Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

QUOTE(zuveles @ 2018 05 22, 21:07)
ar  4 auksto kambariai tvarkingi, ar ten svarus dusai.

Palyginus su renovuotais kambariais - tai baisūs. Gyvenom ir tokiuose, ir tokiuose - nėr ką lygint. Bet drąsiai kvieskit stalių ar santechniką, jei reiks ką taisyti. Nors ir nepatenkinti, bet ateina - prisuka išglerusių durų rankenų varžtus, pakeičia sulūžusias kėdes, pataiso bėgančius čiaupus, varvančius gyvatukus, atkemša užsikimšusias pusvones...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo avietėlė69: [b!]Vakar[/b!], 11:46
QUOTE(aureelka @ 2018 05 23, 08:02)
Sanatorija turi dvi aiksteles automobiliams statytis nemokamai,visur kitur aplinkui parkavimas mokamas,baudas raso ir labai tikrina:)bet vietu praktiskai nebuna tose aikstelese,ypac vasaros metu,laimes dalykas prisiparkuoti:).
Jusu visiems trims vaikams sanatorija priklausys su kelialapiu is ligoniu kasu?nes jei ne,tai kazin ar gausit vasaros metu trivieti kambari.Siaip esu gyvenusi ir 4 ir 3 korpusuose,ivairus tie kambariai ,vieni geresni,kt prastesni.Bet gal jau simet dauguma renovuotu ir visuose bus jauku ir svaru:)

Aciu, Jums , uz atsakyma, mes vaziuosime i sanatorija sekmadieni, visi trys vaikai su kelialapiais, tik man reiks pirkti lova. kai skambinau, sake, kad ketvirtame aukste kambariai erdvesni, o treciame tai tilps pristatoma lova, bet beveik praejimo nebus, tai net neissivaizduoju ka daryti, gal ten galima nueiti paziureti tu kambariu ir pasirinkti kuris labiau patiks ir tada isikurti ?
Papildyta:
QUOTE(avietėlė69 @ 2018 05 23, 12:45)
Palyginus su renovuotais kambariais - tai baisūs. Gyvenom ir tokiuose, ir tokiuose - nėr ką lygint. Bet drąsiai kvieskit stalių ar santechniką, jei reiks ką taisyti. Nors ir nepatenkinti, bet ateina  - prisuka išglerusių durų  rankenų varžtus, pakeičia sulūžusias kėdes, pataiso bėgančius čiaupus, varvančius gyvatukus, atkemša užsikimšusias pusvones...

Kaip suprantu trecias aukstas yra renovuotas, o ketvirtas dar ne, tai geriau gal rinktis kambarius treciame aukste jeigu bus, man svarbu, kad butu svaru, nebutu pelesio, geriau mazesnis, bet tvarkingas kambariukas.
Atsakyti
QUOTE(zuveles @ 2018 05 23, 22:47)
Aciu, Jums , uz atsakyma, mes vaziuosime i sanatorija sekmadieni, visi trys vaikai su kelialapiais, tik man reiks pirkti lova. kai skambinau, sake, kad ketvirtame aukste kambariai erdvesni, o treciame tai tilps pristatoma lova, bet beveik praejimo nebus, tai net neissivaizduoju ka daryti, gal ten galima nueiti paziureti tu kambariu ir pasirinkti kuris labiau patiks ir tada isikurti ?
Papildyta:
Kaip suprantu trecias aukstas yra renovuotas, o ketvirtas dar ne, tai geriau gal rinktis kambarius treciame aukste jeigu bus, man svarbu, kad butu svaru, nebutu pelesio, geriau mazesnis, bet tvarkingas kambariukas.

Nelabai supratau,kodel Jums reiks moketi uz pristatoma lova,jeigu visi vaikai vaziuoja su siuntimais,tai slaugantis asmuo gyvena ir pietauja nemokamai. smile.gif ,nebent rinksites renovuotus kambarius uz papildoma mokesti.Siaip turetu buti ir keturvieciu kambariu,dar priklausomai kokios kambary lovos,jas galima reikalui esant susitumt ir miegoti trise :)esam taip dare ,nieks nieko nesake,poto isvykstant viska i savo vietas sustumdavom:)
Del paziurejimo kambariu,pries isikuriant ,nemanau,kad leistu,nebent susitariat registraturoj kai tvarko dokumentus,priklauso nuo registratores ax.gif ,nes vasaros metu sanatorija perpildyta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aureelka: [b!]Šiandien[/b!], 07:08
Mums leido apžiūrėti kambarius praeitais metais, nors važiavom liepos pradžioj
Atsakyti