Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausias pirkinys

QUOTE(Costes @ 2016 05 14, 21:52)
blush2.gif  būtinai pasidalinsiu smile.gif


aciuks.gif

o aš - labai nediduką kiekį Phaedon Rue de Lilas pasiėmiau, kad jau Amouage alyvų nebus... doh.gif
Atsakyti

user posted image
Atsakyti
chanel coco mademoiselle edp ax.gif
Atsakyti

KEIKO MECHERI Peau de Pêche smile.gif ax.gif
Atsakyti
Dahlia Divin EDP labai patiko savo rūgštumu (iškart jaučiasi Francois Demachy ranka), jau galvojau pirkti, bet radau EDT beveik dvigubai pigiau, tai nusprendžiau surizikuot, juolab kad atsiliepimuose rašo, kad ne taip labai ir skiriasi ax.gif
user posted image
Atsakyti
Ką tik gavau 10ml šių
user posted image
Atsakyti
Pagaliau pribrendau "aklam" pirkimui ir nei kiek nesigailiu wub.gif
user posted image
Atsakyti
Ar labai skiriasi nuo Eau des Merveilles?
Atsakyti
QUOTE(theorema @ 2016 05 24, 14:14)
Ar labai skiriasi nuo Eau des Merveilles?

Mane irgi toks klausimas kamavo - ar verta pirkti, ar bus labai panašus? Tai panašumo tikrai daug, tik čia tas originalo keistumas + elegantiškos natos. Pradžioj pudrinės natos jautėsi, o paskui lyg ne, tai nežinau, kas tą subtiliai elegantišką niuansą suteikia, galbūt aldehidai, o galbūt kokios gėlinės natos. Na man tai labai labai jie wub.gif Toks intelektualus kvapas, kaip ir pirmieji, tik dar abstraktesnis. Lyginant su Eau des Merveilles, citrusų ir spygliuočių mažiau, sūrumas tas pats, yra šiek tiek vanilės pradžioj, mediena ir ambra kartais kvepia kaip grindų lakas smile.gif Bet didžiausią skirtumą daro būtent tas jau minėtas "kažkas", ko negaliu niekaip kitaip apibūdinti tik kaip Ellenos slaptą ingredientą smile.gif Jisai tam kitoniškumui suteikia lengvumo ir grakštumo.
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 05 24, 16:18)
Toks intelektualus kvapas, kaip ir pirmieji, tik dar abstraktesnis.

Labai geras apibūdinimas thumbup.gif Ypač turint omeny pastarojo meto pilną miestą "madingų" kvapų smile.gif
Atsakyti
hugo boss ma vie 4u.gif
Atsakyti
Bobbi brown ,,Beach''.. bet pardavinesiu.. puikus kvapas vasarai, bet deja ne mano verysad.gif
user posted image
Atsakyti