Įkraunama...
Įkraunama...

Kaitlentės, orkaitės, viryklės - 19

QUOTE(agnutia @ 2016 06 02, 16:16)
Tiesa sakant nelabai suprantu...Ir nesuprantu, kodel kaitlente su orkaite lyginat. Mano nuomone tai du nesulyginami dalykai, ...

... o Jūsų antrasis "AŠ" tai padaryti bandė:
QUOTE(agnutia @ 2016 06 01, 23:02)
Tai dazni Hansa gedimai?Ar kas su ja negerai?Nes kaitlentej kitaip nei orkaitej nieko neprigalvosi, kaista ir gerai;...

g.gif
Bet gal Jūs pažiūrėkite tuos filmukus, jų pilnas jutūbas ... tik žinokite: indukcinė kaitlentė technologiškai sudėtingesnis gaminys.
Atsakyti
[quote=speedy,2016 06 02, 20:33]
... o Jūsų antrasis "AŠ" tai padaryti bandė:

Tai jus gal ne taip supratot, tikrai ne tokia jau as kvaila, kad orkaite ir katlente lyginciau...
Atsakyti
QUOTE(agnutia @ 2016 06 02, 14:16)
ACIU, buna zmones normaliai paaiskina, nuorodu ikelia, o kiti tik profus vaidina o normaliai paaidkint nesugeba...
Tiesa sakant nelabai suprantu...Ir nesuprantu, kodel kaitlente su orkaite lyginat. Mano nuomone tai du nesulyginami dalykai, kaip indaplove ir skalbimo masina, skalbimo masinoj indu neisplausi, kaip ir ant kaitlentes pyrago neiskepsi...
Orkaitej, bent jau man, atrodo svarbu, kad butu kaitinimas is virsaus, apacios ir pan, rodytu temperatura, kiek ji iksitusi, ventiliatorius paskirstytu ora, kad apkeptu graziai, garu noreciau, nes manau jie tikrai prie geresniu patiekalu skoniu prisideda.
Bet va kaitlente gi svarbu kad ikaista puodas, verda bulves, kepa blynai..
Kazkada turejom sena tarybine virykle tai ant keramines kaitlentes ar jos, maisto skonis identiskas, o orkaitej kepto skiriasi...
Gal ir privgalvota daug nauju techniniu sprendimu: greiciau uzverda, pats isijungia, didinas plotas, bet juk maisto skoniui tai itakos neturi...O gal yra ir tokiu, kurios tikrai pasiteisina ir patiekalai tampa skanesni, grazesni, sveikesni...Gal kas is praktikos gali papasakot? Ar tik patogume ir greitume skirtumas?


Pati domiuosi siuo metu ir ir vienas is idomesniu pastebejimu ka man pasakojo del indukcies tai, kad pvz koshe verdama su pienu neprisvyla, nereikia maisyti ir stoveti prie virykles smile.gif Greitai uzverda ne tik vanduo bet ir verdami produktai, sudeti i verdanti vandeni. Yra tiek ismaniu tu indukciniu, kad pacios jaucia, kada sumazejo kaitra ir nustojo virti ir gali pati padidinti vel (cia gal kazkas placiau pakomentuotu kas per dalykas, nes nelabai supratau is pasakojimo). Uzstacius taimeri irgi galima atsitrakti nuo virykles ir grizti tik kai supypses, kad jau sriuba isvire, nereiks sekti laikrodzio. Na ir pagrindinis pliusas, aisku, valymas. Lengvai paprastai be jokio vargo, niekas nepridegs, neprikeps, nereiks gramdyti, sveisti.
Tiesa, dar nustebau, kad nereikia ten jokiu spec baisiai brangiu jai puodu. Galima naudoti emaliuotus su gelytem is Maximos smile.gif Bile magnetas limpa prie dugno ir tinkamas puodas tai indukcinei.
Tiek man pavyko suzinoti siandiena, gal kas papildys, pakoreguos, paneigs? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indifference @ 2016 06 02, 22:32)
Pati domiuosi siuo metu ir ir vienas is idomesniu pastebejimu ka man pasakojo del indukcies tai, kad pvz koshe verdama su pienu neprisvyla, nereikia maisyti ir stoveti prie virykles smile.gif Greitai uzverda ne tik vanduo bet ir verdami produktai, sudeti i verdanti vandeni. Yra tiek ismaniu tu indukciniu, kad pacios jaucia, kada sumazejo kaitra ir nustojo virti ir gali pati padidinti vel (cia gal kazkas placiau pakomentuotu kas per dalykas, nes nelabai supratau is pasakojimo). Uzstacius taimeri irgi galima atsitrakti nuo virykles ir grizti tik kai supypses, kad jau sriuba isvire, nereiks sekti laikrodzio. Na ir pagrindinis pliusas, aisku, valymas. Lengvai paprastai be jokio vargo, niekas nepridegs, neprikeps, nereiks gramdyti, sveisti.
Tiesa, dar nustebau, kad nereikia ten jokiu spec baisiai brangiu jai puodu. Galima naudoti emaliuotus su gelytem is Maximos smile.gif Bile magnetas limpa prie dugno ir tinkamas puodas tai indukcinei.
Tiek man pavyko suzinoti siandiena, gal kas papildys, pakoreguos, paneigs?  ax.gif



