Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 8

QUOTE(Riolita. @ 2019 11 01, 13:58)
Renkuosi gartraukį įmontuojamą į spintelę, 60cm pločio, ištraukiamą, virtuvė 10kv.m. Ventiliacinė anga turbūt 12cm (standartiniame bute). Parduotuvėje primygtinai rekomendavo CATA neištraukiamą, modelio nepasakysiu, bet kaina apie 180. Paskaičius temą, manau, kad man tiktų ELECTROLUX LFP536X, EFP 604600X, AEG DPB5650M. Patarkite, ką išsirinkti. Gal yra ir geresnių variantų už panašią kainą.
Dar žiūrėjau į BOSCH DFL064A51, bet gal trauka mažoka.

Gartaukio DFL064A51 pilnai užtenka iki 14 m² virtuvei....Vokietijoj pagamintas modelis bus tylus(veikiant maksimaliu normaliu režimu 62 dB ir minimaliu 49 dB ) ir pilnai patenkins Jūsų poreikius ..
Dėl modelio LFP536X klustelkite baldininko ne visada yra galimybė ji įmontuoti....
Tai gali būti ir DPB5650M arba Elica ELITE26 IX/A/60,Allenzi S3 PLUS 60 IX L Electrolux EFP60460OX
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikker: 01 lapkričio 2019 - 15:34
QUOTE(Kikker @ 2019 11 01, 15:33)

Aciu
Atsakyti
QUOTE(Klausimiunas @ 2019 11 01, 13:54)
nu va ačiū biggrin.gif Tai nafik jie čia meluoja taip žiauriai :| Bet iš esmės – jei pasirinksiu tą, ar tą electrolux, kažką jie sutrauks? Nebus taip, kad tik dekoracija?

Sutrauks! Tai vienas iš galingiausių tokiom tipo modelių.
Atsakyti

Sveiki, persikeliam i gartraukiu tema :) Radau dar viena man tinkama gartrauki Elektrolux lfg716x. Jis turi hob2hood. Ar si funkcija verta demesio. Aisku suprantu, kad tektu rinktis tokiu atveju ir atitinkama kaitlente, kad sia funkcija isnaudoti, bet ar ji pasiteisino... ar tai tiesiog nereikalingas pribumbasas. Aisku jis patrauke mano demesi del galingumo, del siek tiek didesnio ekonomiskumo.

Atsakyti
QUOTE(Roberta-Benedikta @ 2019 11 11, 15:48)
Sveiki, persikeliam i gartraukiu tema smile.gif Radau dar viena man tinkama gartrauki Elektrolux lfg716x. Jis turi hob2hood. Ar si funkcija verta demesio. Aisku suprantu, kad tektu rinktis tokiu atveju ir atitinkama kaitlente, kad sia funkcija isnaudoti, bet ar ji pasiteisino... ar tai tiesiog nereikalingas pribumbasas. Aisku jis patrauke mano demesi del galingumo, del siek tiek didesnio ekonomiskumo.
Ekonomiškumas gartraukiams "10-tas reikalas", nes visais atvejais naudoja nedaug.
Funkcija "hob2hood" gal ir įdomus dalykas, jei nereikia dėl to daryti kompromisus kaitlentės atžvilgiu.
Atsakyti

O kaip pats modeliukas sitas Elektroluxo ? Nes is esmes jis kaip ir vienintelis pagal kaina ir montavima tiktu. Ar sitas geriau ar vistik elicos modeliuka rinktis?

Atsakyti
QUOTE(Roberta-Benedikta @ 2019 11 11, 16:30)
O kaip pats modeliukas sitas Elektroluxo ? Nes is esmes jis kaip ir vienintelis pagal kaina ir montavima tiktu. Ar sitas geriau ar vistik elicos modeliuka rinktis?

Electrolux geri gartraukiai.
Atsakyti

Tai kaip suprantu jie panasaus lygio... Nes Elica modelis Lana arba Hidden grazesnis, nei sis Ekektrolux, tai jei is esmes jie panasaus lygio, tai tada rinkciausi Elica.

Atsakyti
QUOTE(Roberta-Benedikta @ 2019 11 11, 19:09)
Tai kaip suprantu jie panasaus lygio...
Elecrolux'sui gartraukius gamina Elica. Būna netgi išoriškai analogiški modeliai, skiriasi komplektacija (vidus).
Atsakyti

Na tikrai elektrolux modeliukas panasus i elicos :) O ar uztenka 52 plocio gartraukio 60 cm kaitlentei ?

Atsakyti
QUOTE(Roberta-Benedikta @ 2019 11 12, 11:48)
Na tikrai elektrolux modeliukas panasus i elicos smile.gif O ar uztenka 52 plocio gartraukio 60 cm kaitlentei ?

Taip, tai standartas.
Atsakyti

Supratau, labai aciu :)

Atsakyti