Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Dziugile @ 2016 06 03, 12:40)
Vertbaudet su kodu 7109 antrai prekei krepšelyje taiko (brangesnei irgi, svarbu, kad būtų antra) -50%  4u.gif



Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2016 06 03, 13:44)
ne visai į temą, bet gal dirbat knygyne? smile.gif noriu nusipirkt knygų, bet reikia biški pagalbos  4u.gif

knygos.lt ko gero bus pigiau nei knygyne, žiūrint dar ko reikia. nuo 5€ paštomatu nemokamai siunčia iki sekmadienio perkant, plius su kodu AŠ MYLIU KNYGAS papildoma 15% nuolaida taikoma.
maximoj jaunimo ir vaikiškoms knygoms 30% (beje faktas, kad maximoj knygos pigesnės, nei knygyne).

Atsakyti
QUOTE(Kripu @ 2016 06 03, 15:29)
Aciu 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Prašau 4u.gif

porą suknyčių mačiau gyvai. man patiko, kad jos yra medvilninės, tiulis minkštutis, malonios labai smile.gif atrodo kukliai, bet kokybiškai smile.gif
jei norit blizgančių, tada netiks biggrin.gif
http://www.vertbaude...-...SEL=483&t=1
štai tokią pirkau draugei, tik gal sakyčiau mažai mergaitei nelabai tiktų, nes nugara labai atvira g.gif
kitos, žiūriu, nebėra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2016 06 03, 13:40)
knygos.lt ko gero bus pigiau nei knygyne, žiūrint dar ko reikia. nuo 5€ paštomatu nemokamai siunčia iki sekmadienio perkant, plius su kodu AŠ MYLIU KNYGAS papildoma 15% nuolaida taikoma.
maximoj jaunimo ir vaikiškoms knygoms 30% (beje faktas, kad maximoj knygos pigesnės, nei knygyne).

man reikia, kada saskaitoj nenurodytu kokia knyga perku smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2016 06 02, 17:26)
Labai džiaugiuosi už Jus, super  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

tai va mano dviratukas irgi naujas, pirkau ta Rging modeli, mums kaip tik tokio ir reikejo. su siuntimu isejo 65 euru, naujas pas mus 149 euru. Aciu jums Vi ktorija
Atsakyti
Gal kas nori prisijungti prie www.pharmashopdiscount.com. Uriage produkcija gerom kainom ( veido kremai, kremai nuo saules ir t.t.)

Atsakyti
Kur perkat paauglėms rūbus kasdieninius? Sukneles, bliuskutes, sijonus ir t.t.
Atsakyti
Gal kas planuojate pirkti is YOOX, prisijungciau siuntimui pasidalinti arba pati galiu parinkti 4u.gif

Iki birzelio 5 d. kai kuriems rubams papildoma 50 proc. nuolaida.
Atsakyti
QUOTE(siluetas @ 2016 06 03, 16:51)
Kur perkat paauglėms rūbus kasdieninius? Sukneles, bliuskutes, sijonus ir t.t.


etam golfukai; hm, marks&spencer, mango, UCB, vertbaudet, esprit, sportsdirect g.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2016 06 03, 15:22)
man reikia, kada saskaitoj nenurodytu kokia knyga perku smile.gif 4u.gif

Pažymit kad tai dovana ir sąskaitos iš viso nededa.
Atsakyti
Crocs basutes rozines po 10 svaru (10,11,13 dydziai)
https://www.amazon.c...2DENTV9PD8ZZ7HW
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2016 06 03, 15:16)
Prašau 4u.gif

porą suknyčių mačiau gyvai. man patiko, kad jos yra medvilninės, tiulis minkštutis, malonios labai smile.gif atrodo kukliai, bet kokybiškai smile.gif
jei norit blizgančių, tada netiks  biggrin.gif
http://www.vertbaude...-...SEL=483&t=1
štai tokią pirkau draugei, tik gal sakyčiau mažai mergaitei nelabai tiktų, nes nugara labai atvira g.gif
kitos, žiūriu, nebėra  ax.gif

Sita labai grazi wub.gif Gaila, kad tik didelioms mergaitems (man metinukei reikia). Eisiu dar I Viktorijos uzrodyta tema pasiskaitinet. Zodziu, aciu labai uz nuorodas 4u.gif
Atsakyti