Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

Bondo nenaudoju, nago nesiausiu, bet as namie pati Shellac naudoju, tai jokiu problemu su juo ir laiko puikiai. 

O tokiais pasakymais, kad bazes nereik, tai netikeciau. Nebent kalbama apie ta netikra gelini laka, kur galima paprastai nuvalyt. Kitu atveju kaip tik baze apsaugo naga, o jei tiesiai ant nago gelini laka tept, tai juk viskas i naga gersis, nuvalant tikrai naga gremzt reikes. 

Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2018 02 22, 15:40)
<p>Bondo nenaudoju, nago nesiausiu, bet as namie pati Shellac naudoju, tai jokiu problemu su juo ir laiko puikiai. </p><p></p><p>O tokiais pasakymais, kad bazes nereik, tai netikeciau. Nebent kalbama apie ta netikra gelini laka, kur galima paprastai nuvalyt. Kitu atveju kaip tik baze apsaugo naga, o jei tiesiai ant nago gelini laka tept, tai juk viskas i naga gersis, nuvalant tikrai naga gremzt reikes. </p>

Shellac’o nebandziau, sakykit, o kaip nusiima? Lengvai atsoka? Ar jus su freze nuiminejat?
Atsakyti

Shellac’o nebandziau, sakykit, o kaip nusiima? Lengvai atsoka? Ar jus su freze nuiminejat?

Nusiima labai lengvai, su acetonu ir folija kokias 5-10min uztenka palaikyt (top coatas berods ir vadinas kazkaip 5 minute express). Naudoju ir base coat, ir top coat is CND Shellac linijos. Frezos nenaudoju, kartais tik truputi dilde pasiausiu pavirsiu, bet dazniausiai ne. Lakas nueina vienu dideliu gabalu arba keliais gabalais, bet gremzt nereikia. Man dar didelis pliusas, kad nago pasiaust nereikia pries lakavima, tik nuriebint.

Darausi ir salone, ir namie. Pedikiura tik salone, tai tuo paciu ir manikiura ten pasidarau patogumo delei. Arba kai norisi kazkokios spalvos, kur neturiu ir tik tam kartui reikia. Kitu atveju darausi namuose. 

Mano nagai auga gana greitai, bet niekad labai stiprus nebuvo, o vienu metu po geliniu lakavimu atrode, kad dar suprastejo, lyg nuplonejo vietom ir kartais gelis sunkokai nusiima. Su drauge issikalbejom, kad ji sau namuose darosi daug metu buten su Shellac ir nagai puikios bukles. Tai tada kazkaip pradejau atkreipt demesi, kad salone dazniausiai OPI renkuosi gelini laka ir po keleto kartu juo nagai pasilpneja (tas pavirsiaus pasiausimas man irgi nieko gero neduodavo kai jau atrodo ir taip prastesnis nagas), o kai salone Shellac imu viskas ok. Na tai tada ir susipirkau visas priemones ir kelias pagrindines lako spalvas. Nebuvo jokiu problemu nuo pirmo karto lakuojant. 

Atsakyti
Nagi nusipirkau vakar naują bazę ir bondą- Kinetics firmos. Nusilakavau, gražiai pasidengė. Žiūrėsim kiek atvaikščiosiu..

Dar klausimas- kas gali įtakoti, kad kartais lakas po lempos "susiraito"? Per storas sluoksnis, per tumpai po lempa laikiau? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jindi: 23 vasario 2018 - 11:26
QUOTE(Jindi @ 2018 02 23, 12:25)
Nagi nusipirkau vakar naują bazę ir bondą- Kinetics firmos. Nusilakavau, gražiai pasidengė. Žiūrėsim kiek atvaikščiosiu..

Dar klausimas- kas gali įtakoti, kad kartais lakas po lempos "susiraito"? Per storas sluoksnis, per tumpai po lempa laikiau?  unsure.gif

