Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 8

QUOTE(Kikker @ 2016 06 22, 09:20)
Falmec nebus geresnis nei Elica .....man jie vienodo lygio bus tik + kad Falmec turi perimetrinę išsiurbimą  4u.gif
Galima rasti tik pigesnių Allenzi IO W 765 m³/h pagal EU 65/2014 direktyvą
Visi išvardyti gartraukiai gaminami Italijoje


Pigesnių šiuo atveju nereik, reik kokybės ir grožio biggrin.gif o kaip Faber gartraukiai?

konkrečiai šitas domina, ner turi ir balta variantą:
http://www.faberonli...indraisola.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carlin: 23 birželio 2016 - 12:42
QUOTE(Carlin @ 2016 06 21, 12:46)
dar patikslinsiu klausimą.
Falmec žymiai geresnis už Elicą, kad kaina tiek skiriasi? kitaip - ar verta imti Falmec, o gal dar kokių alternatyvų?

http://www.falmec.lt...ite/Polar-White
https://www.radausa....ro-island-wha43

Tas Falmec žymiai galingesnis: 800 vs 603. Erdviniam gartraukiui tai riebus pliusas.
Yra Teka CC40 ~ 600€. Tik ar verta dažyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2016 06 23, 12:34)
Pigesnių šiuo atveju nereik, reik kokybės ir grožio biggrin.gif o kaip Faber gartraukiai?

konkrečiai šitas domina, ner turi ir balta variantą:
http://www.faberonli...indraisola.html

Neblogi tie Elica,Falmec,Faber.....
Atsakyti
sveiki smile.gif

pribrendo ir mums reikalas gartraukio skylės gręžimui, vadinas, reik žinoti, kokio gartraukio noriu... o ką aš žinau, ko norėti? biggrin.gif
pradėjau skaityti šitą temą ir supratau, akd VISIŠKAI nieko nežinau apie gartraukius doh.gif
gal galit ką parekomenduoti? esu išsisaugojus, kad viena mergina rekomendavo CATA GL45 X LED. o kas dar galėtų būt? ar paslėptas bus, ar ištraukiamas dar neapsisprendžiau, tik kaitlentė nuo orkaitės bus per 2 metrus viena nuo kitos maždaug... tai reiktų kaip ir galingesnio, nes dar virtuvė su svetaine sujungtos... bendrai gaunas 26 kw.
pasiūlykit ką nors, prašau... pigesnių gartraukių lygyje... arba pasakykit, į ką dėmesį kreipti:firmą, parametrus kokius...
Atsakyti
QUOTE(leonila @ 2016 06 25, 00:09)
sveiki smile.gif
pribrendo ir mums reikalas gartraukio skylės gręžimui, vadinas, reik žinoti, kokio gartraukio noriu... o ką aš žinau, ko norėti?  biggrin.gif

Kad išgręžti skylę, Jums nereikia tiek gilintis. Suprantu bus įmontuojamas. Jei yra galimybė, skylę gręžkite taip, kad jos vėliau nesimatytų (pakabinus spintelę). jei norėsite galingesnio (ir brangesnio) gartraukio, ortakio reikės 15 cm. Jei nėra galimybės, tiks ir 12,5 cm.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2016 06 25, 10:16)
Kad išgręžti skylę, Jums nereikia tiek gilintis. Suprantu bus įmontuojamas. Jei yra galimybė, skylę gręžkite taip, kad jos vėliau nesimatytų (pakabinus spintelę). jei norėsite galingesnio (ir brangesnio) gartraukio, ortakio reikės 15 cm. Jei nėra galimybės, tiks ir 12,5 cm.

bet iš principo, man vis tiek reikės tą gartraukį išsirinkti biggrin.gif
vyrui meistrai dar 100 mm diametrą minėjo, bet neužmačiau tokių gartraukių...
bandžiau palyginti:
Allenzi S3 PLUS 60 IX
Electrolux EFP6440X
CATA GL45 X LED, tai pastarasis atrodo geriausiai, ir kaina dar įkandama smile.gif o kas pasakys,a r man jo užtektų? biggrin.gif nes po šiai dienai išvis be gartaukio gyvenu, tai man visiška mistika... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(leonila @ 2016 06 25, 11:14)
bet iš principo, man vis tiek reikės tą gartraukį išsirinkti  biggrin.gif
vyrui meistrai dar 100 mm diametrą minėjo, bet neužmačiau tokių gartraukių...
bandžiau palyginti:
Allenzi S3 PLUS 60 IX
Electrolux EFP6440X
CATA GL45 X LED, tai pastarasis atrodo geriausiai, ir kaina dar įkandama smile.gif o kas pasakys,a r man jo užtektų? biggrin.gif nes po šiai dienai išvis be gartaukio gyvenu, tai man visiška mistika...  blush2.gif

Iš Jūsų žiūrėtu geriausias variantas CATA GL45 X LED .....bet BŪTINA išpūtimo anga 150 mm dar aišku būtų gerai jai būtų galimybė imontuoti platesnį gartraukį Elica ELIBLOC HT GR A/80
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2016 06 25, 13:37)
Iš Jūsų žiūrėtu geriausias variantas CATA GL45 X LED .....bet  BŪTINA išpūtimo anga 150 mm dar aišku būtų gerai jai būtų galimybė imontuoti platesnį gartraukį Elica ELIBLOC HT GR A/80

oi ne, tokiam dideliam nėra vietos sad.gif
CATA brėžiniuose rašo, kad anga 125 mm, tai kodėl sakot, kad būtinai 150 mm turi būt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(leonila @ 2016 06 25, 12:52)
oi ne, tokiam dideliam nėra vietos sad.gif
CATA brėžiniuose rašo, kad anga 125 mm, tai kodėl sakot, kad būtinai 150 mm turi būt?  g.gif

Todėl kad patalpa Jūsų nemaža geriau daryti didesnę angą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(leonila @ 2016 06 25, 14:52)
oi ne, tokiam dideliam nėra vietos sad.gif
CATA brėžiniuose rašo, kad anga 125 mm, tai kodėl sakot, kad būtinai 150 mm turi būt?  g.gif

Darykite kaip brėžinyje!
Papildyta:
QUOTE(Kikker @ 2016 06 25, 15:20)
Todėl kad patalpa Jūsų nemaža  geriau daryti didesnę angą 4u.gif

Nežinote - nerašinėkite. Tik žmones klaidinate.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2016 06 26, 11:13)
Darykite kaip brėžinyje!
Papildyta:

Nežinote - nerašinėkite. Tik žmones klaidinate.

Kas sakė kad Jūs žinote doh.gif
o kai nėra brėžinio tada kuom vadovautis ar daryti angos diametrą 100 mm ar visgi 150 mm ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikker: 26 birželio 2016 - 12:41
QUOTE(Kikker @ 2016 06 26, 14:20)
Kas sakė kad Jūs žinote  doh.gif
o kai nėra brėžinio tada kuom vadovautis ar daryti angos diametrą 100 mm ar visgi 150 mm ax.gif

1. Aš sakau kad žinau (tam turiu aukštąjį techninį išsilavinimą).
2. 100 mm tokio tipo nėra gartraukiuose - turėtumėt žinoti ( be to brėžinys yra!).
Atsakyti