Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (8) Finalas 05.14

QUOTE(ramyra @ 2016 05 11, 14:19)
Ane? Be komentarų  biggrin.gif
----
Nereikia žiūrėti kaip į žmogų su negalia. Jis turi kitų privalumų - jį mėgsta kameros, ir jis fotogeniškas. galėtų laidas vesti ar filmuotis  serialuose rolleyes.gif

Taip taip laugh.gif Kai tik azerbaidženietė įžengė į sceną, pagalvojau - nu dabar jau garantuotai Užkuraičio diva pasirodė bigsmile.gif Tą ir patvirtino jis pakomentuodamas po to be jokio objektyvumo lotuliukas.gif Na bet nesmerkim jo, visi mes ne be nuodėmių ir silpnybių blush2.gif laugh.gif

--
Be abejo drinks_cheers.gif Man patinka tai, kad jis to net ir neafišuoja smile.gif Jei nežinočiau, tai net nepagalvočiau, kad jis turi tokią problemą. Įtariu, kad pats gal net ir nejaučia diskomforto, kadangi nuo gimimo jis toks.

QUOTE(Miškų avietė @ 2016 05 11, 15:42)
Tiesa, ką apie atvirukus manot? Man jie šiemet nelabai įdomūs. Be jokios konkrečios idėjos g.gif

Norėjau kaip tik ir rašyt drinks_cheers.gif Laabai jau nepasistengė švedai šiais metais. Atvirukai be jokio cinkelio. Pafilmavo keletą scenų, sulipdė ir viskas. Va, kažkuriais metais, kai vėliavas dėliojo man labai patiko wub.gif O ir šiaip, daugmaž visada kažką įdomaus sugalvodavo. Šį sykį, matyt, patingėjo rengėjai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 11 gegužės 2016 - 15:06
Man asmeniškai, nesuprantama, už ką į finalą papuolė Kroatija? Už rūbų pakeitimą?
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2016 05 11, 16:08)
Man asmeniškai, nesuprantama, už ką į finalą papuolė Kroatija? Už rūbų pakeitimą?

Arba Austrija... Alisa stebuklų šalyje g.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2016 05 11, 16:08)
Man asmeniškai, nesuprantama, už ką į finalą papuolė Kroatija? Už rūbų pakeitimą?

Man tai visai nieko ta daina. Kažkaip dėl jos neabejojau, kad pateks. Va, labiausiai abejojau dėl Austrijos ir esto. Bet galiausiai surikiavau absoliučiai visą dešimtuką teisingai biggrin.gif Pirmą kartą čia man taip papuolė kaip aklai vištai grūds. Reikėjo eit į lažybų punktą (Kažin kiek būtų pavykę uždirbt laugh.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 11 gegužės 2016 - 15:32
QUOTE(tuktuk @ 2016 05 11, 15:18)
Man tai visai nieko ta daina. Kažkaip dėl jos neabejojau, kad pateks. Va, labiausiai abejojau dėl Austrijos ir esto. Bet galiausiai surikiavau absoliučiai visą dešimtuką teisingai biggrin.gif Pirmą kartą čia man taip papuolė kaip aklai vištai grūds. Reikėjo eit į lažybų punktą (Kažin kiek būtų pavykę uždirbt laugh.gif )

O kaip jūsų nuomone, Vania pateks į finalą ar ne?
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 05 11, 16:18)
Man tai visai nieko ta daina. Kažkaip dėl jos neabejojau, kad pateks. Va, labiausiai abejojau dėl Austrijos ir esto. Bet galiausiai surikiavau absoliučiai visą dešimtuką teisingai biggrin.gif Pirmą kartą čia man taip papuolė kaip aklai vištai grūds. Reikėjo eit į lažybų punktą (Kažin kiek būtų pavykę uždirbt laugh.gif )

Aš tai 9 atspėjau, tik vietoj Kroatijos Islandiją buvau įpaišius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 05 11, 16:41)
O kaip jūsų nuomone, Vania pateks į finalą ar ne?

Reik eit repeticiją peržiūrėt, kad bandyt geriau įvertint, nes sceninis vaizdas daug ką pasako smile.gif
Papildyta:
Peržiūrėjau Vanios repeticiją. Man atrodo, kad jį ištemps tie vilkai mastau.gif O ir šiaip pas jį ten, žiūriu, yra ir kitokių 3D projekcijų. Ko gero, jis gali būt iš tų, kuriems sceninis vaizdas labai pasitarnaus. Dar žiūrint kaip bus nufilmuota.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 11 gegužės 2016 - 15:58
QUOTE(oziarage @ 2016 05 11, 16:08)
Man asmeniškai, nesuprantama, už ką į finalą papuolė Kroatija? Už rūbų pakeitimą?

