Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (10) Finalas 05.14

QUOTE(Miškų avietė @ 2016 05 13, 14:41)
Man irgi viskas su operatorių darbu super. Kaip ir sakot, neperkrauta, bet efektinga. Ypač gera vieta  2:18 https://www.youtube....h?v=EdOEKBhMN-U super sužaista su šviesomis po kojomis.

drinks_cheers.gif ir tos mažytės švieselės po kojom, darant žingsnelius, labai super.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 05 13, 14:34)
Už jį nebalsuos tie, kas nemėgsta neteisingumo.



QUOTE(Monteverte @ 2016 05 13, 14:35)
Lietuvių trumpa atmintis, užgeria ir viską pamiršta biggrin.gif

Damos,labai darniai susigrojot-kaip iš natų varot laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2016 05 13, 13:52)
Ingėnai, nesakau, kad autralė blogai pasirodė. Daina man patinka, tik video klipe dar labiau mistiška viskas. O scenoje jau "šventiška"  biggrin.gif O pati atlikėja taip pat miela, išlaikyta, laukimo salelėje jos vyras kartu sėdėjo, vilkėjo maikutę su palaikymo užrašu. Kaip nuoširdžiai džiaugėsi  biggrin.gif

Man nepatiko australės balsas gale, kažkoks keistokas ir negražiai skambėjo.
Papildyta:
QUOTE(lietinga @ 2016 05 13, 14:00)
Damos,labai darniai susigrojot-kaip iš natų varot laugh.gif

Eurovizija juk, muzika visur smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Monmorensis @ 2016 05 13, 13:50)
alia kaip smagu jums dviese wub.gif
lotuliukas.gif

Tik nereikia pavydėti smile.gif
Atsakyti
Eurovizijos laiko mašina
Atsakyti
QUOTE(Monmorensis @ 2016 05 13, 13:54)
drinks_cheers.gif ir tos mažytės švieselės po kojom, darant žingsnelius, labai super.

Apskritai vaizdas labai gerai parengtas, gražios spalvos ir žaismas jomis, gerai nuteikia.
Papildyta:
Visi labai gražiai atrodo, vaizdai gražūs, o aš kažkaip armėnijos hologramų gerai neįsižiūrėjau, bet tai Armėnijai didelis pliusas, kad tokį vaizdą parengė. Labai graži Eurovizija, vienas malonumas ją stebėti.
https://www.youtube....h?v=JlBZvVWSu8U
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 05 13, 10:22)
kurioje vietoje ten Kirkorovą matote, niekaip nesuprantu biggrin.gif

taigi kompozitorius dainos, kas ir girdisi: rusiškas bumčikas ir nieko daugiau.

QUOTE(Miškų avietė @ 2016 05 13, 10:29)
Dar kartelį pažiūrėjau Donato ir Sergėjaus pasirodymą, tai žinokit mūsiškis, nors ir su ženkliai mažesniu biudžetu, ne tokia gausybe mandrų efektų - vis tiek atrodo geriau ir įsimintiniau. Aš Rusijos pasirodyme matau tik tas perkrautas vizualizacijas, kuriose rusas visiškai paskęsta, o mūsų pasirodyme centras yra Donatas. Jo veidas, mimikos, judesiai. Ne ta efektų marmalynė, o žmogus. Rusai iš didelio rašto, išėję iš krašto. Kažkokį avataro šou padarė.

Va aš irgi apie tai pagalvojau: laipiot sienele ir hamake pasisupt yra viena, o salto padaryt visai kas kita. Donato pasirodymas daug sudėtingesnis ir stilingesnis.

QUOTE(Monteverte @ 2016 05 13, 10:34)
Iš kitos pusės, ko tikėtis? Visa mūsų tauta robotukai, neatsipalaidavę, atpalaiduoja tik alkoholis smile.gif

o ko jūs su tais robotukais kankinatės metų metais?

QUOTE(Anakure @ 2016 05 13, 13:09)
Vakar australė nustebino, atrodė visai kitaip nei repeticijose, o štai Džamalai kažkas nepavyko, nes repeticijose atrodė daug efektingiau, o vakar ji manęs neįtikino, galbūt dėl to ir krito žemyn.

O mane labai įtikino. Jamalos buvo stipriausias pasirodymas. Skonio reikalas.


