Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

QUOTE(Bebras2014 @ 2016 10 03, 17:58)
Apie tas eduka pratybose internete skaičiau daug blogų atsiliepimų. Mokytojos pasakojo, kad užsisakė pratybas, o iki šiol jų dar negavo.  unsure.gif
Pas mus mokykloje audito laukimas. Susipažinome su grupės pirmininke. Darbe didžiulė įtampa.  unsure.gif


Pas mus tas pats unsure.gif Kada pas jus auditas?
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2016 10 03, 19:59)
Pas mus tas pats unsure.gif  Kada pas jus auditas?

Pas mus nuo spalio 24d., o pas jus kada? unsure.gif
Atsakyti
Pas mus kitą savaitę nuo pirmadienio 4 dienas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2016 10 03, 20:10)
Pas mus kitą savaitę nuo pirmadienio 4 dienas  unsure.gif

Pas mus irgi 4 dienas smile.gif Atvažiuoja 5 žmonių komanda. Visos pavaduotojos arba direktorės rolleyes.gif Pati pirmininkė pasirodė labai nuoširdi, paprasta, bet griežta, daug žinanti ir norinti sužinoti kiekvieną smulkmeną.
Atsakyti
Mes tai nežinom nei kiek žmonių, nei kas tokie. Pirmininkę matėm, susitikimas buvo.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2016 10 03, 20:19)
Mes tai nežinom nei kiek žmonių, nei kas tokie. Pirmininkę matėm, susitikimas buvo.

Mes irgi matėm tik pirmininkę. Ji ir papasakojo mums, kokia bus komanda.
Atsakyti
Laikykitės merginos dėl audito. Nervų aišku kainuos. Pas mus jau buvo prieš kažkiek metų, bet dabar šneka, kad vėl pakartotinai bus.
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2016 10 03, 20:41)
Laikykitės merginos dėl audito. Nervų aišku kainuos. Pas mus jau buvo prieš kažkiek metų, bet dabar šneka, kad vėl pakartotinai bus.

Man, tai jau antras auditas iš eilės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bebras2014 @ 2016 10 03, 20:50)
Man, tai jau antras auditas iš eilės  biggrin.gif

Tai jau su patirtimi mirksiukas.gif
Pas mus lapkričio mėnesį. Dar pasimatymo su pirmininke neturėjome
Atsakyti
QUOTE(calkusl @ 2016 10 03, 20:57)
Tai jau su patirtimi mirksiukas.gif
Pas mus lapkričio mėnesį. Dar pasimatymo su pirmininke neturėjome

Per 4 karjeros metelius, tau tiek kartų esu "patikrinta", kad nebežinau ko dar galiu tikėtis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bebras2014 @ 2016 10 03, 20:58)
Per 4 karjeros metelius, tau tiek kartų esu "patikrinta", kad nebežinau ko dar galiu tikėtis  biggrin.gif

Oho, tai patirtis dviguba mirksiukas.gif Kreipsiuos konsultacijoms ir patarimams ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo calkusl: 03 spalio 2016 - 21:14
QUOTE(calkusl @ 2016 10 03, 21:13)
Oho, tai patirtis dviguba mirksiukas.gif Kreipsiuos konsultacijoms ir patarimams ax.gif

Kad žinokit, visur viskas skirtingai unsure.gif Dabar, kai buvo atvažiavusi pirmininkė, tai visko klausiausi lyg pirmą kartą... Nes kitoje mokykloje buvo visai kitaip...
Atsakyti