Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Bestygė @ 2016 06 27, 22:34)
matyt, gerai pakeli karsti, jei tau bute nieko tokioj temperaturoj, pas mus irgi priespaskutinis aukstas, mano sirdele apgadinta, tempe laikosi ir t.t., tai jau nekas buna. ir siaip daug prakaituoju, ta karsti kaktoj jauciu.

oi, vakar visa slapia buvau ir stengiausi jokiu papildomu judesiu nedaryti biggrin.gif

sekmes pjovimuose, kad nieko ko nereik neispjautu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bestygė @ 2016 06 27, 21:34)

Miskiss, faina, kad kaime buni. gal ir ezeras ar upe netoli? as, gaila, neturiu kaimo...





vietinis prudas smile.gif
Atsakyti
Kažin, ar dažnai pasitaiko, kad darbas ir nekeltų streso, ir šiaip patiktų...
Nepajėgiu sumąstyt ar dar galėčiau kam būt tinkama... Su tokiais darbais, kokiuose iki šiolei dirbau, aš niekada neišbrisiu iš depresijų...
Siaubingai pavargau. Gal ne tiek nuo tiesioginio darbo, kiek nuo streso, įtampos, kas didele dalim susiję su darbu.
Bet, turbūt, panašiai jau ir seniai, ir neseniai esu rašius. Išeities taip ir nepamatau...
Atsakyti
QUOTE(off-line @ 2016 06 27, 22:52)
Tiesiog medituoju ties tuo tavo tekstu. Kažkiek viltingiau nuteikia dėl dukros (geria kelintas mėnuo, bet tokio stebuklo, kokio tikėjaus, nėra kol kas).


Nesitikek stebuklo per kelis menesius, kantrybes. Gal dar ir vaistai netinka, gal kitus skirs, kol atitaikys.
Atsakyti
Na pas mus klaipedoj atgaiva sielai nera karsta namie irgi vesu bet sako neilgam,buvau siandien pas gydytoja sako kad man svoris auga ir prakaitavimas padidejes nuo antidepresantu kazin kaip istiesu
Papildyta:
QUOTE(Night13 @ 2016 06 27, 23:28)
Kažin, ar dažnai pasitaiko, kad darbas ir nekeltų streso, ir šiaip patiktų...
Nepajėgiu sumąstyt ar dar galėčiau kam būt tinkama... Su tokiais darbais, kokiuose iki šiolei dirbau, aš niekada neišbrisiu iš depresijų...
Siaubingai pavargau. Gal ne tiek nuo tiesioginio darbo, kiek nuo streso, įtampos, kas didele dalim susiję su darbu.
Bet, turbūt, panašiai jau ir seniai, ir neseniai esu rašius. Išeities taip ir nepamatau...

Manau darbas kelia pasitenkinima kai gerai jauties,man kai galva skaudedavo darbo metu tai viska darydavau autopilotu tik ir laukdavau kada diena pasibaigs o dabar kai galva neskauda ir nedirbu atrodo tureciau dziaugtis bet dusia nerami lyg zmogu uzmusus buciau sau vietos nerandu net man miela veikla nebekelia susidomejimo nu zodziu s...
Atsakyti
As nesutverta darbui. Dar tik antra savaite naujam, o man jau nuobodu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2016 06 28, 13:15)
As nesutverta darbui. Dar tik antra savaite naujam, o man jau nuobodu  doh.gif

Ar tik nebus, kad paskui pasiilgsi to laiko. Kai nebus laiko pietums ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2016 06 28, 13:22)
Ar tik nebus, kad paskui pasiilgsi to laiko. Kai nebus laiko pietums ir pan.

Maybe. Nu bet gyvent tai reik siandien. Nenoriu darbo, kuriam reiktu laukt dienos pabaigos istisai cool.gif
Atsakyti
Dievas, jeigu toks yra, mane isgirdo. Nepraejo ir valanda , gavau normalesnio darbo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2016 06 28, 17:43)
Dievas, jeigu toks yra, mane isgirdo. Nepraejo ir valanda , gavau normalesnio darbo. biggrin.gif

Sveikinu, bet aš tavo vietoj neskubėčiau gyvent. Spėsi dar, prisidirbsi gyvenime. smile.gif
Atsakyti
atsibos - mesiu darba laugh.gif

jau man siandien nepatiko vienas dalykas darbe rolleyes.gif vadovas viesai papeike viena neseniai dirbanti berniuka, kad per letai dirba ir dar palygino su manim (jis ten menesi, as tik antra savaite). kazkaip neskanu buvo, kad mane itrauke. ir apskritai, kad pastaba pasake visiems girdint. manau, kritika galetu buti uz uzdaru duru. g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2016 06 28, 21:13)
atsibos - mesiu darba  laugh.gif

jau man siandien nepatiko vienas dalykas darbe  rolleyes.gif  vadovas viesai papeike viena neseniai dirbanti berniuka, kad per letai dirba ir dar palygino su manim (jis ten menesi, as tik antra savaite). kazkaip neskanu buvo, kad mane itrauke. ir apskritai, kad pastaba pasake visiems girdint. manau, kritika galetu buti uz uzdaru duru.  g.gif

Pas mane buna,kad vadovas pastabas skirtas man,perduoda per bendtadarbe...kas man nelabai patinka...

Atsakyti