Ir šiaip, Anakure ir Monteverte, baikit varyt ant Lietuvos, lietuvių tautos ir jos atstovo. Taip savo Seriogai balsų, kurių reiks rytoj, tikrai neprisikviesit. Šlykštu ir skaityt, ką rašot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 13 gegužės 2016 - 14:17
QUOTE(paštininkė @ 2016 05 13, 15:11)
taigi kompozitorius dainos, kas ir girdisi: rusiškas bumčikas ir nieko daugiau.
Va aš irgi apie tai pagalvojau: laipiot sienele ir hamake pasisupt yra viena, o salto padaryt visai kas kita. Donato pasirodymas daug sudėtingesnis ir stilingesnis.
o ko jūs su tais robotukais kankinatės metų metais. Gi sienos atviros...
O mane labai įtikino. Jamalos buvo stipriausias pasirodymas. Skonio reikalas.
Ir šiaip, Anakure ir Monteverte, baikit varyt ant Lietuvos, lietuvių tautos ir jos atstovo. Taip savo Seriogai balsų, kurių reiks rytoj, tikrai neprisikviesit. Šlykštu ir skaityt, ką rašot.

Bet jis pats tai ne tokį stilių regis dainuoja, tai todėl nematau. Kur jau ten bumčikas, baikit jau tas nesąmones biggrin.gif lygtais mūsų šalis būtų šedevrą parengusi cool.gif Manote, kad kas nors parduotų už savo šalies ribų superinę dainą, manote tokie durniukai tie švedai? smile.gif
O jūs nenorite baigti ant rusų atlikėjų varyti? dar pasakykite, kad Kirkorovas jus į Sibirą išvežė doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 05 13, 13:34)
Už jį nebalsuos tie, kas nemėgsta neteisingumo.

jums rimtai su galva negerai.

QUOTE(paštininkė @ 2016 05 13, 14:11)

Ir šiaip, Anakure ir Monteverte, baikit varyt ant Lietuvos, lietuvių tautos ir jos atstovo. Taip savo Seriogai balsų, kurių reiks rytoj, tikrai neprisikviesit. Šlykštu ir skaityt, ką rašot.

drinks_cheers.gif Tikrai kad.
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2016 05 13, 15:17)
drinks_cheers.gif Tikrai kad.

Tikrai taip, savęs nematote doh.gif Nežinote, kad Lietva pilna rusų, kurie čia irgi ne visai savo vlaia atvežti? tai kaip jiems jaustis jūsų brudą skaitant? Norite pokyčių ir taikos - pradėkjite nuo savęs cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2016 05 13, 14:52)
Man labai patiko, kad Donatas per spaudos konferenciją išsireiškė "kad čia susirinkę visi gerai padirbėjo, nusipelno sveikinimų ir plojimų". Labai malonus gestas ir šiaip parodo kas per žmogaus. Per interviu visad jaučiama jo pasaulėžiūra.

Labai fainai, kai tokie zmones atstovauja LT, kai esi 99 proc tikras, kad viska graziai snekes ax.gif

___

Na ka, as penketuka toki ir izivaizduoju, tik visiskai neisivaizduoju tvarkos
Prancuzas
Svedas
Australe
Rusas
Ukrainiete

Kas kitoki isivaizduojat? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 05 13, 14:19)
Tikrai taip, savęs nematote doh.gif Nežinote, kad Lietva pilna rusų, kurie čia irgi ne visai savo vlaia atvežti? tai kaip jiems jaustis jūsų brudą skaitant? Norite pokyčių ir taikos - pradėkjite nuo savęs cool.gif

Parodykit mano citatą, kur aš variau ant ruso. Aš jo net pasirodymo nemačiau, dainos negirdėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 05 13, 15:16)
Bet jis pats tai ne tokį stilių regis dainuoja, tai todėl nematau. Kur jau ten bumčikas, baikit jau tas nesąmones biggrin.gif lygtais mūsų šalis būtų šedevrą parengusi cool.gif Manote, kad kas nors parduotų už savo šalies ribų superinę dainą, manote tokie durniukai tie švedai? smile.gif
O jūs nenorite baigti ant rusų atlikėjų varyti? dar pasakykite, kad Kirkorovas jus į Sibirą išvežė doh.gif  lotuliukas.gif

Kirkorovas yra tos dainos kompozitorius, o daina mano ausim yra eilinis bumčikas. Ir ką? Bet aš nevarau nei ant rusų tautos, nei ant atlikėjo. Tik daina prasta. Beje, patys rusai tai pripažįsta (girdėjau laidoj, skaičiau jų forume). Taip kad ramiai. Ir baikit niekint lietuvių tautą. Gana.
Atsakyti