Įkraunama...
Įkraunama...

Pėsčiųjų žygiai

jeigu vaikai įveikia atstumą, kodėl gi ne, mačiau einančiu smile.gif
Atsakyti
rugsėjo 24-25
žygis aplink Asvejos ežerą, 2 dienų
https://www.facebook...40225222907369/

spalio 1
žygis buvusia Lietuvos-Lenkijos siena, su šiek tiek istorijos, 19 km
https://www.facebook...28439087349367/

pažintinis žygis Sirvėtos reg. parke
spalio 21-23
arba 25 km tik šeštadieni
https://www.facebook...39633399769702/


40 km juros pakrante "Dragunu keliais", nemirset-klaipeda i abi puses arba i kuria viena tik
rugsejo 24

klubai, organizuojantys zygius:
Dragunu klubas
alfa renginiai - zygiai labiau pazintiniai, ir ne tik pesciomis.

paskutiniu metu populiareja zygiai po regioninius parkus, tad info galima ieskoti ir ju puslapiuose smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 18 rugsėjo 2016 - 14:39
Sveikos mergikės. Netyčia aptikau temą, žiūriu nėra čia daug ėjikųsmile.gif. Aš taip pat daugiau gal su bėgimu draugauju. Bet į trenkturo žygius einu. Pirmas kartas buvo pajūriu naktį, kurio neįveikem su drauge. Sustojom 36 kilometre. Spalio 1d ėjome Nemuno kilpomis 55km. Įveikiau eidama su temperatūra. 2017metams bilietukai nupirkti 50km dieną. Apie naktį dar nenorim prisimint.
Jau galiu pasakyt kokias klaidas darėme ir ko nedarėme, kad įveikti pirmą žygį
Atsakyti
QUOTE(vilnele136 @ 2017 01 05, 20:55)
Sveikos mergikės. Netyčia aptikau temą, žiūriu nėra čia daug ėjikųsmile.gif. Aš taip pat daugiau gal su bėgimu draugauju. Bet į trenkturo žygius einu. Pirmas kartas buvo pajūriu naktį, kurio neįveikem su drauge. Sustojom 36 kilometre. Spalio 1d ėjome Nemuno kilpomis 55km. Įveikiau eidama su temperatūra. 2017metams bilietukai nupirkti 50km dieną. Apie naktį dar nenorim prisimint.
Jau galiu pasakyt kokias klaidas darėme ir ko nedarėme, kad įveikti pirmą žygį

man idomu, ko reiktu nedaryti/ka daryti, kad iveikti naktini zygi? smile.gif nes dar svarstau, kuri 50km imti.
Nemuno kilpomis as irgi ejau sirgdama biggrin.gif bet tik pirmus km buvo blogai.

is savo puses del koju komforto galeciau tik pasakyti, kad svarbu keist kojines bent kas 10 km, kad butu sausos, tada nebus pusliu. batai zinoma ne inkariukai, bet tikrai nera butini kazkokie super-duper geri/brangus smile.gif
Atsakyti
Nzn kaip reik ruoštis 100 km. Tiek nėjau. Bet kadangi čia para be miego ir daugiau, reik ko gero jau geliukų arba kažkur skaičiau, kad cocacola padeda. Kofeinas ir angliavandeniai.
Batai...mmm...pirmą žygį ėjau su paprastais kedais ir atsarginius tempiaus kuprineje, kadangi purškė lietus , jie greit sušlapo ir buvo nepanešami. Laimei kojinių turejom daug, keitem dažnai. Buvo mažai stotelių,,todėl nedaėjo pasedet ant smelio ir pailsinti kojas dazniau. Bet žygis baigesi nes drauge susitraumavo koją,, o man pasidare silpna turbūt nuo gryno oro.
Antras žygis. Nors şviete saulė, bet aš ale tikra zygeivė apsiaviau batus waterproff su auliukais,kuriu jau po 10 km nepanešiau ir juos teko temti kuprineje apsiavus lengvus ejimo batus. Kuprineje be batų tempiau riešutukús, guminukus, kojinių krūvą, apsiaustą nuo lietaus, siltesni megztini, paskui buvo karšta , tai ir striukę.Nugarai buvo ragas, kuo tolyn tuo kuprinė sunkejo. Ties 30 km buvo lūžio taškas. Galvojau ar betęsti. Bet susiemiau ir praėjau. Turejom trečią podružkę , kuri ejo 35 km , tai jai atidavem viską kas nereikalinga.
Dabar eisim be kuprinių. Blogiausiu atveju pasiimsim vieną per abi. Bus daugiau stotelių, vandens duos, užkąsti duos. Ausiuos bėgimo kedus, nes antra pusė žygio eis miško ir dviračių takais. O tai reiškia, kad jei batai be amortikų, bus kojoms ragas.
Iš einančių dažnai ir daug išgirdom pasakymą, kad eiti tik su kedais. O ruošiantis žygiui daug vaiksčioti. Nes aš bėgiojau, o bėgant dirba kiti raumenys nei einant. Ir savaitę prieš žygį ilsėtis.
Ir dar...iš pradžių su pavydu žiūrėjom į einančius su lazdom. Bet žygio gale jie į mus žiūrėjo su pavydu. Ir dar vienas profas sakė,,mes taip ir darėm. Kuo labiau pavargsta kojos, tuo labiau reik stengtis eiti greitai. Taip eit lengviau nei lėtai .
Kol kas tiek
Atsakyti
Dėkui, vilnele136, mylimuke, už patirtį , smile.gif 4u.gif
gal galit patarti kas nors kokias kojines geriau naudoti?
Atsakyti
Ėjau su paprastom. Bet paskutinį žygį draugė , praėjusi gal pusě žygio, sugalvojo užsidet kompresines. Tai sakė, jausmas nerealus. Žymiai geriau. Aş turiu kompresines tymkes, bet į žygį su jom nėjau, brangokos jos, pagalvojau, kad kaip" arklieną" tept reiks, reiks nusimaut, ko galimybiu daryt prie tiek zmoniu nėra. Nors mačiau nemažai einančių, ypač vyrukų su 2XU tympom.
Bet pavasariniam žygiui įsigysiu ir aš kompresines kojines.
Šį žygį per kiekvieną sustojimą tepem kojas šaldančiu geliu. Pirmą žygį net nepagalvojom apie tai, o paprašyt gėdinomės. Dabar turejom savo, dar ir kitiems, jau nepaeinantiems siūlėm. smile.gif
Atsakyti
Man labai praverte compeed silikoniniai pleistriukai. Tokie kaip pagalveles. Net pries zygi uzsiklijuot gali jei zinai kur trina ir kad negali to isvengt. Pvz jei smelis labai byra o batus
Atsakyti
visai nebloga ideja visiems metams smile.gif
http://piliakalniai.lt/

Atsakyti
Kaip fainai! Nežinojau, kad toks dalykas būna, o gi galvą turėtų gerai pravėdint:)
būtinai registruosiuos:)
Atsakyti

Šiaurietiško ėjimo entuziastams, tai daug įdomių žygių (ir ekskursijų) čia skelbiama: https://www.facebook...e-289528346719/

Atsakyti