Įkraunama...
Įkraunama...

Mes nevalgome po 18 val.

Meniu
2 virti kiausiniai, rieke namines duonos su sviestu
4 kvadratukai juodo sokolado
Orkaitej keptas visciuko ketvirtis, salotos is rukolos ir pomidoro
grudetos 7% varskes 200 gr, 40 gr namines slyvienes..nu tokia tobulai skani, mama prikrove man nes jiem per rugstu, o as rugstele megstu thumbup.gif

QUOTE(smile_at @ 2016 05 11, 16:24)

qqte, ka per atostogas planuoji su maistu daryt? mes visa laika viesbutyje busim, maisto daug ir skanaus, tai nezinau kaip cia bus  doh.gif



Man nemanau kad bus bedu, as megstu visokias mesytes, zuvi, sviezias darzoves o visokiu ten sakar makar saldumynu ne, nu pusryciams zadu leist sau bandeliu jei bus
pora kartu buvau turkijoj su viskas iskaiciuota ir nieko nepriaugau
man svarbu butu rezimas ir jokiu ten uzkandziu po vakarienes a la cipsai, va tas man pavojinga o jei tiesiog valgymai savo laiku tai ne beda
be to as optimistiskai planuoju daug judet

Vaikiui padariau arbatos su citrina, be cukraus, tai isgere, citrina net nemirktelejes sudorojo biggrin.gif mano vaiks biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 11 gegužės 2016 - 17:47
QUOTE(smile_at @ 2016 05 10, 23:06)
Kur atostogausit, agnieska?
Mano eurovizija pasibaige, jau patenkinta lovytej guliu, nuovargis si kart nugalejo...
Spaliuke, dar norejau tau parasyta - pasiseke metra ant svarstykliu, tai garantuotai nepamirsk issimatuot smile.gif
Labanakt

Į Kretą lėksim 4u.gif
Atsakyti
qqte, super meniu 4u.gif

pas mane vakare atsirado apetitas doh.gif tai dar pridedu prie meniu: pora mazu sonkauliuku, saukstas bulviu salotu su majonezu, marinuotas agurkas, kava su pienu, puse porcijos glaistytu ledu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anike*: 11 gegužės 2016 - 18:12
QUOTE(..Serena.. @ 2016 05 11, 17:39)
Neturim mes nuomos sutarties, kalbejau su seimininku tai jis dar nezino, ar sutiks

greiciausia nenori, nes jei priduosit kaip nuomos sutarti, tai gali VMI uzsekt, kad mokesciu nemoka. bandyk pakalbet, kad butent del sito reikalo Busto panaudos sutarti tau jis parasytu, viskas praktiskai tas pats, kas nuomos sutartis, tik cia tipo seimininkas leidzia tau gyventi neatlygintinai, jus tik mokescius uz buta mokat. gal tokia sutiks pasirasyt? gi ismest po to galesit tiesiog, cia reikia tik tam, kad uzfiksuota butu kur faktiskai jus gyvenat, nieks gi i buta pati neprirasys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anike* @ 2016 05 11, 16:51)
smile at, atsargiai del kojos, leisk pasveikti  4u.gif

Aciu. tai jau teks sad.gif tikiuos praeis iki savaitgalio...

QUOTE(qqte @ 2016 05 11, 17:46)
Man nemanau kad bus bedu, as megstu visokias mesytes, zuvi, sviezias darzoves o visokiu ten sakar makar saldumynu ne, nu pusryciams zadu leist sau bandeliu jei bus
pora kartu buvau turkijoj su viskas iskaiciuota ir nieko nepriaugau
man svarbu butu rezimas ir jokiu ten uzkandziu po vakarienes a la cipsai, va tas man pavojinga o jei tiesiog valgymai savo laiku tai ne beda
be to as optimistiskai planuoju daug judet

Na as irgi panasiai atostogaudama valgau, mesa arba zuvis su darzovem, daug vaisiu. Bet va susiu baras bus, ten tu paploteliu ju baras, ir dar N baru veikianciu vos ne visa para. Ir jei skaniai gamins, gersiu frape. Bei baklavai negaliu atsispirt niekaip...
Seniau ir as nelabai priaugdavau, nebent iki 1 kg, bet gi nesikudindama vaziuodavau...

QUOTE(agnieeeska @ 2016 05 11, 18:09)
Į Kretą lėksim 4u.gif

Faina thumbup.gif As Kretai kazkokia meile jauciu, du kart buvau ir dar tikrai skrisiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(smile_at @ 2016 05 11, 20:24)
Faina  thumbup.gif  As Kretai kazkokia meile jauciu, du kart buvau ir dar tikrai skrisiu  wub.gif

Tikiuosi ir mums patiks thumbup.gif
Atsakyti
Nauja tema
Atsakyti
Is neturejimo ka veikt pamyniau dar elipse 40 minuciu
nu kazkaip sazine grauze del tos uogienes vakarienei biggrin.gif
daba negrauzia

Smile_at man regis pas mus viesbuty tokiu mandru uzkandziu baru nebus, o gert as megstu sausa vyna
o galu gale, nu kiek ten realiai per savaite imanoma priaugt...nu as nemanau kad tiek suesim kad 5 kg uzaugt, o pora kilu..nu jei ka draugiskai nukratysim cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Frofesorė @ 2016 05 11, 19:14)
greiciausia nenori, nes jei priduosit kaip nuomos sutarti,...

Va to nezinojau tik kaip busto naudojamo sutarties, reiks siulyt, bet atidejo metams seimas ta istatyma, tai man gal jau ir nebebus aktualu, nes i mokykla reiks leisti, tai registruosiuos pas tevu, o mokykla vistiek gausim cia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(..Serena.. @ 2016 05 11, 21:52)
Va to nezinojau tik kaip busto naudojamo sutarties, reiks siulyt, bet atidejo metams seimas ta istatyma, tai man gal jau ir nebebus aktualu, nes i mokykla reiks leisti, tai registruosiuos pas tevu, o mokykla vistiek gausim cia smile.gif

yra internete, ivesk panaudos sutartis ir rasi, tiesiog ten pasirasytu seimininkas, kad atseit jums neatlygintinai leido naudotis butu ir tai yra jusu faktine gyvenamoji vieta, nieks niekur neprirasys, tiesiog bus uzfiksuota ir tiek. seimininkui neprikibs jokios VMI, kad nuomoja buta, ir tau gerai butu.
atidejo? net negirdejau. tai iki liepos 1 dienos nebereik deklaruot faktines gyvenamos vietos?
Atsakyti
QUOTE(Frofesorė @ 2016 05 11, 21:07)
atidejo? net negirdejau. tai iki liepos 1 dienos nebereik deklaruot faktines gyvenamos vietos?

Aha siandien jau visi i fb kelia, kad atidejo, yra ir 15min straipsnis
Atsakyti
Begau...skaudejo viena sona, paskui kita ir taip pakaitom, o paskutini kilometra abu ....niekaip nesugebejau susitvarkyt su kvepavimu...5km tenubegau. Nors fiziskai dar galejau, bet tas skausmas nuzude sad.gif verdu vyrui pietus ir eisiu miegot
Atsakyti