Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

Sveikos gyvos! wub30x30.png

Ar cia SM sypsenels pasiketei, ar cia mano kompas grybauja? blink30x30.png

Isveze mane vyras i Druskininkus, tai be interneto kelias dienas buvau. Uztad rytoj man jau nebereik i darba!!! victory.png Skaitau dabar knyga apie minimalizma, tai tvarkysiuos gyvenima. cool30x30.png Sorry del lentutes. Penktadieni bus. smile30x30.png
QUOTE(Piroška @ 2016 08 06, 16:04)
Ką toliau veiksi?  kito ieškosi ar pailsėsi šiek tiek?
Ilsesiuos. Kiek finansai leis. biggrin30x30.png
QUOTE(Piroška @ 2016 08 09, 09:37)
Aš jau noriu į darbą  pirmą savaitę patiko nieko neveikti ir tiesiog ilsėtis,bet dabar jau per daug  unsure30x30.png dar penkios dienos ..
Noriu ir as tokio darbo, kad su malonumu kulniuociau. ax.png
QUOTE(Judituxe @ 2016 08 10, 23:27)
Sveikutės,
Sveika prisijungus. 4u.png Itrauksiu i lentute tave.
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 08 12, 07:29)
Labas rytas, tik čia prisijingus supratau, kad penktadienis  va ką reiškia kaip svertis nerūpi  blush-anim-cl.png  šį savaitgalį pas mus didelė šventė, mano mažiukų pirmasis gimtadienis!!! šaunuoles, su minusiukais
Su gimtadieniu tavo bambyzus! 4u.png 4u.png birthday.png birthday.png 000552.png 000552.png
Atsakyti
Sveikos.

QUOTE(Airisė @ 2016 08 15, 18:12)

Ar cia SM sypsenels pasiketei, ar cia mano kompas grybauja? blink30x30.png

Ilsesiuos. Kiek finansai leis. biggrin30x30.png
Noriu ir as tokio darbo, kad su malonumu kulniuociau. ax.png




Pasikeitė mirksiukas.png kuri laiką visai jų nebuvo,paskui pakeitė.

Šaunuolė 4u.png
Nekulniuoju aš į saviškį su malonumu unsure30x30.png tiesiog šį kartą buvo per daug nieko neveikimo biggrin30x30.png
Atsakyti
Kas per knyga apie minimalizmą? ... dabar tai labai madinga kryptis, bet kažkaip labai tinkanti mano gyvenimo būdui.... cool30x30.png ... norėčiau paskaityti, gal kokių gerų minčių bus, kurių dar nežinau.
O kadangi aš čia kaip ir naujokė, tai papasakokite kaip jums sekasi kūdintis... tiksliau kaip kovoti su alkiu... ir šiaip kokių gudrybių šiuo klausimu.
Man sekasi labai blogai, nes sportuoti tingiu.... po darbo kojas vos velku, o ir svoris šokinėja... du kg ten du kg į kitą pusę, tad stoviu vietoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pienas: 15 rugpjūčio 2016 - 21:16
Labas rytas.

Pienas,nesportuoju ir aš mirksiukas.png nei jėgų,nei noro neturiu tam is tikro lotuliukas30x30.png kadangi žinau nuo ko man svoris auga(saldumynai,vakarinis valgymas) tai visa tai ir riboju-kontroliuoju. Plius,skaičiuoju kalorijas. Man tai geriausias variantas metant smile30x30.png Aišku,buvo ir būna visko blush-anim-cl.png nuklysti į šoną,bet visi mes žmonės,svarbiausia laiku sustoti ir toliau siekti tikslo mirksiukas.png
Atsakyti
As sia knyga gavau is kolegiu, penktadieni. Buvau joms uzsiminus, kad man artima si filosofija. smile30x30.png

Va tokia:
user posted image

Rytoj vaziuosim i Trasali. wub30x30.png Jeigu bus geras oras, tai su traukiniu. smile30x30.png
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airisė: 16 rugpjūčio 2016 - 16:19
Labas rytas. Siandien su dideliu pliusu. 112,7 Pasirodo organizmas neuzmirsta nei vieno kasnelio i ji ideto ir po savaiteles tai primena....
Atsakyti
Pas mane ir pliusas didelis.... su maistu ir vandens gėrimu nesusitvarkau..... tradicinis svyravimas.... šiandien 92.00 .... šūdas...
Atsakyti
QUOTE(pienas @ 2016 08 19, 09:42)
Pas mane ir pliusas didelis.... su maistu ir vandens gėrimu nesusitvarkau..... tradicinis svyravimas.... šiandien 92.00 .... šūdas...

Pas mane treciadieni isviso buvo 114 su virsum. Tai rytais grizau prie virtu kruopyciu o vakatop petrazoliu arbatos pageriau. Pamazejo visi prikaupti skysciai , bet riebalai niekur nedingo. O gaila...
Atsakyti
Labas rytas mirksiukas.png
Aš ateinu su 0 šią savaitę. Parėjo mmm,tai jaučiuosi kaip balionas unsure30x30.png

Į darbą kaip sunku įsivažiuoti po atostogų verysad.png jaučiuosi kaip naujokė lotuliukas30x30.png

Kaip Frolka gyvena kažin? NaktineFėja nepareina... rolleyes.png
Atsakyti
Sveikutes. 4u.png

As sian nesisveriau. Pasisversiu kita penktadieni. Kraunames lagaminus, rytoj isvarom prie juros. wub30x30.png

Surasiau jusu duomenis, tai nekaip lentute atrodo. Palauksim gal dar kas prisiduos. cool30x30.png

Tiesa, Trasalyje praleidom nerealiai laika. Variau kartu su maze ant visu ciuozyklu. Anksciau save stabdydavau, nors taip noredavosi pabandyti nuciuozti, sugrist siek tiek i vaikyste. Bijodavau kad sulus nuo mano svorio visi atrakcionai. biggrin30x30.png O dabar nusispjoviau ant visko ir ciuoziau. Ne toks jau ir drambyls esu. bigsmile.png Ir ka? Ir nesuluzo nieks. lotuliukas30x30.png O kaifo kiek! cool30x30.png
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airisė: 19 rugpjūčio 2016 - 12:40
QUOTE(Piroška @ 2016 08 19, 10:22)
Labas rytas  mirksiukas.png
Aš ateinu su 0 šią savaitę. Parėjo mmm,tai jaučiuosi kaip balionas unsure30x30.png

Į darbą kaip sunku įsivažiuoti po atostogų verysad.png jaučiuosi kaip naujokė lotuliukas30x30.png

Kaip Frolka gyvena kažin? NaktineFėja nepareina... rolleyes.png

Auginu pilva ir kaifuoju tongue30x30.png ne daug jau man beliko puskuot-menesiukas geras smile30x30.png tai bent jau nuo lapkricio planuoju grizt pas jus,nes iki nauju reiktu bent kazkiek pakust kad jubilieju sutikt grazesnei 4u.png
Atsakyti
QUOTE(Jerda @ 2016 08 19, 10:20)
Pas mane treciadieni isviso buvo 114 su virsum. Tai rytais grizau prie virtu kruopyciu o vakatop petrazoliu arbatos pageriau. Pamazejo visi prikaupti skysciai ,  bet riebalai niekur nedingo. O gaila...

Apie petrazoliu arbata pagalvoti net sunku. As jas ir is maisto isrankioju. O skyscius man varo citrusiniai vaisiai.
Atsakyti