Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

dar spėjot ir suskaičiuoti? biggrin.gif
Man tai įdomu būtų, kad atsilieptų nors vienas žmogus, kuris sugebėjo užsiregistruoti...Toks jausmas, kad jos jau rezervuotos išmetamos, nes ant bet kurios beatsistotum, rodo, kad rezervuojama (nors raudonai nedega), nors tik pora sekundžių tepraėjo....vakar tas pats, šiandien irgi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo avietėlė69: 19 birželio 2018 - 08:26
QUOTE(avietėlė69 @ 2018 06 19, 10:21)
dar spėjot ir suskaičiuoti? biggrin.gif
Man tai įdomu būtų, kad atsilieptų nors vienas žmogus, kuris sugebėjo užsiregistruoti...Toks jausmas, kad jos jau rezervuotos išmetamos, nes ant bet kurios beatsistotum, rodo, kad rezervuojama (nors raudonai nedega), nors tik pora sekundžių  tepraėjo....vakar tas pats, šiandien irgi

jei jau pradėjo duoti talonų rezervacijai, tai bandykit savaitgalį "budėti", nes tada mažiau žmonių rezervuojasi. Praeitais metais kiek bandžiau tai nepavykdavo užsiregistruot, vis "nunešdavo" talonėlius, o va savaitgalį pavyko užsiregistruot.
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaryte1 @ 2018 06 19, 09:58)
jei jau pradėjo duoti talonų rezervacijai, tai bandykit savaitgalį "budėti", nes tada mažiau žmonių rezervuojasi. Praeitais metais kiek bandžiau tai nepavykdavo užsiregistruot, vis "nunešdavo" talonėlius, o va savaitgalį pavyko užsiregistruot.
Sėkmės 4u.gif

šeštadienį nežinau kaip buvo, o sekmadienį išmetė VIENĄ iškart degantį raudonai biggrin.gif
Aš kiekvienais metais užsiregistruodavau be problemų - ar internetu, ar telefonu, ar savaitgalį, ar darbo dieną - bet taip kaip šiemet, dar nebuvo blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo avietėlė69: 19 birželio 2018 - 10:11
QUOTE(avietėlė69 @ 2018 06 19, 11:09)
šeštadienį nežinau kaip buvo, o sekmadienį išmetė VIENĄ iškart degantį raudonai biggrin.gif
Aš kiekvienais metais užsiregistruodavau be problemų - ar internetu, ar telefonu, ar savaitgalį, ar darbo dieną - bet taip kaip šiemet, dar nebuvo blink.gif

Tikrai taip. Sekmadienį jau degantis raudonai vienintelis buvo.
Man pavyko vakar. Išmetė tris vietas, nežinau, kokiu stebuklingu būdu spėjau, bet pagavau, žinokit, net verkiau. Jau ta įtampa tokia buvo, kad neįmanoma. Mums visi daktarai, komisijos, viskas sudėliota, o vietos neturėjom, tai kažkoks siaubas buvo... Bet dabar galiu rami būti pagaliau... Nei vienais metais taip nebūdavo, seniau KIEKVIENĄ dieną išmesdavo nors po kelis, bet kad per savaitę išmestų vieną, niekada neteko matyti tokių dalykų... Būdavo jau kelis metus sunku užsiregistruot norimai datai, tikrai reikėjo gaudyt irgi, bet kad taip...

Taip, spėjau suskaičiuot biggrin.gif , nes tiesiog dėl įdomumo šiandien žiūrėjau, kokia situacija. Net nustebau, kad tiek daug išmetė po to, kai visą savaitę tik vieną sekmadienį davė... Tai galvojau, gal kas pagavot, nes dar buvo įmanoma...
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2018 06 19, 11:40)
Man pavyko vakar. Išmetė tris vietas, nežinau, kokiu stebuklingu būdu spėjau, bet pagavau, žinokit, net verkiau. Jau ta įtampa tokia buvo, kad neįmanoma.

