Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos

Labai ačiū. Bandysiu ir aš gegužio 2d registruotis.

Atsakyti

Sveiki, o kada gydytojas nusprendžia kad reikia daryti punkciją? Pas mane mazgelis rastas prieš 10 metų, bet klinikose niekas nedarė punkcijos. Dabar lankausi privačiai. Nors mazgas labai mažas ir beveik nedidėja siūlo daryti punkciją. Ačiū!

Atsakyti

Sveiki, o kada gydytojas nusprendžia kad reikia daryti punkciją? Pas mane mazgelis rastas prieš 10 metų, bet klinikose niekas nedarė punkcijos. Dabar lankausi privačiai. Nors mazgas labai mažas ir beveik nedidėja siūlo daryti punkciją. Ačiū!

Atsakyti
Sveikutės, kažkaip tema aprimus..Ar kas nors darėtės tiroglobuliną endemik klinikoje? Visada dariausi kitur, o šį kartą pasidariau endemik. Labai tiksliai nustatė 0,04. Visur kitur rašydavo mažiau nei 0,2. Kažkaip susinervinau, kad ne 0.
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2019 11 09, 13:13)
Sveikutės, kažkaip tema aprimus..Ar kas nors darėtės tiroglobuliną endemik klinikoje? Visada dariausi kitur, o šį kartą pasidariau endemik. Labai tiksliai nustatė 0,04. Visur kitur rašydavo mažiau nei 0,2. Kažkaip susinervinau, kad ne 0.

Labutis, man nera buve 0, cia tik Baranauskas sakydavo kad 0. Is tiesu tyrimai tiek nerodo. Tyrimu israse norma yra 0,35-77, po skydliaukes pasalinimo<0.1. Dabar nustate <0,04, o pries pusmeti buvo <0,09, bet dariaus skirtingose klinikose.Endokrinologas truputi sumazino tiroksina, tai dabar geriau jauciuosi, budavo daznai sirdies permusimai, dabar nebejauciu smile.gif
Atsakyti