Įkraunama...
Įkraunama...

Mes nevalgome po 18 val.

QUOTE(**NoTa** @ 2016 04 29, 21:19)
Na kai begau Jonavoj, jau po 10 km dave uzkasti begant rolleyes.gif Gal ir normaliai, kad tas apetitas nubunda.
As supsichavau, kad man programa issijunge doh.gif Tai supykus beveik 5 km dar prabegau. Lengvai kojos nese, gaivu, nes nulyjo lietus.

Tai taip, ilgiau begant visada duoda smile.gif nu bet as tik 3,5 begau, tai geriausiu atveju vanduo tepriklausytu biggrin.gif
Vis dar svajoju apie arbata su kondensuotu pienu. Geriu kazkokia prabangia zaliaja (nusipirkau meginuka idomumo delei), tai keistas skonis, siek tiek sienu atsiduoda unsure.gif
Dar ko labai noreciau, tai pieno/bananu/edu kokteilio. Nedaug, puse puodelio uztektu blush2.gif Vakar pobegimo dariau vaikams, tai puslitri pieno pro sali isliejau, liko kokteiliui tik puslitris, tai man jau jo kaip ir neteko paskanaut doh.gif siandien neturiu nei pieno, nei bananu, tik svajot galiu...
Atsakyti
QUOTE(**NoTa** @ 2016 04 29, 21:19)
As supsichavau, kad man programa issijunge doh.gif Tai supykus beveik 5 km dar prabegau. Lengvai kojos nese, gaivu, nes nulyjo lietus.

biggrin.gif mane tai atvirksciai veikia kai issijungia, begt nebenoriu, nes nzn kiek nubegsiu:) tai snd teko tuo paciu keliu gryzt kad zinociau kiek nubegau.

smile_at grazus batai, nu man gaila koju, bet neissirenku, dabartiniai patogus, asfaltu tik biski kieta begt, tai vis ieskau minkstesnes dangos.
Papildyta:
QUOTE(smile_at @ 2016 04 29, 21:30)
Vis dar svajoju apie arbata su kondensuotu pienu. Geriu kazkokia prabangia zaliaja (nusipirkau meginuka idomumo delei), tai keistas skonis, siek tiek sienu atsiduoda  unsure.gif


koks keistas derinys arbata+kondensuotas rolleyes.gif
nemegstu arbatu, darbe gerdavau, bile gert kazka, o dabar arbatos jau nepamenu kada geriau...ai iskart po gimdymo maukiau kazkokias laktacija skatinancias, nesuveike tik gaila smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliuke29 @ 2016 04 29, 22:34)
biggrin.gif mane tai atvirksciai veikia kai issijungia, begt nebenoriu, nes nzn kiek nubegsiu:) tai snd teko tuo paciu keliu gryzt kad zinociau kiek nubegau.

Spaliuke, jungi antra karta ir begi toliau biggrin.gif o jei trasa zibai, tai endomondo susivesti ranka galima atstuma.
Atsakyti
Merginoms iskart po gimdymo yra lengviau tuos nestumo kg nukratyti, nei toms kur tie kg jau seniai prilipe ax.gif po nestumo buna kad tie kg ir patys istirpsta ax.gif
Bet aisku saunuoles, kad tokia pazanga 4u.gif

Mano NB is netikros odos, tai nors ir lengvi, bet nera visai kaip tapkes. Patinka ju prieziura, retkarciais dregnu skudureliu nuvalyti smile.gif

spaliuke, o kaip tavo kelias? del vaikiuko juoko wub.gif

Atsakyti
QUOTE(spaliuke29 @ 2016 04 29, 22:40)
koks keistas derinys arbata+kondensuotas  rolleyes.gif

Juoda arbata su pienu ir cukrumi wub.gif man skanu, karameles skonio wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Anike* @ 2016 04 29, 22:49)
Merginoms iskart po gimdymo yra lengviau tuos nestumo kg nukratyti, nei toms kur tie kg jau seniai prilipe  ax.gif  po nestumo buna kad tie kg ir patys istirpsta  ax.gif 
Bet aisku saunuoles, kad tokia pazanga  4u.gif

Bet pastangu ir valios vistiek reikia. O ypac jei maitina.
Manau tirpsta tom, kurios neturi bedu su apkunumu ar virssvoriu.
Atsakyti
QUOTE(**NoTa** @ 2016 04 29, 21:53)

Bet pastangu ir valios vistiek reikia. O ypac jei maitina.
Manau tirpsta tom, kurios neturi bedu su apkunumu ar virssvoriu.