pridegt tai pridega ta košė žinokit, nes kaitra ten didesnė ir pamaišyt reikia.Bet ne visuomet. Aš dabar naudojuosi indukcine jau beveik mėnesis ir nei už ką nekeisčiau į paprastą. Vienas malonumas su ja gaminti! Ir taimeris ir užverda greitai ir atvėsta tuoj pat, valymas, žodžiu vieni pliusai.Dar pridėsiu buvo nuomonių, kad nepatinka tas zyzimas. Zyzimas tikrai yra, bet jis labiau girdimas ant mažos kaitros,o ant standartinės visai nezyzia. Mano visi turimi puodai tiko, tiek maximiniai tiek berghoff. tik keptuves teko pasikeisti
Atsakyti
Yra modeliukai kurie turi fryingSensor Plus sensorius gana patogi ir naudinga funkciją
https://www.youtube....h?v=K40LYveJD2g
Man dar labai patinka kai kaitentė turi Flex Zone mano akimis gali naudotis bet kokias puodu ir formų indais o jai dar turi fryingSensor Plus tai manau vienas malonumas gaminti
https://www.youtube....h?v=tKyVxgYOvCw
https://www.youtube....h?v=t5I7W_WQXNg
Kaip bebūtų naujos technologijos veržiasi į mūsų virtuvę 4u.gif
https://www.youtube....h?v=Cfuag8BGlWw
https://www.youtube....h?v=zzkiB4F5i_s
https://www.youtube....h?v=2ZG9XWvrxnI
Atsakyti
sveiki, pradejau ieskoti kaitlentes ir imontuojamos orakites. Galiu skirti 1000 eur, na is bedos 1200..

Indukcines kaitlentes reikia juodos ir be remelio, ar su minimaliu, kur buna sonuose. IR nezinau, ar tai teisinga bet konsultantas Aviteloje rekomendavo rinkti Siemens, nes:

1. ju magnetai geresni, todel nebus tokiu problemu, kad neatpazista puodo, nors teoriskai jis turetu tikti

2. siemens apsaugotas nuo itampos suoliu, taigi maziau gedimu pasitaiko

Siap man labai patiko frying sensor funkcija, nes as su vyru is tu zmoniu, kur pastato keptuve ar puoda su maistu ir lekiam kitu darbu daryti, taigi rezultatas aiskus. Bet su tokiu biudzetu, ar imanoma paimti kaitlente?

Orkaites irgi reiketu juodos, ar bent dominuojancios juodos spalvos, pirolizes, karsto oro, teleskopiniu begeliu, sensorinis valdymas nebutinas, nors aisku labai grazu..smile.gif

Imanoma uz tokia kaina kazka normalaus gauti?
Atsakyti
QUOTE(tejura @ 2016 06 03, 11:22)
sveiki, pradejau ieskoti kaitlentes ir imontuojamos orakites. Galiu skirti 1000 eur, na is bedos 1200..

Indukcines kaitlentes reikia juodos ir be remelio, ar su minimaliu, kur buna sonuose. IR nezinau, ar tai teisinga bet konsultantas Aviteloje rekomendavo rinkti Siemens, nes:

1. ju magnetai geresni, todel nebus tokiu problemu, kad neatpazista puodo, nors teoriskai jis turetu tikti

2. siemens apsaugotas nuo itampos suoliu, taigi maziau gedimu pasitaiko

Siap man labai patiko frying sensor funkcija, nes as su vyru is tu zmoniu, kur pastato keptuve ar puoda su maistu ir lekiam kitu darbu daryti, taigi rezultatas aiskus. Bet su tokiu biudzetu, ar imanoma paimti kaitlente?

Orkaites irgi reiketu juodos, ar bent dominuojancios juodos spalvos, pirolizes, karsto oro, teleskopiniu begeliu, sensorinis valdymas nebutinas, nors aisku labai grazu..smile.gif

Imanoma uz tokia kaina kazka normalaus gauti?

