Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priezastis nesimyleti

QUOTE(cambala @ 2016 04 30, 16:40)

lotuliukas.gif Kodel eilini karta galvojat, kad zmones sm iesko meiluziu lotuliukas.gif ?
Pas jus humoro jausmas geras biggrin.gif .

Ačiū ačiū bis.gif O kad ieško tai faktas. Kitaip nematau prasmės temas pradėti sekso pagrindu moteriškame SM, sekant idealaus princo ir gražuolės, pavirtusios į žiaurią, jį kankinančią varlę, pasaką biggrin.gif O princas dar ne bet koks ten nusigyvenęs, bet visas karalius, galintis pastatyti paplūdimyje namą su vaizdu į jūrą ir elekopterio nusileidimo aikštele blink.gif Nu negi neatsiras naivuolių kurios šita pasaka patikės biggrin.gif Juk visi rimti vyrai tik ir sėdi SM ir rašinėja apie savo nelaimingo finfaliuko reikalus ir piktas raganas žmonas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Leksa @ 2016 05 02, 15:41)
Gal ji tik to ir laukia?

TO ji tikrai nelaukia, juk aiškiai Algiukas parašė- po dviejų metų turi stovėt svajonių namas, o jo kaip nėr taip nėr! Bus namas- tada bus ir bučkis su bulkute ir čiulpinukai, viskas tada bus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2016 05 05, 00:29)
Ačiū ačiū  bis.gif O kad ieško tai faktas. Kitaip nematau prasmės temas pradėti sekso pagrindu moteriškame SM, sekant idealaus princo ir gražuolės, pavirtusios į žiaurią, jį kankinančią varlę, pasaką  biggrin.gif O princas dar ne bet koks ten nusigyvenęs, bet visas karalius, galintis pastatyti paplūdimyje namą  su vaizdu į jūrą ir elekopterio nusileidimo aikštele blink.gif  Nu negi neatsiras naivuolių kurios šita pasaka patikės  biggrin.gif Juk visi rimti vyrai tik ir sėdi SM ir rašinėja apie savo nelaimingo finfaliuko reikalus ir piktas raganas žmonas  biggrin.gif

o moterys cia tai tik pacios laimingiausios susirenka, ane? biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(algimantasss @ 2016 04 23, 19:27)
Sveiki visi forumo dalyviai.
Taigi susiduriau ir as su problema kuria bandysiu aprasyti. Su zmona gyvename daugiau nei 10 metu, turime viena vaika. Abudu esame gerokai virs 30 metu. Problema prasidejo mazdaug pries metus ir vis astreja. Problema tokia, kad zmona bando isvengti artumo lovoje ir ne tik. Zodziu bet koks prisilietimas jei sukelia neigiamas emocijas. Naujausias atsisakymas myletis buvo toks, kad pas moteris hormonai sukyla ir ji nebenori jokio artumo. Zodziu ji nori tik tuomet kai buna ovulecija ta savaite ir viskas. Reiskiasi per menesi 2-3 kartai. Kas anksciau budavo per savaite tiek. Vakar vakare atsigulus ir prisileitus isreze visa morala, kad man tik vienas galvoje ir dar visokiausiu dalyku prisiklausiau, kad net ausys uzkaito ir gavau pasiulyma nueiti i tuoleta nesileisti jeigu man reikia. Sakysite, kad pavargsta, kad buiti. Is karto galiu pasakyti, kad jei tuo nereikia rupintis nes maista gaminu as kiekviena diena, indus isplaunu as. jeigu gamina ir indus plauna tai retai. Namus tvarkome abudu. Trumpai tarent buitis guli ne ant moters peciu ir visa tai kad nepervargtu ir kad galetu vakare buti nepavargusi. Buitis tokia pas mus jau nuo seno. Esme tokia kad nezinau kame saknys!!! Ieskojau informacijos apie hormonus, bet ka radau tai susijee su kontraceptikais, bet ji ju nevartoja.
Kokia jusu moteriska nuomone butu siuo klausimu? unsure.gif

