Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta - 12, DV-2017/2018

user posted image

Anketos Žalios Kortos (ŽK arba GC (Green Card)) loterijai pildomos čia: http://www.dvlottery.state.gov/
Daugiau informacijos apie ŽK: USCIS.gov

Anketos loterijai pildomos kiekvienų metų rudenį/žiemą (dažniausiai spalį).

Paprastu paštu laiškai laimėtojams nesiunčiami!

Pasitikrinti internete, ar laimėjote galima nuo gegužės 1 d. tame pačiame puslapyje, kuriame anketa buvo užpildyta.

Žalios kortos loterija yra visiškai nemokama!
O užmokesčio prašantys elektroniniai laiškai ir kompanijos yra sukčiai (aišku, galima mokėti pinigus, kad jie už jus užpildytų anketą, bet net ir nelabai anglų kalbą mokant pačiam duomenis į anketą suvesti ir nuotrauką įkelti yra juokų darbas).


Prieš tai buvusi tema 1
Prieš tai buvusi tema 2
Prieš tai buvusi tema 3
Prieš tai buvusi tema 4
Prieš tai buvusi tema 5
Prieš tai buvusi tema 6
Prieš tai buvusi tema 7
Prieš tai buvusi tema - 8
Prieš tai buvusi tema - 9
Prieš tai buvusi tema - 10
Paskutinė tema - 11

Prieš ko nors klausiant būtinai perskaitykite duotas nuorodas ir ankstesnes temas apie Žalios kortos lošimą. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kristelis_ @ 2016 05 04, 09:46)
Ar dar kam nors taip yra kad meta ta " not valid"? Viska vedame tikrai teisingai, angliska klaviatura del visa ko isijunge. Net nera kur suklyst paprastas tiek numeriukas tiek pavarde nesudetinga. Taciau neleidzia patikrinti nuolat meta  not valid o veliau seasion time out


pabandykit jungtis ten, kur "Forgot confirmation number", gal vistik kažkur klaidelė įsimaišė nusirašant tą ilgą numeric registracijos dieną (vietoj nulio nusirašėt raidę O pvz.)
Atsakyti
QUOTE(Gris @ 2016 05 04, 11:02)
pabandykit jungtis ten, kur "Forgot confirmation number", gal vistik kažkur klaidelė įsimaišė nusirašant tą ilgą numeric registracijos dieną (vietoj nulio nusirašėt raidę O pvz.)

Cia ir esme kad pas mane nera nei nulio nei o raideles. Ir numeri tikrinu jis teisingas. Na nezinau net vis bandau ir bandau
Atsakyti
QUOTE(kristelis_ @ 2016 05 04, 10:08)
Cia ir esme kad pas mane nera nei nulio nei o raideles. Ir numeri tikrinu jis teisingas. Na nezinau net vis bandau ir bandau


o bandėt tuo būdu, kur sakiau?
Atsakyti
QUOTE(Gris @ 2016 05 04, 11:09)
o bandėt tuo būdu, kur sakiau?

Jo bandziau, kodas lygiai toks pat koki ir vedu
Atsakyti
QUOTE(kristelis_ @ 2016 05 04, 10:10)
Jo bandziau, kodas lygiai toks pat koki ir vedu


Tai reiks palaukti , gal dar sistemoje klaida . Mano draugei irgi vakar metė tokį, šiandien dar nežinau ar tikrino smile.gif
Atsakyti
Kad isvengti klaidu, as dariau taip. Kai ismete jau patvirtinima su skaiciais ir t.t., padariau copy-paste sau i el pasta ir viskas. O tikrinant irgi copy -paste....
Atsakyti
QUOTE(kristelis_ @ 2016 05 04, 10:10)
Jo bandziau, kodas lygiai toks pat koki ir vedu


Tai tada kažkas neaišku.
Gal gimimo data neteisingai suvedama?
Belieka padaryt dienos pertrauką ir vėl bandyt.
Atsakyti
Nenoriu suteikti vilčių, bet kažkur skaičiau, kad jeigu meta klaidą, kai kiti mato jog yra nelaimėję- greičiausiai laimėjot ŽK. smile.gif Ir pastoviai kiekvienais metais taip nutinka su didele dalimi laimėjusių. Nesu tuo užtikrinta, tiesiog sakau ką skaičiau kitur. smile.gif

Papildyta:


O Jūs patikrinot ar netyčia savo numeriukui nesuvedėte vyro gimimo datos ir pavardės? Arba vyro numeriukui- savo pavardės ir gimimo datos.?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B3auty: 04 gegužės 2016 - 10:27
O ka jie nori tuom uzrasu pasakyti?

"Session timed out"
Atsakyti
QUOTE(B3auty @ 2016 05 04, 11:19)
Nenoriu suteikti vilčių, bet kažkur skaičiau, kad jeigu meta klaidą, kai kiti mato jog yra nelaimėję- greičiausiai laimėjot ŽK. smile.gif Ir pastoviai kiekvienais metais taip nutinka su didele dalimi laimėjusių. Nesu tuo užtikrinta, tiesiog sakau ką skaičiau kitur. smile.gif

Isejo pagaliau patikrinti, blogai vedziau gimimo data kazkaip buvau sumairiusi menesi su diena. Tai nelaimejau sad.gif liudna na bet losime kitais metais vel smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristelis_ @ 2016 05 04, 11:25)
Isejo pagaliau patikrinti, blogai vedziau gimimo data kazkaip buvau sumairiusi menesi su diena. Tai nelaimejau sad.gif liudna na bet losime kitais metais vel smile.gif



??... Menesi su diena?.... Cia kaip, nes man neleidzia menesio ir dienos vesti, tik metus...
Atsakyti
QUOTE(kristelis_ @ 2016 05 04, 10:25)
Isejo pagaliau patikrinti, blogai vedziau gimimo data kazkaip buvau sumairiusi menesi su diena. Tai nelaimejau sad.gif liudna na bet losime kitais metais vel smile.gif


Ištiesų tai tik metai vedasi tikrinant smile.gif
Atsakyti