Aviteloje pamiršo paminėti analogą Siemens tai firmą BOSCH......nesiūlo nes neturi tokio plataus asortimento...
Pasižiūrėkite SIEMENS EH675LFC1E+SIEMENS HB672GCS1S+SIEMENS HZ638270 komplekto kaina +/- 1200
Atsakyti
Aciu labai. jei tas pats, tai gal bosch yra irgi koks geras variantas? 4u.gif

QUOTE(Kikker @ 2016 06 03, 12:45)
Aviteloje pamiršo paminėti analogą Siemens tai firmą BOSCH......nesiūlo nes neturi tokio plataus asortimento...
Pasižiūrėkite  SIEMENS EH675LFC1E+SIEMENS HB672GCS1S+SIEMENS HZ638270 komplekto kaina +/- 1200


Papildyta:
QUOTE(tejura @ 2016 06 03, 13:06)
Aciu labai. jei tas pats, tai gal bosch yra irgi koks geras variantas? 4u.gif

ir dar toks klausimas iskilo ziurint.. sad.gif radau aprasyma prie kito orkaites modelio - nepriklausoma.. ar man tai aktualu, jei orkaite bus kitoje vietoje, nei kaitlente?

Ar daugmaz visi modeliai yra nepriklausomi, nes ir taip visiems aisku.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tejura @ 2016 06 03, 12:20)
Aciu labai. jei tas pats, tai gal bosch yra irgi koks geras variantas? 4u.gif
Papildyta:

ir dar toks klausimas iskilo ziurint.. sad.gif radau aprasyma prie kito orkaites modelio - nepriklausoma.. ar man tai aktualu, jei orkaite bus kitoje vietoje, nei kaitlente?

Ar daugmaz visi modeliai yra nepriklausomi, nes ir taip visiems aisku.. rolleyes.gif

Bosch gali būti Bosch PVS651FC1E+BOSCH HBG673CB1S+Bosch HEZ638270 komplekto kaina gaunasi +/-970 eur
Orkaitės nepriklausomos nuo kaitlenčių todėl orkaitė gali stovėti bet kurioje virtuvės vietoje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikker: 03 birželio 2016 - 12:34
butu smagu tilpti i 1000, bet gal geriau netaupyti tu papildomu 200.. Taigi ka rekomenduotumete geriau siemens ar bosch? Ar tarkim siemens kaitlenete ir bosch orkaite, ar atvirksciai..

QUOTE(Kikker @ 2016 06 03, 13:31)
Bosch gali būti Bosch PVS651FC1E+BOSCH HBG673CB1S+Bosch HEZ638270 komplekto kaina gaunasi +/-970 eur
Orkaitės nepriklausomos nuo kaitlenčių todėl orkaitė gali stovėti bet kurioje virtuvės vietoje

Atsakyti
QUOTE(tejura @ 2016 06 03, 12:45)
butu smagu tilpti i 1000, bet gal geriau netaupyti tu papildomu 200.. Taigi ka  rekomenduotumete geriau siemens ar bosch? Ar tarkim siemens kaitlenete ir bosch orkaite, ar atvirksciai..

Aš žiūrėčiau Siemens kaitlente.....ji funkcionalesnė....o orkaitė ar Bosch ar Siemens jos vienas kitai analogas tik Bosch turi 10 automatinių programų jai naudositės tada pasirinkite Bosch...jai galvojate kad jomis nesinaudosite tada komplektuokite viską Siemens 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikker: 03 birželio 2016 - 12:53
na as is tu zmoniu, kurie isnagrineja visas funkcijas ir moka viska valdyti..pas mane net vyras klausia kas jungiasi ir kaip smile.gif

Ziuriu, bosch surinkta Vokietijoje. Ar tai ne privalumas pries Siemens (Ispanijoje berods surinkta).

Ir dar, gal be reikalo as puoliau prie siemens/bosch? Gal uztenka ir kokio Elektroluxo ar AEG (visi sako, tos pacios gamyklos, bet yra gi kazkoks skirtumas)?

QUOTE(Kikker @ 2016 06 03, 13:52)
Aš žiūrėčiau Siemens kaitlente.....ji funkcionalesnė....o orkaitė ar Bosch ar Siemens jos vienas kitai analogas tik Bosch turi 10 automatinių programų jai naudositės tada pasirinkite Bosch...jai galvojate kad jomis nesinaudosite tada komplektuokite viską Siemens 4u.gif

Atsakyti