Už balsą, lygų, švarų dainavimą
Papildyta:
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 05 11, 16:10)
Arba Austrija... Alisa stebuklų šalyje g.gif

irgi už balsą, vaikišką, naivų nuoširdumą
Atsakyti
Austrijos patekimo aš irgi totaliai nesupratau. kaip ir čekės blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 05 11, 15:50)
Nes tiek anglų, tiek skandinavų kalbos yra germanų kilmės, todėl ir tarimas jiems natūralesnis.

nesu šito reikalo žinovas, bet vokiečių kalba juk tos pačios kilmės. o vokiečiai tikrai taip gerai nekalba in english g.gif
Atsakyti
Sakau kur ta belgų daina tokia girdėta...
https://www.youtube....h?v=sc0oSViYPRs
Atsakyti
Pirmas pusfinalis man pasirodė silnesnis nei bus antras.
Suomija ir Graikija - nieko gero.
Moldova - pradžioj lyg ir nieko, tikėjausi, kad tas astronautas kokį striptizą suoks, o jis tik pasivaideno apie ją ir tiek. Nuvylė schmoll.gif
Vengrija - na ka galiu pasakyti ax.gif kaip jau minėjau Fredis ims europą grožiu balsu ir būgnu, na ir paėmė. wub.gif
Kroatija - nepatiko, o jau apranga tai doh.gif būtų mano valia sukeisčiau su estu.
Nyderlandai - kas patiko, tai laikrodis ant grindų. Labai į tiko į dainos temą, daina nekažka, vaikina pusė bėdos. tongue.gif
Armėnija - pėmė europą kojomis ir fejerverkais. Na dar ir gražiai sudainavo. smile.gif
San Marino- Dėdulė bandė primes lovelasą- playbojų. Tipo žiūrėkit aaš vis dar sexy kiek gražių merginų apie mane dar sukasi. hihihi.gif Disko is back. smile.gif
Kipras - viena geriausių dainų. Vokalistas vis mažiau ir mažiau baisus atrodo smile.gif O jau tos akys tokios hipnotizuojančios pasirodė. blink.gif
Austria - pirmą kar išgirdus šitą dainą, pagalvojau nesamonė, o dabar ta nesamonė man visai patinka, net apsidžiaugiau, kad pateko į finalą. Toks cukrus cukruotas. O aš mėgstu saldumynus. bigsmile.gif
Estija - Na nesiderina man jo balsas su išvaizda. Pasirodymas neįspūdingas. Kortos, žaidimas, žaidimas kortomis. Nesuveikė, nors ir nelabai patiko, bet gaila, kad nepakliuvo į finalą.
Azebaidžanas - daina man labai grazi tik mergina neištraukia tiek kiek reiktų šiai dainai.
Montenegro - pati nemėgstamiausia pusfinalio daina, džiaugiuosi, kad nepateko. smile.gif
Islandija - Na toks vaizdas, kad stebim ir klausom šizofrenikės paranojines haliucinacijas. biggrin.gif
Bosnia&Herzegovina - Be komentaru unsure.gif
Malta - daina iš tų kurios visai nieko. O kam ji tą savo salierą į sceną tsitempė? Labai juokingai jis ten atrodė raitydamasis apie ją. lotuliukas.gif Na lauksim rytdienos. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 05 11, 17:48)
Malta - daina iš tų kurios visai nieko. O kam ji tą savo salierą į sceną tsitempė? Labai juokingai jis ten atrodė raitydamasis apie ją.  lotuliukas.gif  Na lauksim rytdienos. smile.gif

mano vyras tai tokius špinatais vadina lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 05 11, 14:48)
Antrasis pusfinalis smile.gif

1. Latvija
2. Lenkija
3. Šveicarija
4. Izraelis
5. Baltarusija
6. Serbija
7. Airija
8. Makedonija
9. Lietuva
10. Australija
11. Slovėnija
12. Bulgarija
13. Danija
14. Ukraina
15. Norvegija
16. Gruzija
17. Albanija
18. Belgija

Užsileidau dabar iš eilės, tai baisi tokia pradžia ir tas latvis negelbėja. Kažkaip tai lėti tokie visi atrodo ir nebeįdomūs doh.gif Pasisekė Donatui unguriui, išsivynios tikriausiai, būtų jis pirmame pusfinalyje, uostytų visų padus, jau būtų grįžęs dabar atgal cool.gif
Vaniuška turi šansų, nes jis biškį prabudina nuo tų visų migdančių minorų doh.gif
Airis irgi budina biškį. Man atrodo keisis tie statymai visi ax.gif prarasite babkes, kas statėt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 11 gegužės 2016 - 17:08