Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Havortijos neatpažinau, nėra ji iš lepūnėlių, augink kaip ir kitas.
Man susidomėjimą sukėlė rudos dėmelės apačioja stiebo, kur lapukai. Ar priglaudus pirštą nelipnu?
Man taip viena gastrohavortija skydamariais rudais apsikrėtus atrodė-teko didžiulę išmest. Laiku nepastebėjau tarp lapo ir stiebo įsikūrusius.
Atsakyti
Ne, ten ji vos ne iki puses durpese sedejo, tai liko nuo durpiu plemukai.
Atsakyti
Tina*, matau Jus vazono virsuje paberiate keramzito, cia del grozio, ar yra kokia praktine nauda? 4u.gif
Atsakyti
Ir del praktines naudos - nesitasko zemes laistant, ne taip greit perdziusta ir del tvarkingumo, kolekcijos vientisumo. Keramzito fone man labai graziai isryskeja pats augalas, neuzgoziamas bereikalingu detaliu.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2016 10 23, 22:14)

Sian geliu bazej (prie Kauno pilies) maciau viena egzemplioriu po 6 eur, atrode sveikas, bet as ir taip ir taip bandziau ziuret... turbut ne mano skonio smile.gif Va dar tinutrai labai grazus buvo, bet be kaudeksu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aguna: 25 spalio 2016 - 20:12

Panašu, kad parodoj dar vieną virusą pasigavau :oh: Aš jau ir pro sukulentus negaliu ramiai praeiti akies neužmetus :topsecret: Ir čia minimą palmę Maximoj sekmadienį pakilojau, apžiūrėjau, bet nusprendžiau, kad gal ji mano namams didoka :irnesakyk: Nors dabar mastau, kad darbe ant palangių tai vietos dar nemažai. Gerai, kad Maximos nėra pakeliui iš darbo. Bet vienas sukulentas į namus parkeliavo. Kadangi šioj srity dar žalia, tai gal galit pasakyti, ką aš čia parsitempiau :hmm:

DSCF7989-th.jpg

Atsakyti
Šiaurės miestely už Rimi esančiam Žaliam centre (o gal ten Žalia stotelė?) mačiau Frithia po 2.02 € ir Adenium Anouk šakos po 9 € su centais, dar Lampranthus dideli augalai, bet ir kaina apie 6 € doh.gif Dar ten mačiau erkučių...
Norėjau maksėj nusipirkti anturį rožinį, jau lyg ir apsisprendžiau, bet dėl visa ko pasižiūrėjau kas vyksta apatinėj lapo pusėj. O ten vyksta erkutės! blink.gif Padėjau atgal, bet vaikštant maksėj vis prisimindavau ir nupurtydavo fear.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dota: 26 spalio 2016 - 00:09
QUOTE(Rimmuse @ 2016 10 26, 00:13)
Bet vienas sukulentas į namus parkeliavo. Kadangi šioj srity dar žalia, tai gal galit pasakyti, ką aš čia parsitempiau hmm.gif</p>
<p>user posted image</p>


Echeveria 'Perle von Nurnberg'
Jei truks žiemą šviesos gali ištįsti ir nebebūti tokia kompaktiška. Bet ją lengva atsodinti nupjovus viršūnę, padžiovinus 2-4 d. ir įsodinus.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2016 10 25, 10:16)
Ir del praktines naudos - nesitasko zemes laistant, ne taip greit perdziusta ir del tvarkingumo, kolekcijos vientisumo. Keramzito fone man labai graziai isryskeja pats augalas, neuzgoziamas bereikalingu detaliu.


Esu maciusi labai graziai dekoruotus kazkokiais akmenukais dekoratyviniais arba smeliuku spalvotu, nekenkia augalams tie grazinimai? smile.gif
Atsakyti
O kas isto smeliuko paliejus lieka? unsure.gif as uz kuo didesni naturaluma.
Atsakyti

Ačiū, Evora :4u:

Keliaus į darbą. Ten šviesos neturėtų trūkti, ypač dabar, kai po langais visus medžius išpjovė :(

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimmuse: 26 spalio 2016 - 20:24
QUOTE(Aguna @ 2016 10 25, 20:12)
Sian geliu bazej (prie Kauno pilies) maciau viena egzemplioriu po 6 eur, atrode sveikas, bet as ir taip ir taip bandziau ziuret... turbut ne mano skonio smile.gif Va dar tinutrai labai grazus buvo, bet be kaudeksu.

Kur yra bazė prie Kauno pilies? Ar ta ,,Pasaulio gėlės" kitame krante?

Akropolio Maximoje buvo gal 6 skirtingai taškuotos avortijos po 1,29 €, su nuolaida po 0,95 €. Dar alijošiukai ir kažkokia gasterija. Gal į visas Maximas užvežė panašių mažylių.
Atsakyti