Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-aisias

Sveikos 4u.gif

Šioje temoje draugiškai bendraujama apie mitybą, sportą ir visus kitus dalykus, kurie gali padėti sulieknėti. Viena kitą palaikom, padrąsinam, pabaram 4u.gif

Prašom drąsiai jungtis naujokes 4u.gif

Jokių amžiaus/svorio/tikslo apribojimų mirksiukas.gif
user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Registras naujoj temoj 4u.gif skanios foto! Kaip norėčiau braškių, labai jas mėgstu, bet negaliu, vaiką beria verysad.gif
Atsakyti
Aš tai noriu mėsos biggrin.gif
Neužkišau normaliai skrandžio javinukais ir bananu. Sėdžiu ir galvoju apie maistą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 05 25, 16:37)
Aš tai noriu mėsos biggrin.gif
Neužkišau normaliai skrandžio javinukais ir bananu. Sėdžiu ir galvoju apie maistą lotuliukas.gif

Kur nesinorės po tokių "pietų" biggrin.gif
Nors man ir po normalių pietų jau baisiai norisi. O valgiau labai skaniai - vištienos krūtinėlė, troškinta su špinatais ir ryžiais, kopustų agurkų salotos. Niam! cool.gif
Atsakyti
Ir aš registruojuos, ačiū už temą 4u.gif

Šiandien kaip ir viskas gerai einasi, tik kolos stiklinę išpliumpiau ne į temą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2016 05 25, 17:33)
O su kuo jį skanu valgyt?


Be nieko, ant duonos, itin pareigingi sveikuoliai vietoj čipsų gamtoje užkandžiauja morkų ir saljerų lazdelėmis, mirkydami į humusą biggrin.gif Ar nebūtinai gamtoj smile.gif Humusas yra baltyminis produktas, tik baltymai ne gyvulinės, o augalinės kilmės. Taigi jį galima valgyti ir vakare smile.gif
Atsakyti
Labas rytas dar vieną puikią dieną biggrin.gif 4u.gif
Vakar gavau komplimentą, kad atrodau sukūdus, tai jau apsipatenkinau ne tas žodis, kad kažkas iš šalies, nematęs manęs porą mėnesių, pastebėjo pokyčius lotuliukas.gif
Ta proga su MB sukirtom Užkalnio koldūnų vakarienei biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Dukra serga, kol kas neišeina laikytis visų taisyklių, valgau, ką spėju sugriebt, negaminu, svoris po biškį lipa į viršų blush2.gif

Šią sav buvau tris kartus sporto klube, abonemento visgi nespėju išvaikščioti, šiandien paskutinė jo galiojimo diena, bet eisiu į sūnaus šventę mokykloje, tai nuplaukia vienas kartas...na ir tiek to ax.gif O ar pirkt birželiui, vis dar dvejoju g.gif

QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 05 26, 09:18)

Ta proga su MB sukirtom Užkalnio koldūnų vakarienei biggrin.gif

Ar skanūs tie koldūnai? Dažnai akcija jiems būna, vis pažiūriu, bet neperku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 05 26, 07:25)

Ar skanūs tie koldūnai? Dažnai akcija jiems būna, vis pažiūriu, bet neperku  biggrin.gif


Koldūnai kaip koldūnai, aš kai nelabai juos valgau, tai net palyginti negaliu, čia buvo duoklė MB, kuris blogai jautėsi. O pirkau irgi todėl, kad akcija su maximos kortele, tai galvoju reik pabandyt gal biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
mano pusryčiai kol kas čia sėklos ir kava, reik eit kažkaip sportuot prisiverst, bet kad skauda viską dar iš po praeito karto doh.gif
Atsakyti
Man tai neskanūs tie Užkalnio koldūnai, su rozmarinais man atsiduoda kapinių vainikais, bet gal čia tiesiog asmeninė antipatija rozmarinui biggrin.gif dar ragavau tų paprastų virimui ir kepimui, valgiau keptus tai irgi nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
Top secret, kaip tu valgai tas sėklas prie kavos? Šaukštu kabini sausas? g.gif
Pas mane pusė pakelio jų virtuvėj stovi, reik po truputį gal vėl pradėt naudoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *CoCoNuT*: 26 gegužės 2016 - 10:16