Labai džiaugiuosi už jus. thumbup.gif Kur čia neverksi, po savaitės tokio streso.
Tokia proga ir šampaną atidaryt galima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(avietėlė69 @ 2018 06 20, 09:15)
Labai džiaugiuosi už jus.  thumbup.gif Kur čia neverksi, po savaitės tokio streso.
Tokia proga ir šampaną atidaryt galima  mirksiukas.gif

Dėkui labai. 4u.gif Vis dar kažkaip neišeinu iš to streso, vis tiek kas rytą pasižiūriu, kaip situacija. Kasdien dabar išmeta vietų, ar dar kam pavyko? Yra dar čia gaudančių vietą? Paaugliams be slaugos vietų pilna...
Atsakyti

Nepavyksta gaudau su slauga

Atsakyti

Sveiki,

Šiandien prisiskambinau ir aš. Taigi vietos neišgalvotos ir dalinamos sažiningai. Nors skambinom kokia savaite.Aš tai džiaugiuosi, kad visiems sąlygos vienodos.

Atsakyti
QUOTE(sokeja1981 @ 2018 06 26, 11:30)
<p>Sveiki,
</p><p>Šiandien prisiskambinau ir aš. Taigi vietos neišgalvotos ir dalinamos sažiningai. Nors skambinom kokia savaite.Aš tai džiaugiuosi, kad visiems sąlygos vienodos.</p>

Telefonu užsiregistravot su slauga? Kelintą valandą prisiskambinot?
Atsakyti
QUOTE(avietėlė69 @ 2018 06 19, 10:21)
dar spėjot ir suskaičiuoti? biggrin.gif
Man tai įdomu būtų, kad atsilieptų nors vienas žmogus, kuris sugebėjo užsiregistruoti...Toks jausmas, kad jos jau rezervuotos išmetamos, nes ant bet kurios beatsistotum, rodo, kad rezervuojama (nors raudonai nedega), nors tik pora sekundžių  tepraėjo....vakar tas pats, šiandien irgi

man tokia pati situacija ax.gif nei prisiskambint eina, nei sergu.lt pagaut unsure.gif
Atsakyti
man atrodo, kad šiais metais taip sunku su vietom, nes iki šiol buvo puikūs orai ir antra priežastis - labai geros gyvenimo sąlygos - nebėra mokamų renovuotų kambarių. Visi norintys dabar gali gyventi nemokamai renovuotuose.
Dabar liepos mėnesiui yra prognozuojami vėsūs ir lietingi orai, manau kad vietų iškarto atsiras. Esu tokį dėsningumą pastebėjusi - kad vietų skaičius priklauso nuo oro sąlygų.
Atsakyti
QUOTE(avietėlė69 @ 2018 06 28, 10:33)
man atrodo, kad šiais metais taip sunku su vietom, nes iki šiol buvo puikūs orai ir antra priežastis - labai geros gyvenimo sąlygos - nebėra mokamų renovuotų kambarių. Visi norintys dabar gali gyventi nemokamai renovuotuose.
  Dabar liepos mėnesiui yra prognozuojami vėsūs ir lietingi orai, manau kad vietų iškarto atsiras. Esu tokį dėsningumą pastebėjusi - kad vietų skaičius priklauso nuo oro sąlygų.

Bet aš nesuprantu, kaip tuos orus progozuojat trim savaitėm į priekį minimum? Plius, reikia tada būti įsitikinus, kad per tą laiką susitvarkysi dokumentus. Pvz. pas mus neįmanoma per 3 savaites iki išvykimo susitvarkyti dokumentus, vien pas reabilitologą laukt pusantro mėnesio eilės kaip minimum, o kur dar pirminės reabilitacijos praėjimas, vėl reabilitologas, šeimos, GKK, kol gauni dokumentus. Pagal orus nieko nesuplanuosi. Nebent kituose miestuose ar kitose poliklinikose taip paprasta gauti siuntimą į sanatoriją? Kokia pas kitus tvarka, papasakokit, kažin, kaip kitur, nes pas mus tokia griežta tvarka.
Atsakyti