o nebus atsakymas ČIA?
Neskaičiau temos, atsiprašau, bet... Antro vaiko klausimą sprendėte? Nėra taip, kad ji labai to nori, o Jūs ne?
Atsakyti
QUOTE(algimantasss @ 2016 04 30, 10:58)
Paneigsiu si fakta jog del alkoholio. Alkoholio vartoju tiek kad galima sakyti visai nevartoju. Jeigu tiksliau, tai paskutini karta vartojau ir tai simboliskai praeita vasara. Jeigu manote jog rukau, tad pasakysiu jog ne.
Mano neigiamos savybes butu, uzmarstumas. Bet ne toks, kad nezinociau kur raktus palieku, bet mano akimis ziurint normos ribose. Bet maniskiai atrodo kitaip. Ji teigia jog nesu organizuotas, bet dirbu vadovaujama darba kur labai daug reikia planuoti ir suorganizuoti. Tad mano akimis ziurint esu pakankamai organizuotas ir planuojantis. Bet yra bet, mano zmona yra is tu zmoniu tipo kur viskas turi buti padaryta ir suplanuota vos ne sekundziu tikslumu ir tai igyvendinta. Kas manau yra neymanoma visais atvejais nes daug yra faktoriu kurie priklauso ne nuo taves. Faktas gyvenu su virs normos esancia pedante, perfekcioniste ir ambiciju pilna zmona. Anksciau maniau, kad as toks, bet ji siuo atveju lenkia. Dar vienas faktas tas jog jei sunku suvokti kaip kuriuos dalykus kaip kad skirtingos asmenybes su skirtingais sugebejimais vienose ar kitose sferose. Ji mano jog jeigu jei lengva ir paprasta tai padaryti reiskias ir kitiems taip turi buti lengva. Kalba eina ne apie bulviu skutima ar grindu plovima.
Rasote, kad gal padetu nuvezimas prie juros ir panasiai. Man jos vezti nereikia nes mes gyvename uz 300m. nuo juros ir galima nueiti, ka ir darome daznai. Pliazas salia. Bet kaip ir minejau zmogus ambicingas ir nori siekti vis daugiau. Dabar nori namo, kad is kiemo tiesiai iseiti i pleza. Taip as nepriestarausiu, kas gi to nenoretu, bet kelti uzdavinius tokius, kad darom taip jog po poros metu taip ir butu, kai suvoki jog tai nera taip paprasta ir lengva ir tai priklauso ne tik nuo taves. Esme tame jog mes siuo metu gyvename gerai ir kitu akimis ziurint pasiekeme labai daug per toki trumpa laiko tarpa. Mums nepadejo joki dedes, tetos ar seneliai. Pasiekeme tai savo pastangomis ir jegomis bei begalia nervu. As nenoriu tik vieno jog liktumem galop prie suskilusios geldos kaip toje pasakoje.
Sugryztant apie mane kaip apie asmenybe, naturaliai stengiuosi viska daryti kuo geriau, bet tobulu nebuna. Manau turiu as blogu savybiu kaip ir visi kiti zmones, bet netokiu su kuriomis butu neymanoma gyventi. Stengiuosi viska daryti kuo geriau mano akimis ziurint, bet pasirodo nepakankamai stengiuosi.
Papildyta:
Pokalbiai susedus. Jus manote nera tai bandyta? Bandyta ir ne tik del to. Atsakymas i klausimus buna toks jog man jau anksciau jau buvo pasakyta ir nesikartos. Jeigu negirdziu tai ir nereikai. Ir baigiasi tas pokalbis labai greitai nes uzsidega kaip degtukas ir kalba pasisuka tokia puse, kad del visko as kaltas ir turiu spresti savo problemas pats vienas nes jos mano. Bet kas idomiausia jog tos vadinamos mano problemos, siaip turi buti sprendziamos dvieju zmoniu. Bet pateikiama taip jog as kaltas ir turiu jas pats isspresti, kad turiu sugalvoti kaip isspresti. Kaip kada man paidaro tai kazkokia mistika ir nesuprantama, kaip tai. Nera lengva jums nupasakoti ir paaiskinti tas situacijas cia reikia pamatyti ir isgirsti. Esme tokia jog visuomet lieku kaltas nes pavargstu gincyti ir dingsta noras gincytis nes tai pasidaro ne problemu sprendimas susedus ramus, bet kaip futbolas i vienus vartus.

