Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

Sveiki,

Gal kas susiduret su sinusine tachikardija? Idomu kaip sekasi? Ar tai labai pavojinga? Geriu 2 kart i diena Metropolol, bet kas įdomiausia man uzeina ji kai pavalgau, dazniauziai ryte🤔 

Atsakyti

Sveiki,

Gal kas susiduret su sinusine tachikardija? Idomu kaip sekasi? Ar tai labai pavojinga? Geriu 2 kart i diena Metropolol, bet kas įdomiausia man uzeina ji kai pavalgau, dazniauziai ryte🤔 

Atsakyti

Gal kas kitą savaitę Kaune rda darosi? As darausi pakartotinai 

Atsakyti

Sveiki, RDA padare pries 2 savaites. Nuo vakar pradejo varginti permusimai ir pulso sokinejimas.. labiausiai tai gasdina tas pulso sokinejimas, kai ramybes busenoje pulsas 80k/min, staiga uzkyla iki 130 k/min, paplaka 10-15 sek ir vel staigiai krenta iki 80 k/min.. po keliu sekundziu vel kyla iki 130 k/min. ir t.t. ar dar kam buvo po RDA toks pulso sokinejimas? ar tiesiog reikia islaukti menesi laiko, kol surandes ta prideginta vieta ir viskas baigsis..? 

Atsakyti

Sveika,man kelias dienas buvo,kad šiek tiek susijaudinus kildavo greit,isgerdavau gudobeles ir po truputį nurimdavo. Svarbiausiai nesupanikuoti,nes tada tikrai kils. O permusimu man po antros rda būna labai mažai. Kur darėte rda? Ir koks elektrofiziologas darė?

Atsakyti

Dare Santariskese Justinas Bacevičius.

Na man jau trečia diena tas pulsas užkyla, krenta, užkyla, krenta. Bet galvoju, gal čia tie priepuoliukai senieji, tik kitokie. Padeda Verapamilis juos nuimti.

Papildomai geriu kalį, magnį, gudobelę. 

Atsakyti
QUOTE(glossi @ 2021 06 02, 14:53)
<p>Sveika,man kelias dienas buvo,kad šiek tiek susijaudinus kildavo greit,isgerdavau gudobeles ir po truputį nurimdavo. Svarbiausiai nesupanikuoti,nes tada tikrai kils. O permusimu man po antros rda būna labai mažai. Kur darėte rda? Ir koks elektrofiziologas darė?</p>


O kokiu tikslu buvo daryta antra RDA? dėl permušimų, ar dėl kylančio ritmo? Kiek laiko paraėjo nuo pirmosios? Ar pirma visai nepadėjo, ar antros tikslas kitas buvo? Kas darė?

Papildyta:
QUOTE(glossi @ 2021 06 02, 14:53)
<p>Sveika,man kelias dienas buvo,kad šiek tiek susijaudinus kildavo greit,isgerdavau gudobeles ir po truputį nurimdavo. Svarbiausiai nesupanikuoti,nes tada tikrai kils. O permusimu man po antros rda būna labai mažai. Kur darėte rda? Ir koks elektrofiziologas darė?</p>


O kokiu tikslu buvo daryta antra RDA? dėl permušimų, ar dėl kylančio ritmo? Kiek laiko paraėjo nuo pirmosios? Ar pirma visai nepadėjo, ar antros tikslas kitas buvo? Kas darė?
Atsakyti

Pirma daryta 20.11, vistiek uzeidavo tachikardijos prieuoliai iki 200k/min. Ir jie vis dažnėjo,tai teko kartoti. Daryta Kaune, abu kartus prof.Kazakevicius.Taip pat geriau verapamili ir kali,magni kasdien. Dabar vaistų nebereikia.O jus vaistų nebegeriat? Susisiekit su savo kardiologe,gal ka patars,ar nuramins bent.

Atsakyti
QUOTE(glossi @ 2021 06 03, 19:12)
<p>Pirma daryta 20.11, vistiek uzeidavo tachikardijos prieuoliai iki 200k/min. Ir jie vis dažnėjo,tai teko kartoti. Daryta Kaune, abu kartus prof.Kazakevicius.Taip pat geriau verapamili ir kali,magni kasdien. Dabar vaistų nebereikia.O jus vaistų nebegeriat? Susisiekit su savo kardiologe,gal ka patars,ar nuramins bent.</p>


Geriu pastoviai vaistus (rytmonorm), magnis kalis taip pat, ir man kažko paskutiniu metu arba ritmas užkyla, bet iki 130-150 k ir makaluojasi kokia porą valandų, kai praeina tai kelias dienas ramu, arba permušimai vargina. Su gydytoja kaip ir aptarta, kad turiu priimti sprendimą procedūrai, bet vis taip nesiryžtu.
O kiek trukdavo tiek priepuoliai? Kaip nusitraukdavot? Nes man iki pirmos RDA užtekdavo įkvėpti ir per keliolika sekundžių sustodavo. O dabar kai užeina, tai daryk ką nori, nieks nepadeda, tiesiog pati širdis per valandą dvi rimsta ir nurimsta. Įtariu, kad ir rytmonorm nebekontroliuoja tų priepuolių, kažkiek palaiko, bet nebe tai kaip buvo pradžioje.
Atsakyti

Man paciai nepavykdavo susistabdyti,valanda,ar porą bandydavau,o po vaziuodavau i priimamąjį, arba kviesdavaus greitąją. Darykites butinai rda,vistiek anksciau ar veliau reiks,savaime nenustos ji streikuoti,o tik blogės. 

Atsakyti

Kaupiuosi, ačiū už pakaikymą  :)​ 

Atsakyti

Ner ko cia kauptis,stokit i eilę, kol ateis,spesit susikaupti  :4u: O procedūra nėra labai babaisi,ir po to gali labai pagerėti reikalai širdelės  :rolleyes:​ 

Atsakyti