Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

QUOTE(alaizy @ 2016 04 20, 16:06)
Noriu paklausti, gal turite Abėcėlės dainą ir žodžius?  labai reiktų Ačiū už pagalbą smile.gif


Sveikos mirksiukas.gif

Išsiunčiau į muzikos paštą ABĖCĖLĖS dainelės fonogramą ir žodžius. Kažkur dar turėjau ir natas, jei reikės bandysiu ieškoti 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, peliuk už naujus namus. 4u.gif Kad jau kalbat apie ST, tai įdomu pasidarė. Pernai, kai dirbau kaimo mokykloje, testų man taisyti neleido, nes neturiu jokios kvalifikacijos - esu paprasta mokytoja, o va šiemet dirbu kitoje įstaigoje, tai būsiu ir vykdytoja, ir darbus taisysiu, nors tebesu paprasta mokytoja. g.gif Tai kaip čia iš tikrųjų yra? g.gif

O grįžtant prie mano istorijos apie savo "žvaigždutę", tai šiandien buvo posėdis. Jame dalyvavo visos įstaigos - švietimas, psichologai, soc. darbuotojos, vaikų teisės, mokytojai, direktorė ir t.t. ir t.t... ir deja, bet namų mokymo neiškovojau... pasak, psichologų tai neišeitis... dabar mane mokys kaip su juo bendrauti, kaip nustatyti jam taisykles, bausmes, kai mama tuo tarpu "nusimuilino" ir sakė einanti nusipirkti karsto... ji tiesiog keistis nenori...
Atsakyti
Sveikutės,
Sakykit kaip jus su diagnostiniais patikrinimais 2 kl. Kur taiso darus? Ar centralizuotai?
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2016 04 21, 18:29)
Sveikutės,
Sakykit kaip jus su diagnostiniais patikrinimais 2 kl. Kur taiso darus? Ar centralizuotai?

4u.gif Mes pačios savo mokykloje taisom, direktoriaus įsakymu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2016 04 21, 18:29)
Sveikutės,
Sakykit kaip jus su diagnostiniais patikrinimais 2 kl. Kur taiso darus? Ar centralizuotai?


http://www.nec.lt/fa...ODYMAI_2016.pdf

Čia aiškiai parašyta,kad antrokus administruoja ir vertina pačios mokytojos
Atsakyti
QUOTE(Bebras2014 @ 2016 04 20, 21:38)


O grįžtant prie mano istorijos apie savo "žvaigždutę", tai šiandien buvo posėdis. Jame dalyvavo visos įstaigos - švietimas, psichologai, soc. darbuotojos, vaikų teisės, mokytojai, direktorė ir t.t. ir t.t... ir deja, bet namų mokymo neiškovojau... pasak, psichologų tai neišeitis... dabar mane mokys kaip su juo bendrauti, kaip nustatyti jam taisykles, bausmes, kai mama tuo tarpu "nusimuilino" ir sakė einanti nusipirkti karsto... ji tiesiog keistis nenori...


Žiauru... Dėl vieno kažkokio neklaužados ir asocialios mamos šitiek žmonių susirinko... Vaikui ir mamai, toms visoms tarnyboms nieko nereikės daryti, dabar vėl mokytojai numetė, jai reikės mokytis, kaip dirbti. Ot gyvenimėlis...
Užuojauta...

Atsakyti
Mano pirmokiukai mamytėms gamins tokias gėlytes
https://www.youtube....h?v=DuhdLonimdU
Atsakyti
QUOTE(1aviada @ 2016 04 22, 15:13)
Mano pirmokiukai mamytėms gamins tokias gėlytes
https://www.youtube....h?v=DuhdLonimdU


Superinės, net pačiai knietėjo tuoj išbandyti drinks_cheers.gif , ačiū už nuorodą
Atsakyti
Antrokes dirstelkit paštan, gal dar pravers?
Papildyta:
QUOTE(1aviada @ 2016 04 22, 15:13)
Mano pirmokiukai mamytėms gamins tokias gėlytes
https://www.youtube....h?v=DuhdLonimdU


Mes irgi panašias darėm, tik dar rašėm ant žiedlapių palinkėjus, sveikinimus, šiaip gražius žodžius mamai. Tik mūsų žiedlapiai buvo didesni mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GORGONE @ 2016 04 22, 16:15)
Antrokes dirstelkit paštan, gal dar pravers?
[

Ačiū smile.gif
O tas gėlytes, kai dovanojote irgi su vandens pagalba kažkaip demonstravote, linkėjote? O gal tik dovana ir pabandyti namie? Ir tik po vieną žiedelį ar jų kelis dovanoti? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(R.@usra @ 2016 04 22, 17:36)
Ačiū smile.gif
O tas gėlytes, kai dovanojote irgi su vandens pagalba kažkaip demonstravote, linkėjote? O gal tik dovana ir pabandyti namie? Ir tik po vieną žiedelį ar jų kelis dovanoti? lotuliukas.gif


Vaikai turėjo namie paruošti vandens indą ir pas mus žiedlapiai po vieną atsilenkė, tai iš eilės ir skaitėsi linkėjimas ar šiaip gražūs žodžiai mamai. Bet maniškiai tada buvo antrokai. Reikia paieškoti pavyzdžio.
Atsakyti
Sveikos,
gal žinot tokią dainelę, kuri tiktų tėčiui?
Baigiu nublūst beieškodama... doh.gif
Mes - pirmokėliai. Kažko labai sudėtingo nesudainuosim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gvadalupė: 22 balandžio 2016 - 21:51