Įkraunama...
Įkraunama...

Mes nevalgome po 18 val.

QUOTE(spaliuke29 @ 2016 05 11, 08:37)
per 6 sav ... svoris -1kg tik per ta laika

g.gif ne kazka tas 1 kg...
Atsakyti
Labas rytas smile.gif ateinu su kava smile.gif
Atsakyti
QUOTE(**NoTa** @ 2016 05 11, 07:42)
g.gif ne kazka tas 1 kg...

nu bet per apimtis tai neblogai
o su jos paskutinio meto saldainiu dieta tai dar gerai kad ne pliusas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2016 05 11, 08:48)
nu bet per apimtis tai neblogai
o su jos paskutinio meto saldainiu dieta tai dar gerai kad ne pliusas  biggrin.gif

drinks_cheers.gif nebutu sporto, butu pliusas tikrai biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(**NoTa** @ 2016 05 11, 07:52)
drinks_cheers.gif nebutu sporto, butu pliusas tikrai biggrin.gif


jo, begimas labai padeda nepriaugt !!!

jau nebesilaikau saldainiu dietos cool.gif kuriam laikui biggrin.gif

Atsakyti
Labas rytas

Kava isgerta, einu langu valyt.
Atsakyti
QUOTE(TITA777 @ 2016 05 11, 08:21)
Labas rytas

Kava isgerta, einu langu valyt.

Gal nori ir pas mane nuvalyti biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
As jau po sporto, su arbata. Maze dar miega biggrin.gif
Po vakar begimo ir vel keli ziauriai skauda sad.gif nei atsitupt, nei atsistot nelengva... Kazka matyt blogai darau sad.gif
Langai ir mano reiks sveist, bet tegu statybos pirma pasibaigia doh.gif kiekviena ryte 9 val statybininkai bar bar bar i duris, tai del to as cia taip pavyzdingai keliuos ir sportuoju anksciau, parpciau sau ramiai su maze blush2.gif
Spaliuke, apimtys tai neblogai mazeja drinks_cheers.gif sportuojant raumenys sunkeja, ne taip lengvai ir krenta sad.gif
Nota, na pagal tai, kad maudymukai visi dideli, tau irgi apimtys neblogai mazeja thumbup.gif
Kazin lis siandien ar ne g.gif kadangi i kiema iseit negalim, tai vaziuojam kasdien kazkur pasivaiksciot.

Pusryciams stora rieke liliputo ir apie 200 g jogurto su chia.
Atsakyti
QUOTE(smile_at @ 2016 05 11, 09:47)
Nota, na pagal tai, kad maudymukai visi dideli, tau irgi apimtys neblogai mazeja  thumbup.gif

Nezinau ar neblogai, bet kazkiek mazeja. O svoris kyla doh.gif Trecia diena toks pats. Vakar net po begimo nebevalgiau nieko ir ka? Ogi spyga taukuota doh.gif
Tik pasimatavus visus maudymukus suprantu, kad (.) (.) tai labai sumazejo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **NoTa**: 11 gegužės 2016 - 09:07
QUOTE(..Serena.. @ 2016 05 11, 09:24)
Gal nori ir pas mane nuvalyti biggrin.gif


Uzteks savu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(**NoTa** @ 2016 05 11, 09:06)
Nezinau ar neblogai, bet kazkiek mazeja. O svoris kyla doh.gif Trecia diena toks pats. Vakar net po begimo nebevalgiau nieko ir ka? Ogi spyga taukuota doh.gif
Tik pasimatavus visus maudymukus suprantu, kad (.) (.) tai labai sumazejo biggrin.gif


Na jo, su svoriu cia idomiai gaunasi. Kazkaip ji reiktu isjudint, kad pradetu krist, kaip tame straipsnyje skaiciau, reikia kazka pakeisti mityboje. O jeigu nemazinant kaloriju kiekio bandytum kazka keisti g.gif
As (.) (.) niekad pasigirt negalejau, o po dvyniu is vis tik A varganas beliko, tai jau ju net nematuoju, nebera kur mazet irnesakyk.gif
Va slaunis mano dabar tarp 55-56 cm plaukioja, kai kovo men buvo 60, tai cia vienintelis ryskus sumazejimas biggrin.gif o su pilvu nieko gero sad.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Mes ruošiamės į laukutį su suneliu, einam kasdien, tai toks mūsų sportas kolkas smile.gif
Šnekat apie bėgimą, o aš pavydžiu biggrin.gif Kažin nieko nenutiktų jei išbėgčiau po 3 savaiciu po gimdymo ar vis delto geriau palaukti vizito pas gine ? g.gif
Atsakyti