru nuo 20,01 svaru sumos smile.gif jei paprasta alba ant pirstu reiskia isrinkau prekiu is sale skyriaus uz 21 svara o sumokejau 1 svara smile.gif)) rasykite man visos smile.gif)))))))) visosms siusiu smile.gif noriu dar tokiu apsipirkimu smile.gif
Papildyta:

aciu permesiu vyrui smile.gif


Sveikos ir as turiu next pakvietimu jeigu ka domina rasykite az smile.gif
Atsakyti
O gal kas išbandė Next ne PA adresu pirkt, o eshopwedrop ?
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2016 04 26, 20:57)
Mane taip pat domintu. Maciau facebooke po 5€ pardavinejo. Kazi, is kur gavo?

Lygiai tokių pat? Jei ne tokių pat tai yra iherbe. Tik man nulis sveikų nuo jų buvo biggrin.gif ir rankom ir kojom bandžiau.
Atsakyti
Man pavyko apsipirkti next is trecio karto thumbup.gif
Kam reik pakvietimu, rasykit, galesiu paaiskinti kas kaip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pal_mė @ 2016 04 26, 11:58)
drinks_cheers.gif AČIŪ 4u.gif
kas renka Vilniuje SPORTDIRECT


Aš irgi prisijungčiau prie SD Vilniuje ax.gif
Atsakyti
Merginos. per kiek laiko reikia GAP grazinima padaryt ? Vis dar blaskausi ar reikia man daikto ar atgal siust ax.gif blush2.gif Bijau praleisti terminus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2016 04 26, 21:51)
Merginos. per kiek laiko reikia GAP grazinima padaryt ? Vis dar blaskausi ar reikia man daikto ar atgal siust  ax.gif  blush2.gif Bijau praleisti terminus  ax.gif

juk grąžinimo taisyklėse viskas parašyta - within 30 days of your order date 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2016 04 26, 21:26)
Lygiai tokių pat? Jei ne tokių pat tai yra iherbe. Tik man nulis sveikų nuo jų buvo biggrin.gif ir rankom ir kojom bandžiau.

man irgi biggrin.gif
Atsakyti
Facebooke užmačiau Omniva akciją mirksiukas.gif

Padėsime pasveikinti Jūsų mamas, vaikų mamas, uošvienes!
Rašykite mums el.paštu - akcija@omniva.lt, įrašydami žodį MAMA, o mes atsiųsime jums 50% nuolaidos kodą siuntiniui išsiųsti. Akcija vyksta nuo balandžio 25 d. iki gegužės 2 d.
P.S. akcijos pasiūlymu pasinaudosite, suvedę nuolaidos kodą Omniva e-savitarnoje - https://www.omniva.l...nta/e_savitarna
Atsakyti
Merginos,su next gal biski atsargiau. Pamenat,buvo kažkada vaistine,panasi kaip iherb is USA. Kai kūrėme kalnus naujų accountu...kai dalinom pakvietimus, kol isriso mūsų bajerius ir viskas baigėsi.
Next ne kvaila parde, prisizaisim ir visai nebus galima pirkt.
Faina,kai gali gaut kazka su nuolaida,bet proto ribose,o ne po 100 pakvietimu biggrin.gif
Atsakyti