Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 317 tema

Kur perkat pigiau penny board lentas?
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2016 05 05, 21:33)
Pernai uz du kg ir 6 keksiukus sumokejau 60e smile.gif bet uz vaiko emocijas negaila nei cento

blink.gif Nenormalu man cia. Mano drauge kepa nuostabaus grozio tortus ir keksiukus namie. Torto 1kg kainuoja 10€, keksiuku padeklas 20€ . Produktai tik naturalus ,o ir tortai labai dailus.bet cia Kaune. Gal Vilniuje kainos didesnes. Na bet vis tiek nenormalu uz du kg torta tiek moket,tuo labiau kad dazniausia vaikai nelabai tu tortu valgo
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2016 05 05, 21:45)
blink.gif Nenormalu man cia. Mano drauge kepa nuostabaus grozio tortus ir keksiukus namie. Torto 1kg kainuoja 10€, keksiuku padeklas 20€ . Produktai tik naturalus ,o ir tortai labai dailus.bet cia Kaune. Gal Vilniuje kainos didesnes. Na bet vis tiek nenormalu uz du kg torta tiek moket,tuo labiau kad dazniausia vaikai nelabai tu tortu valgo

Vilniuje, truputi apsimelavau (nuejau net pasitikrint laiskus biggrin.gif ) ... tortas gavosi gerokai didenis nei planavom beveik 3 kg+ keksiukai. 1kg nuo 15 euru
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ellinga: 05 gegužės 2016 - 21:56
QUOTE(Garbane* @ 2016 05 05, 16:10)
Supratau verysad.gif ..o tikejausi, kad paprastos kepejeles bus kiek pigiau..Maxima tai tikrai ne...tada liks ta pati Bijola ar Ragaine...na torta issikepti galiu ir pati..tik va Kempiniuko is jo tai tikrai nepadarysiu biggrin.gif ..kazkada pries gal 3 metus buvau radusi viena mamyte, kuri buvo pradedanti ir iskepe sunui antrojo gimtadienio tortuka pigiau nei tose zymiosiose kepyklose..galvojau kazka panasaus rasti..o cia daug mamyciu, gal kuriai teko susidurti..


Jei kepate pati tortuk1 tuomet galite nusipirkti ir papuo6ti valgomomis dekoracijomis yra ir keksiukams tos dekoraccijos

Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2016 05 05, 22:25)
o tesiant tema apie tortus (kas siaip ne i tema smile.gif ), ta cukraus mase yra slyksti ir nevalgoma. O ji ir sudaro nemaza torto kainos dali, nes sveria tikrai daug. Grazu, bet ar verta ? Susimasciau, kai prie 5 metus uz  1.5 kg torta su auksaplauke sumokejau 70 lt...  blink.gif

drinks_cheers.gif
Aš tai jau senokai nusprendžiau, kad vaikams reikia ne torto, o gražių ir saldžių torto dekoracijų biggrin.gif O tortą realiai juk valgo tėvai, tai kepu arba perku kokį skanų ir kiek įmanoma natūralesnį tortą, o tada priperku, tarkim, marcipaninių figūrėlių (kad ir iš tos pačios Bijolos) ir sudedu ant viršaus. Ir visi laimingi: vaikams spalvoti paršiukai, krokodilai ir t.t., tėvams skanus torčiukas prie kavos ax.gif
Atsakyti
Labas rytas, merginos,
ar įmanoma pirkti iš vokiško Deichman? Nusižiūrėjau batus ten perpus pigiau, bet registruojantis pasirinkimuose šalis tik Vokietija.... sad.gif Tai turbūt į Lt net nesiųstų..
Atsakyti
QUOTE(adriatic @ 2016 05 05, 20:02)
Tai liuks tada, reiks ir mums ja isigyti sportlande. Aciu labai!

As labai abejoju, kad si kepure nepraleidzia vandens. Kai dukra lanke baseina, viena mergaite buvo su tokia kepure. Nusiemus kepure, visi plaukai budavo slapi,o plaukuciai buvo trumpuciai, nemanau, kad del ju prasiskverbdavo vanduo.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2016 05 06, 08:30)
As labai abejoju, kad si kepure nepraleidzia vandens. Kai dukra lanke baseina, viena mergaite buvo su tokia kepure. Nusiemus kepure, visi plaukai budavo slapi,o plaukuciai buvo trumpuciai, nemanau, kad del ju prasiskverbdavo vanduo.

aš dabar nuėjau patikrinti, tai taip, šlaps plaukai po ja... matomai mano bernui tas nemaišo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2016 05 05, 22:35)
drinks_cheers.gif
Aš tai jau senokai nusprendžiau, kad vaikams reikia ne torto, o gražių ir saldžių torto dekoracijų biggrin.gif O tortą realiai juk valgo tėvai, tai kepu arba perku kokį skanų ir kiek įmanoma natūralesnį tortą, o tada priperku, tarkim, marcipaninių figūrėlių (kad ir iš tos pačios Bijolos) ir sudedu ant viršaus. Ir visi laimingi: vaikams spalvoti paršiukai, krokodilai ir t.t., tėvams skanus torčiukas prie kavos ax.gif

Kažkada privargau dekoruodama Mikės Pūkuotuko tortą... ir negaliu sakyti, kad labai jau didelį įspūdį paliko. Nuo to laiko puošiu natūraliai - pvz braškės labai tinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 05 06, 08:53)
aš dabar nuėjau patikrinti, tai taip, šlaps plaukai po ja... matomai mano bernui tas nemaišo cool.gif

As kazkaip visada maniau, kad tos kepures sukurtos apsaugoti baseino vandieni nuo plauku, o ne plaukus nuo vandens smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2016 05 06, 09:09)
As kazkaip visada maniau, kad tos kepures sukurtos apsaugoti baseino vandieni nuo plauku, o ne plaukus nuo vandens  smile.gif

be šitos priežasties, dar yra ir tai, kad ir plaukus nuo chloruoto vandens apsaugo, o plius esu skaičius, kad profesionalams jos svarbu ir dėl greičio...
Atsakyti

Kaune noriu jungtis prie mytoys.de smile.gif

Atsakyti