Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 8

Atleiskit už gal kvailą klausimą, o kuo gerumas gartraukiuose matuojamas? Bendram išprusimui įdomu kuo tai skiriasi, nes traukimas tarkime jų vienodas. Ar ten grynai tas pats principas kad uždengtas ELICA gartraukis duoda didelį pranašumą ?

Atsakyti
QUOTE(Sima5 @ 2020 01 29, 10:56)
<p>Atleiskit už gal kvailą klausimą, o kuo gerumas gartraukiuose matuojamas? Bendram išprusimui įdomu kuo tai skiriasi, nes traukimas tarkime jų vienodas. Ar ten grynai tas pats principas kad uždengtas ELICA gartraukis duoda didelį pranašumą ?</p>

Efektyviausiu ištraukimu laikomas perimetrinis ištraukimas, kurio metu kvapai ir garai traukiami per gartraukio perimetre esančias angas.
Atsakyti
Noriu padekot iskart dviem nuolatinems konsultantams , aciu manau daug gelbejat zmoniu. As vis strigus ties gartraukiu paprotini pazystami , kad geriau istraukiamas gartraukis ir del to, kad pas mane spintute tik 31 cm plocio ir kad virsuje dvieju pakopu spintutes. Beda ta , kad nerandu galingo balto istraukiamo gartraukio. Gal jus koki zinot? aciu SIEMENS LI67SA270 radus esu sita, bet kaina biski didoka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2020 02 02, 12:11)
Beda ta , kad nerandu galingo balto istraukiamo gartraukio. Gal jus koki zinot? aciu  SIEMENS LI67SA270 radus esu sita, bet kaina biski didoka
Panašiai atrodantis ir pigesnis Allenzi S3 PLUS 60 WHS.
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2020 02 02, 11:11)
Noriu padekot iskart dviem nuolatinems konsultantams , aciu manau daug gelbejat zmoniu. As vis strigus ties gartraukiu paprotini pazystami , kad geriau istraukiamas gartraukis ir del to, kad pas mane spintute tik 31 cm plocio ir kad virsuje dvieju pakopu spintutes. Beda ta , kad nerandu galingo balto istraukiamo gartraukio. Gal jus koki zinot? aciu  SIEMENS LI67SA270 radus esu sita, bet kaina biski didoka unsure.gif

Yra Allenzi S5 Massimo 60 WHS betšiuo atveju galite gi pirkti BOSCH DFR067A51 ir tada DSZ4652 baltos spalvos dekoratyvinė juostelė užsakoma atskirai arba dedate baldinė juostele.
Atsakyti

Ieškome neįmontuojamo gartraukio juodo, virtuvė sujungta su svetaine viso 35 kv. Norėtųsi galingo ir pakankamai tylaus, kaina apie 500 eur. Žiūrėjom CATA ATENEA 900 XGWH, bet gal kita galite pasiūlyti?

Atsakyti
QUOTE(Ema Demas @ 2020 02 13, 11:13)
Ieškome neįmontuojamo gartraukio juodo, ... Žiūrėjom CATA ATENEA 900 XGWH...
Reikia juodo, o žiūrėjote baltą blink.gif
Tai kokio gi iš tikrųjų Jums reikia?
Atsakyti

Juodo :).

Atsakyti
QUOTE(Ema Demas @ 2020 02 13, 12:17)
Juodo smile.gif.
Tada CATA ATENEA 900 XGBH. Kaip už tiek pinigų, tai geras.
Kažkas geriau ir tyliau, pvz LC87KHM60, jau kainuos 500€+
Parametrai:
Normali trauka: 253,8 m³/h / 416,5 m³/h
Triukšmingumas: 48 dB / 58 dB
Turbo trauka: 700,1 m³/h
Triukšmingumas: 67 dB
Atsakyti
QUOTE(Ema Demas @ 2020 02 13, 11:17)
<p>Juodo smile.gif.
</p>

Dar galite pasižiūrėti Elica STRIPE BL/A/90
Atsakyti

Ačiū abiem :)

Atsakyti

Laba,

gal galite rekomenduoti gartraukį, virtuvė su svetaine kartu apie 50kvm.

Kaitlentė 60cm.

Suma kuria planuotume išleisti iki 400-500Eur.

Gartraukis bus montuojamas į spintelę.

ačiū

Atsakyti