Dazniausiai garbanojasi tamsios spalvos jai jas storai uztepate, geriau 3 ploni sl, nei 2 stori, daznai ir baltos megejos pasigarbanoti, dar pastebejimas-garbanojasi uv lempose
Atsakyti
Labas vakaras. O jums kinetics juodo lako netraukia? Man sutrauke siandien ir viskas subego palei odeles 🤔
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2018 02 23, 03:47)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Jolanteleee" data-cid="72010625" data-time="1519331101"><div><p>Shellac’o nebandziau, sakykit, o kaip nusiima? Lengvai atsoka? Ar jus su freze nuiminejat?</p></div></blockquote><p></p><p></p><p>Nusiima labai lengvai, su acetonu ir folija kokias 5-10min uztenka palaikyt (top coatas berods ir vadinas kazkaip 5 minute express). Naudoju ir base coat, ir top coat is CND Shellac linijos. Frezos nenaudoju, kartais tik truputi dilde pasiausiu pavirsiu, bet dazniausiai ne. Lakas nueina vienu dideliu gabalu arba keliais gabalais, bet gremzt nereikia. Man dar didelis pliusas, kad nago pasiaust nereikia pries lakavima, tik nuriebint.
</p><p></p><p>Darausi ir salone, ir namie. Pedikiura tik salone, tai tuo paciu ir manikiura ten pasidarau patogumo delei. Arba kai norisi kazkokios spalvos, kur neturiu ir tik tam kartui reikia. Kitu atveju darausi namuose. 
</p><p></p><p>Mano nagai auga gana greitai, bet niekad labai stiprus nebuvo, o vienu metu po geliniu lakavimu atrode, kad dar suprastejo, lyg nuplonejo vietom ir kartais gelis sunkokai nusiima. Su drauge issikalbejom, kad ji sau namuose darosi daug metu buten su Shellac ir nagai puikios bukles. Tai tada kazkaip pradejau atkreipt demesi, kad salone dazniausiai OPI renkuosi gelini laka ir po keleto kartu juo nagai pasilpneja (tas pavirsiaus pasiausimas man irgi nieko gero neduodavo kai jau atrodo ir taip prastesnis nagas), o kai salone Shellac imu viskas ok. Na tai tada ir susipirkau visas priemones ir kelias pagrindines lako spalvas. Nebuvo jokiu problemu nuo pirmo karto lakuojant. </p>

Aciu smile.gif Po tokiu atsiliepimu, bandysiu smile.gif
Atsakyti

Sveiki. Gal galite pasidalinti optimaliais kainos ir kokybės gelinio priauginimo variantais Kaune?

Atsakyti
QUOTE(Jolanteleee @ 2018 02 22, 14:04)
Dar gal priklauso nuo to ar gerai pasiausiat naga, ir ar lakuodama uzdarot krastus smile.gif sakyciau galiukai delto galetu atsokti. Man anksciau nelaikydavo delinis lakas, ar namuose ar salone dariau, bet dabar atsiradus ivairioms firmoms, o ypac bazems kazkaip atradau savo ir isvaikstau 2 sav minimum, poto jau atsibosta paciai smile.gif



O jūs gal galėtumėte trumpai aprašyti kaip tuos kraštus uždaryti? Nes man prasilaiko kokias 4-5 dienas, o po to nuo kraštų atšoka, aišku gal dar gelinis lakas nėra geriausias, bet būčiau dėkinga už informaciją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eulali: 08 kovo 2018 - 10:17
QUOTE(Eulali @ 2018 03 08, 11:15)
O jūs gal galėtumėte trumpai aprašyti kaip tuos kraštus uždaryti? Nes man prasilaiko kokias 4-5 dienas, o po to nuo kraštų atšoka, aišku gal dar gelinis lakas nėra geriausias, bet būčiau dėkinga už informaciją.

As irgi zinokit nesuper meistre, tai bijau ka ir patarinet labai smile.gif Ir net nezinau kaip cia pasakyt, kai tepat baze, spalva ir topa, laisvaji nago krasta reikia uzdaryti. Ta pati nago galiuka, reikia uzlakuoti, kad ziurint pvz i naga is priekio, tas laisvas krastas irgi butu nulakuotas. Jeigu labai trumpas nagas, buna net ant pirsto uzsidazo, nes sunku prieit prie to krasto. Tikiuos aiskiau smile.gif
Atsakyti

Sveikos:) labai ieskau grazios sviesios spalvos lako, bet ne visiskai baltos. Internete pagal foto mano lukescius visai atitinka IBD Beauty Sleep, taciau labai keistai visas nuotraukas google meta kaip beveik balta spalva su vos vos ruzavu atspalviu,o stai norint isigyti visose LT internetinese parduotuvese ta spalva rozine tokia. Kazin kaip cia taip gali skirtis ir kaip tuomet zinoti kokia bus reali spalva? [url=http://www.part.lt/perziura/015187f43c8a10cfea0e799d15540eaa826.JPG]015187f43c8a10cfea0e799d15540eaa826.JPG[/URL] O gal kazka ir rekomenduotumete is tokiu sviesiu spalvyciu? Bet ne visiskai Nude butu, o dar vos ne balta bet su rausvu ar rudu atspalviu. Imetu keleta pvz 

[URL=http://www.part.lt/perziura/e51656fb962a91924689f04d9b9d2ddd890.JPG]e51656fb962a91924689f04d9b9d2ddd890.JPG[/URL]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistela85: 12 kovo 2018 - 06:08

Dar radau grazia spalva Shellac Naked Naivete, bet neesu niekad bandziusi sios firmos geliniu laku... kazin kaip draugauja su Harmony gelish baze ir topu????

Atsakyti