Cia tai taip, darbo reikia drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Frofesorė @ 2016 04 29, 20:01)
juokinga jums sneket, kai ne jums uz lietuviska alga pirkti visa tai reikia tongue.gif


ir kainom ne lietuviskom mirksiukas.gif

isipyliau vyno bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasapo @ 2016 04 29, 23:10)
isipyliau vyno bigsmile.gif

Noriu ir as ax.gif Bet gal sekmadieni smile.gif Ryt i darba.
Atsakyti
QUOTE(spaliuke29 @ 2016 04 29, 21:40)
smile_at grazus batai, nu man gaila koju, bet neissirenku, dabartiniai patogus, asfaltu tik biski kieta begt, tai vis ieskau minkstesnes dangos.
Papildyta:
koks keistas derinys arbata+kondensuotas  rolleyes.gif
nemegstu arbatu, darbe gerdavau, bile gert kazka, o dabar arbatos jau nepamenu kada geriau...ai iskart po gimdymo maukiau kazkokias laktacija skatinancias, nesuveike tik gaila smile.gif

Del batu, tai jei kojoms viskas gerai, gal tavo tinkami begimui ax.gif
O arbata su kondensuotu, tai turiu tokia indiska tea masala, praktiskai prieskoniu arbata, tai labai gerai dera su kondensuotu ax.gif
Ir juoda man skani su cukrum ir pienu, vien juodos nemegstu. Bent jau cukraus turiu isidet, kaip mokyklos valgykloj budavo biggrin.gif O zalia geriu istisai be nieko, man skanu, atgaivina, tonizuoja.
Jokiu arbatu skatinanciu laktacijas nesu gerus nei pirma kart, nei dabar blush2.gif atvirksciai, del viduriu bedu uosviai nupirko krapu arbatos, paskaiciau, kad skatina pieno gamyba ir negeriau blush2.gif

Anike, del tu kedu, tai jie visiskai medziaginiai, oda gal ten tik kur batraisciai isitvirtina biggrin.gif
QUOTE(Anike* @ 2016 04 29, 21:49)
Merginoms iskart po gimdymo yra lengviau tuos nestumo kg nukratyti, nei toms kur tie kg jau seniai prilipe  ax.gif  po nestumo buna kad tie kg ir patys istirpsta  ax.gif 
Bet aisku saunuoles, kad tokia pazanga  4u.gif

Mano NB is netikros odos, tai nors ir lengvi, bet nera visai kaip tapkes. Patinka ju prieziura, retkarciais dregnu skudureliu nuvalyti  smile.gif

spaliuke, o kaip tavo kelias? del vaikiuko juoko  wub.gif

Na zinai, gal lengviau tuo poziuriu, kad antsvoris yr air yra ka purto. Bet pvz po pizmo nestumo as nieko nepurciau, nedaug buvo like po gimdymo, bet krito labai letai ir ilgai. Grizau i darba po 2 metu ir tik tada greit nukrito kokie 4 -5 kg. Mano mama po seses nenupurte 20 kg, tai ir liko jie prilipe iki siol... Nieko nedarant man tikrai nekristu, as daug pakeiciau ,mityba, sportuoju gana nemazai, ir tai per savaite tik po kelis simtus gramu nubyrenu unsure.gif

QUOTE(**NoTa** @ 2016 04 29, 21:53)
Bet pastangu ir valios vistiek reikia. O ypac jei maitina.
Manau tirpsta tom, kurios neturi bedu su apkunumu ar virssvoriu.

Tai tos ir nepriauga greiciausiai biggrin.gif Zinoma, kad valios reikia, ir nemazai... Del maitinimo tai raso, kad maitinant sunkiau nupurtyt, kitur, kad lengviau. O kaip is tiesu tai neaisku.

