Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 317 tema

priminkite, kuri mergaite siuntete pakvietimus i next.co.uk ? 4u.gif skubiai prisireike ax.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2016 05 05, 11:04)
priminkite, kuri mergaite siuntete pakvietimus i next.co.uk ? 4u.gif skubiai prisireike  ax.gif

jauciu , kad ta mergaite esu as smile.gif))))))))) vardas pavarde ir emailas I az smile.gif bet taip greitai jis neateis, plius minus per para laiko
Atsakyti
ar MyToys yra šiuo metu koks kodas, kuris ir paspirtukams tiktų?
Atsakyti
QUOTE(MuseZuze @ 2016 05 05, 12:52)
ar MyToys yra šiuo metu koks kodas, kuris ir paspirtukams tiktų?

Mane irgi paspirtukai domina
Atsakyti
Laba 4u.gif Merginos, gal kas gali padeti, kur galima nupirki mokykline uniforma ? ax.gif Ziuriu cia http://direct.asda.com bet nesuprantu ar siuncia i Lietuva ? blush2.gif Gal kas dar zino kakie parduotuve ? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galit rekomenduoti plaukimo kepuraitę vaikui (6m)? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madampipi: 05 gegužės 2016 - 12:27
Renku iš Decathlon http://www.decathlon.lt/ (Pirksiu pirmą kartą iš čia)
Siuntimas į Lt - 9,91 (10) eurų.
TIK iš Kauno, nepersiųsiu.
Laukiu poros prisijungusių, kad pasidalintume siuntimą 4u.gif Pinigų prašysiu iš anksto, swedbank 4u.gif

Siųsti į kristiboc(eta)yahoo.com 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bishojo: 05 gegužės 2016 - 12:43
QUOTE(madampipi @ 2016 05 05, 13:21)
Sveikos, gal galit rekomenduoti plaukimo kepuraitę vaikui (6m)? Ačiū 4u.gif


galiu rekomenduot nueiti su vaiku i sporto prekiu skyriu kokiam didesniam prekybcentri, arba i sporto prekiu specializuota parduotuve, ir leisti matuotis jam paciam. Nera labai brangios tos kepuraites, nuo 3 iki 10 euru tikrai rasit ka issirinkti. Mano savarankiski kepuraites pirkimai pernai beigesi tuo, kad namie guli trys, o naudojama tik viena, kuria issimatavo parduotuveje pats. Kitos, kad ir tinkamo jam dydzio, bet be mano pagalbos jis ju pats negalejo tinkamai uzsimaut ax.gif
o buna tu kepuraiciu net ir maximose didesnese
Atsakyti
Prisijungciau prie lesiu pirkimo is www.szkla.com, Vilnius.
Atsakyti
Merginos, o HM moteriski rubai atitinka dydi? Nieko nesu sau pirkus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(adriatic @ 2016 05 05, 13:46)
galiu rekomenduot nueiti su vaiku i sporto prekiu skyriu kokiam didesniam prekybcentri, arba i sporto prekiu specializuota parduotuve, ir leisti matuotis jam paciam. Nera labai brangios tos kepuraites, nuo 3 iki 10 euru tikrai rasit ka issirinkti. Mano savarankiski kepuraites pirkimai pernai beigesi tuo, kad namie guli trys, o naudojama tik viena, kuria issimatavo parduotuveje pats. Kitos, kad ir tinkamo jam dydzio, bet be mano pagalbos jis ju pats negalejo tinkamai uzsimaut  ax.gif
o buna tu kepuraiciu net ir maximose didesnese


o praleidžia jūsiškė vandenį? ar čia, jei per didelė mums praleidžia, mūsų turimos dvi praleidžia, tai nebežinau, ar pirkti toliau, kol rasiu stebuklingą... smile.gif ir nežinau, ar dėl dydžio praleidžia ar dėl kokybės, maxej kaip ir yra, bet kitos labai sandariai supakuotos, nėra kaip pasimatuoti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(madampipi @ 2016 05 05, 13:21)
Sveikos, gal galit rekomenduoti plaukimo kepuraitę vaikui (6m)? Ačiū 4u.gif

aš saviškiui turėjau per vieną dieną surasti plaukimo kepuraitę, tai nulėkiau į Sportsdirect pas mus, bet ten tik tos guminės buvo... man jos ir užsideda sunkiai atrodo, ir toks specifinis kvapas jų... tai Sportlande radau visai kitokio materiolo, kur kas malonesnės, o ir užsidėti paprasta thumbup.gif jei turit galimybę, paieškokit 4u.gif

tokia pas mus: Arena plaukimo kepurė 4u.gif
Atsakyti