Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsiame sakinio mintį

O dama ir toliau stovėjo užrietusį nosį ir nė nepažvelgė.
Atsakyti
Nepažvelgė, nes jautė, kad jis ir toliau klos jos kelią gėlėmis-taip ją buvo įsimylėjęs.
Atsakyti
Svarbu, kad įsimylėjėliai neprarastų proto.
Atsakyti
Prarado iš meilės protą ir nepastebėjo, kad jis yra lošėjas.
Atsakyti
Pastebėjau, kad per azartinių žaidimų reklamas, tuos žodžius, kad jie gali sukelti priklausomybę sako labai greitai, tarsi norint, kad jų niekas neišgirstų ir neužfiksuotų.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2023 02 10, 12:50)
Pastebėjau, kad per azartinių žaidimų reklamas, tuos žodžius, kad jie gali sukelti priklausomybę sako labai greitai, tarsi norint, kad jų niekas neišgirstų ir neužfiksuotų.

Aš iš viso esu už tai, kad uždraustu tokias reklamas.
Atsakyti
Taip, paskutiniu metu daug šlykščių reklamų. Man ypač Fielman nepatinka, ypač pedofilijos skandalo fone. Tipo vaikas pats pas kažkokį dėdulę, o ne pas mamą bėga unsure.gif
Atsakyti
Pritariu. Televizija daug visokio brudo rodo. Atsibodo žurnalistai, inkštimas, nelaimės, lavonai ir asocialai. Tuoj nieko gražaus nepamatysim ir nesužinosim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 15 vasario 2023 - 06:31
Mums atrodė, kad gyvename gražiais laikais, mažai karų, viskas eina į pažangą, į žmogaus teises ir t.t. Bet realybė pasirodė kitokia.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2023 02 15, 12:17)
Mums atrodė, kad gyvename gražiais laikais, mažai karų, viskas eina į pažangą, į žmogaus teises ir t.t. Bet realybė pasirodė kitokia.

Neaišku, kada baigsis karas ir kaip bus toliau.
Atsakyti
Daug vilčių dabar daug kas deda į Bideno vizitą.
Atsakyti
Vilčių turi ir berniuko Mykolo mama, nes viltis visada gyva.
Atsakyti