Na čia aš linkstu į žmonos teisybės pusę, pasikartosiu ką esu sakęs: Jei kas nors kitame žmoguje tau nepatinka, tai ne tas žmogus kaltas, o tu pats, nes tau nepatinka. Jei tau sekso trūksta, tai ne ji kalta, o tu-nes tau trūksta, o ne jai. Reiškia nesuderinamumas, jei nepavyksta susiderinti ir žirkles suglausti-ieškok kitur išsikrauti, tik nestatyk ultimatumų. Ir teisi sakydama , kad pats su savimi tvarkykis. Daryk tai , ką sakau: pradek gyventi savo gyvenimą, o ne kitų ir ne tai, ką tau liepia, tikisi iš tavęs ir pan. ir nesijausk kaltas, ko nors napadaręs arba nedarydamas. Tiesiog nesitaikyk su kitu, nes panašu, kad pas tave šeimoj vyksta manipuliacijos. Savo ruoštu tau turi nekliūti visi sakomi žmonos reikalavimai, jei tau jie nepatinka, bet tai nieko bendo neturi su ignoravimu, tiesiog daryk tai, kas tau patinka ir nedaryk, kas nepatinka. Panašu, kad tapai žmonai neįdomus, nes esi nuspėjamas.Elkis nenuspėjamai, bet ne specialiai tam ruošdamasis, tiesiog daryk , ko pats nori, bet visa tuo turi būt savimi patenkintas, susigražink hobius, atrask naujus ir nesiderink ir nejausk graužaties. Pokalbiuose naudok bendravimo "Aikido"
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2016 05 09, 22:25)
Na čia aš linkstu į žmonos teisybės pusę, pasikartosiu ką esu sakęs: Jei kas nors kitame žmoguje tau nepatinka, tai ne tas žmogus kaltas, o tu pats, nes tau nepatinka. Jei tau sekso trūksta, tai ne ji kalta, o tu-nes tau trūksta, o ne jai. Reiškia nesuderinamumas, jei nepavyksta susiderinti ir žirkles suglausti-ieškok kitur išsikrauti, tik nestatyk ultimatumų. Ir teisi sakydama , kad pats su savimi tvarkykis. Daryk tai , ką sakau: pradek gyventi savo gyvenimą, o ne kitų ir ne tai, ką tau liepia, tikisi iš tavęs ir pan. ir nesijausk kaltas, ko nors napadaręs arba nedarydamas. Tiesiog nesitaikyk su kitu, nes panašu, kad pas tave šeimoj vyksta manipuliacijos. Savo ruoštu tau turi nekliūti visi sakomi žmonos reikalavimai, jei tau jie nepatinka, bet tai nieko bendo neturi su ignoravimu, tiesiog daryk tai, kas tau patinka ir nedaryk, kas nepatinka. Panašu, kad tapai žmonai neįdomus, nes esi nuspėjamas.Elkis nenuspėjamai, bet ne specialiai tam ruošdamasis, tiesiog daryk , ko pats nori, bet visa tuo turi būt savimi patenkintas, susigražink hobius, atrask naujus ir nesiderink ir nejausk graužaties. Pokalbiuose naudok bendravimo "Aikido"

Idomi logika "daryk kas patinka, nedaryk kas nepatinka" g.gif
Tai tai taip, bet manau kartu gyvenantys ir vienas kita mylintys zmones turetu prisitaikyti abu vienas prie kito. Tai jei pvz mano vyras nusiemes kojines po visus namu pakampius ismetys ( nes jam taip ale patinka) , o ne pades i skalbiniu deze, tai cia vadinasi bunu savimi thumbup.gif
O jei ta zmona meiluzi turi ir savo vyro butent todel nebenori daugiau, tai cia vel autorius kaltas butu, nes jam turbut tai nepatiktu? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2016 05 09, 22:25)
tiesiog daryk , ko pats nori, bet visa tuo turi būt savimi patenkintas, susigražink hobius, atrask naujus ir nesiderink ir nejausk graužaties. Pokalbiuose naudok bendravimo "Aikido"

Čia tai geras patarimas blink.gif Tu šeimoje daryk tik tai kas tau patinka ir hobiais užsiiminėk be jokios sąžinės graužaties, o žmona tegu daro visa kita ir kas privaloma daryti, pvz užaugina vaikus, pastato namą ir t.t. doh.gif Jūs mažų vaikų turit, kad tokias nesąmones patarinėjat?
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2016 05 10, 11:40)

Tai tai taip, bet manau kartu gyvenantys ir vienas kita mylintys zmones turetu prisitaikyti abu vienas prie kito.

