Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausias pirkinys

Norėčiau pasigirti nauju pirkiniu, bet tenka dalintis nemaloniais potyriais. :/
Surizikavau ir pirk.lt užsisakiau vienus mylimiausių savo kvepalų, nes kitur jau buvo neįmanoma rasti, visur išparduota. Taigi apakus iš džiaugsmo ir negalėdama patikėti savo nosimi apsidžiaugiau, kad va dar yra, dar radau! Kvepalai nepopuliarūs, nesitikėjau jų jau Lietuvoje berasti. Čiupau pasišokinėdama net nepračekinus niekur kitur. Informavo, kad kvepalai yra ir bus po 3 dienų jau pas mane.
Ir ką gi... lygiai po savaitės gaunu laišką, kad deja, kvepalų nėra, tiekėjas nepristatė, siunta nežinia kur, kada jie gaus siuntą irgi nežinia. Juokingiausia, kad pradžioje man siūlo įsigyti panašius kveplaus, aišku konkrečiai informuoju, kad kitų nenoriu.
Paprašau grąžinti pinigus, man atsiunčia formą, viską supildau, informuoja, kad išsiuntė buhalterei. Aš visa pikta ir nelaiminga, kad mano svajonė ir džiaugsmas taip netikėtai atrastas ir jau beveik užuodžiamas staiga dingo. Beeet viltis miršta paskutinė ir nieko labai nesitikėdama pradedu čekinti internetą... ir ką gi švenčiausioji kvepalų dvasia, pasirodo mano mylimųjų paprastukų išleista nauja serija ir ta pati kvepalų sala, kurioje ne kartą pirkta ir patvirtinta jais prekiauja. Žinoma vėlgi nepaprastai apsidžiaugiu! Dar kartą įsitikinu salos patikimumu ir greičiu (kvepalai po užsakymo buvo jau po 3 dienų pas mane, nors pradžioje rašė, kad pristatymas gali užtrukti 7-10 dienų - respectas jiems smile.gif)
Situacija tokia toliau su pirk.lt, praėjus dviems dienoms po prašymo grąžinti pinigus parašau Jiems laiška su klausimu kodėl dar negrąžinta? Man atsako, kad buhalterija tvarko ir kada išsiųs tada išsiųs...
Šiandien praėjo jau dvi savaitės - pinigų nė kvapo. Užjudinau vajų, niekas nieke net nebeatrašo. Ta moteriškė pirmai siūlusi kitus kvepalus dingusi, ignoruoja. Laiškų krūva siunčiu niekas nei a nei b. mad.gif
Galų gale live konsultacija pagaunu, parašau piktą laišką su grasinimu, kad kreipsiuos į vartotojus jei neatgausiu pinigų, atsakymo stebėtinai sulaukiu greito ir malonaus. Informuoja, kad kreipėsi paraginti į tą pačią buhalteriją man grąžinti pinigus. Tagi įdomu kiek dar laiko praeis kol jie grįš.

Moralas tame, kad linkiu apeiti ratu pirk.lt, nebent 100% žinote, kad prekė yra ir bus kaip jie sako po 3 dienų ar greičiau. Nervų tampymas ne kitaip.

Iiiiiir giriuosi jeigu visgi įdomu kas tokie mano paprastučiai kvepaliukai:

John Galliano Parlez parlez moi d'amour EDT. wub.gif

Nieko ypatingo, bet man jie laiko puikiai, vasarai kvapas nuostabus - lyg valgyčiau mėlynes gėlių lauke - argi ne vasara? smile.gif

P.s. Sorry, kad taip įsiveržiau į labai miegančia temą, esu parfumerijos naujokė, bet baaaisiai viskas įdomu, ypač skaityti Jūsų informaciją ir žinias.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HēiBai: 03 liepos 2017 - 17:23
QUOTE(HēiBai @ 2017 07 03, 18:14)
Norėčiau pasigirti nauju pirkiniu, bet tenka dalintis nemaloniais potyriais. :/
Surizikavau ir pirk.lt


Ačiū, kad pasidalinote.
4u.gif Tokia informacija yra labai reikalinga. Dar galėtumėte parašyti i skundų puslapį. Dažnai žmonės pagooglina ir būtent ten randa blogus atsiliepimus ir tada neperka.
Atsakyti
QUOTE(HēiBai @ 2017 07 03, 18:14)
Moralas tame, kad linkiu apeiti ratu pirk.lt, nebent 100% žinote, kad prekė yra ir bus kaip jie sako po 3 dienų ar greičiau. Nervų tampymas ne kitaip.

Aš iš pirk.lt esu pirkusi kelis kartus, bet visad mokėdavau atsiėmimo metu. Tokiu atveju, jeigu visgi neturėtų tų kvepalų, išvengtumėte tampymosi dėl pinigų grąžinimo. b-a.eu man yra buvę, kad neturėjo kvepalų, irgi pasiūlė išsirinkti kitus, tai taip ir padariau. Bet nuo tada pas juos visad pasirenku mokėti pristatymo metu. Tai jokių problemų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 04 liepos 2017 - 11:36
QUOTE(Faustina2000 @ 2017 07 01, 12:32)
Vaiva, tavo kvepalynas nuostabus  wub.gif Noretusi ten nosi ikisti  biggrin.gif  bigsmile.gif  mirksiukas.gif

Aciu! wub.gif Dziugina jis ir mane wub.gif wub.gif
Dar prie to paties - naujausi ax.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Ir jau atrodo, viskas, nieko nebenoriu blink.gif Nors... ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VVaiva: 05 liepos 2017 - 08:32
QUOTE(Pink Pepper @ 2017 07 04, 12:35)
Aš iš pirk.lt esu pirkusi kelis kartus, bet visad mokėdavau atsiėmimo metu. Tokiu atveju, jeigu visgi neturėtų tų kvepalų, išvengtumėte tampymosi dėl pinigų grąžinimo. b-a.eu man yra buvę, kad neturėjo kvepalų, irgi pasiūlė išsirinkti kitus, tai taip ir padariau. Bet nuo tada pas juos visad pasirenku mokėti pristatymo metu. Tai jokių problemų.


Dėkui Jums už informaciją. Panašu, kad tai saugiausias ir mažiausiai nervų kainuojantis būdas.
Pagaliau man po dar poros piktų laiškų pinigus grąžino.

O šiandien gavau dar vieną džiaugsmelį smile.gif
Juliette has a gun wub.gif 8 mėginukai.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HēiBai: 05 liepos 2017 - 10:23
QUOTE(VVaiva @ 2017 07 05, 09:31)
Aciu!  wub.gif Dziugina jis ir mane  wub.gif  wub.gif
Dar prie to paties - naujausi  ax.gif
https://fimgs.net/im...me/nd.30556.jpg[/img]

https://fimgs.net/im...dar/o.37471.jpg[/img]

Ir jau atrodo, viskas, nieko nebenoriu  blink.gif Nors...  ax.gif  biggrin.gif

wub.gif wub.gif Pirmieji wub.gif Kazkas nerealaus mano nosiai wub.gif
Atsakyti
Mano šiandieninis pirkinukas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

[attachment=246105:molinard nirmala edp - Google Search.pdf][attachment=246106:lm parfums aldheyx - Google Search.pdf]

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 23 rugpjūčio 2017 - 17:23
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nut*: 31 rugpjūčio 2017 - 22:30
QUOTE(Nut* @ 2017 08 31, 23:22)

Kaip šitie, jau seniai knapsau ties jais, bet neuosčius bijau kad nepatiks, gal galit kvapą apibūdint? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 02 rugsėjo 2017 - 18:14