Noriu miego, bet turiu sulaukt kada is dziovykles drabuzius istrauksiu ir sukabinsiu doh.gif
Papildyta:
O mano megina mazai juokiasi, tokia rimtuole. Aisku ir pasijuokia, ir pasisypso, bet vis tiek didziaja dali laiko rimta buna. Vartytis ismoko, tai dabar istisai ant pilvo sportuoja biggrin.gif

Anike, del tu kedu, tai jie visiskai medziaginiai, oda gal ten tik kur batraisciai prisitvirtina biggrin.gif Ir su skudureliu ju jau nepavalysiu tik plauti teks biggrin.gif Tai gal is to ju lengvumas ir atsiranda. Svoris abieju 0,5 kg. Salomonai irgi nera sunkus, bet uz siuos sunkesni g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smile_at: 29 balandžio 2016 - 22:22
QUOTE(smile_at @ 2016 04 29, 23:15)
Anike, del tu kedu, tai jie visiskai medziaginiai, oda gal ten tik kur batraisciai prisitvirtina  biggrin.gif Ir su skudureliu ju jau nepavalysiu tik plauti teks  biggrin.gif Tai gal is to ju lengvumas ir atsiranda. Svoris abieju 0,5 kg. Salomonai irgi nera sunkus, bet uz siuos sunkesni  g.gif

As visada galvojau, kad begimo bateliai subtinkleliu ir turi buti. Na priekis bent, tai jau tikrai. O gal klystu g.gif
Atsakyti
smile at, tai jus tikros saunuoles, kad iskarto rimtai susiemet, tai ir rezultatas yra thumbup.gif
Dauguma cia turbut dar svori po nestumo meta blush2.gif

Taip, maciau tavo sporbacius nuorodoje, bet mano jau seniai pirkti, tai kitas modelis, is netikros juodos odos, bet irgi labai lengvi ax.gif

Ta arbata, kur su daug visokiu prieskoniu ir pienu, dar vadinasi indiskai chai smile.gif

Priminei, kad ir pas mane striuke issiskalbe biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anike*: 29 balandžio 2016 - 22:41
QUOTE(**NoTa** @ 2016 04 29, 22:25)
As visada galvojau, kad begimo bateliai subtinkleliu ir turi buti. Na priekis bent, tai jau tikrai. O gal klystu g.gif

Na mano paskutinej foto albumely gali pasididinus salomonus paziureti, kaip ju priekis pagumuotas, o siaip jie medziaginiai irgi. Naujieji visi medziaginiai, tokie tinkliniai, tai sakyciau jie labiau lygiais keliais tinkami, nes pirstai susirenka akmenuku smugius (begu koki 50 metru per akmenukais nupilta kelia). O tas pagumavimas labai apsaugo pirstus, su jais nejauciau jokiu akmenuku, ir peda neslysta i bato prieky pvz begant nuo kalno.
Odiniu ar netikros odos begimo batu as dar nemaciau. Jie automatiskai turetu buti sunkesni, o be to ir nepraktiski,nes normalu, kad begimo batus daznai skalbt reikia, o ka tu ten oda priskalbsi...

QUOTE(Anike* @ 2016 04 29, 22:38)
smile at, tai jus tikros saunuoles, kad iskarto rimtai susiemet, tai ir rezultatas yra  thumbup.gif
Dauguma cia turbut dar svori po nestumo meta  blush2.gif

Taip, maciau tavo sporbacius nuorodoje, bet mano jau seniai pirkti, tai kitas modelis, is netikros juodos odos, bet irgi labai lengvi  ax.gif

Ta arbata, kur su daug visokiu prieskoniu ir pienu, dar vadinasi indiskai chai  smile.gif

Priminei, kad ir pas mane striuke issiskalbe  biggrin.gif

O tavo irgi begimui skirti? nes as kitus tai grynai vaiksciojimui prie dzinsu uzsisakiau, jie ir atrodo visai kitaip. NB batai visi lengvuciai labai ax.gif sako, kad ilgus atstumus su jais gali vaiksciot ir koja visai nepavargsta. Vyrui irgi uzsakiau, kai pasakiau, gavau replika "kam man tie kedai, as jau vienus turiu ir taip nenaudoju". Tie jo kedai nezinau kam tinkami, o cia matai ponuliui kedai netinka doh.gif
Del arbatos gali buti, pas mane tiesiog ant pakelio parasyta tea masala. Vis dar noreciau jos, kenciu. O tu dar sakai, kad lengva mums kudet biggrin.gif nifiga schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smile_at: 29 balandžio 2016 - 22:53