Nebūtinai turi būti mylintys, kad jaustų pareigą ar atsakomybę už kitą žmogų, vaikus, šeimą.
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2016 05 11, 11:28)
Čia tai geras patarimas  blink.gif Tu šeimoje daryk tik tai kas tau patinka ir hobiais užsiiminėk be jokios sąžinės graužaties, o žmona tegu daro visa kita ir kas privaloma daryti, pvz užaugina vaikus, pastato namą ir t.t.  doh.gif Jūs mažų  vaikų turit, kad tokias nesąmones patarinėjat?
Papildyta:

Nebūtinai turi būti mylintys, kad jaustų pareigą ar atsakomybę už kitą žmogų, vaikus, šeimą.
O kas žmonai liepia daryti visa kita? Nedaryk.
O vaikus gimdyk abipusiu sutarimu. t.y. jeigu matai, kad tas vyras netinkamas tevystei, tai vaiku negimdai arba gimdai , augini,ir neburbi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 11 gegužės 2016 - 10:34
QUOTE(Raselėuogelė @ 2016 05 11, 10:28)
Čia tai geras patarimas  blink.gif Tu šeimoje daryk tik tai kas tau patinka ir hobiais užsiiminėk be jokios sąžinės graužaties, o žmona tegu daro visa kita ir kas privaloma daryti, pvz užaugina vaikus, pastato namą ir t.t.  doh.gif Jūs mažų  vaikų turit, kad tokias nesąmones patarinėjat?
Papildyta:



drinks_cheers.gif
Dar buna tokiu, pas kuriuos tiesiog hobis paskui kitu sijonus lakstyt, bambaliys maukt arba i losimo namus varyt doh.gif . Nu yra tokiu, kuriems taip patinka, tai pagal toki patarima antroji puse turi prie to prisitaikyt doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2016 05 11, 14:57)
drinks_cheers.gif 
Dar buna tokiu, pas kuriuos tiesiog hobis paskui kitu sijonus lakstyt, bambaliys maukt arba i losimo namus varyt doh.gif . Nu yra tokiu, kuriems taip patinka, tai pagal toki patarima antroji puse turi prie to prisitaikyt doh.gif .

Neturi prisitaikyt. Ji gali nekurti santykiu su tokiu zmogum, su kurio minusais gyventi negali. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2016 05 11, 14:37)
Neturi prisitaikyt. Ji gali nekurti santykiu su tokiu zmogum, su kurio minusais gyventi negali.  4u.gif

Taigi ne visi pasirodo kokie yra pries tuos santykiu kurimus.
Jei griztant prie sios temos, gyvenimo pradzioj pas autoriu buvo visjas normaliai su zmona. Minusu gi nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2016 05 11, 15:43)
Taigi ne visi pasirodo kokie yra pries tuos santykiu kurimus.
Jei griztant prie sios temos, gyvenimo pradzioj pas autoriu buvo visjas normaliai su zmona. Minusu gi nebuvo.

nu tai arba susitaikai su minusais, arba skiriesi. kitas zmogus isivertins, kas jam brangiau, ar likti su savo ydom,ar su mylimu zmogum. ne jusu valia kita zmogu keisti, kai jis to visiskai nenori.
Atsakyti
Cia verta paskaitinet, kad suprasti, kokios nuostabios musu zhmonos. Nes kai paskaitai minciu sioje svetaineje, tai pagalvoji, kad be mustyniu, psichologiniu kovu neitu nieko isspresti su daugeliu cia esanciu.
Aisku ne visos tokios bet dauguma...

Atsakyti