Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

Gavau abiems vaikams vietas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif jega biggrin.gif kas dar vaziuojat nuo liepos 19?? g.gif ax.gif
kuri korpusa geriau rinktis gyvenimui?? aisku, jei duos pasirinkti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Matrisha: 28 birželio 2016 - 07:57
QUOTE(Matrisha @ 2016 06 28, 07:56)
Gavau abiems vaikams vietas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  jega biggrin.gif kas dar vaziuojat nuo liepos 19??  g.gif  ax.gif
kuri korpusa geriau rinktis gyvenimui?? aisku, jei duos pasirinkti  ax.gif

O vieta gavot per sergu lt ar skambinant Ir kelinta val Valar kai skambinau sake kad sergu lt puslapi laisvos vietos atsiranda 8.30 ar tiktai taip Siandien pamirsau paziureti
Atsakyti
QUOTE(ingulite @ 2016 06 28, 10:26)
O vieta gavot per sergu lt ar skambinant Ir kelinta val Valar kai skambinau sake kad sergu lt puslapi laisvos vietos atsiranda 8.30 ar tiktai taip Siandien pamirsau paziureti


per sergu.lt, aš irgi vakar prisiskambinau po pietų - tai sakė visos vietos matosi internete. Iš ryto nuo 8val laukiau, išmetė lygiai 8,30 smile.gif ir visi, kaip skėriai supuolė biggrin.gif iš 19 vietų po kokių 5min liko tik kelios, kur vaikai nuo 8 - 18 metų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Matrisha @ 2016 06 28, 10:10)
per sergu.lt, aš irgi vakar prisiskambinau po pietų - tai sakė visos vietos matosi internete. Iš ryto nuo 8val laukiau, išmetė lygiai 8,30 smile.gif ir visi, kaip skėriai supuolė biggrin.gif iš 19 vietų po kokių 5min liko tik kelios, kur vaikai nuo 8 - 18 metų biggrin.gif


Ir dar vienas klausimas Registravot 2 vaikus Tai viena kaip su slauganciu o kita kaip paaugli ir komentare pazimejot kad gyvensit visi kartu?
Atsakyti
QUOTE(ingulite @ 2016 06 28, 11:40)
Ir dar vienas klausimas Registravot 2 vaikus Tai viena kaip su slauganciu o kita kaip paaugli ir komentare pazimejot kad gyvensit visi kartu?


ne, sergu.lt prie savo paskyros prijungiau du asmenis - t.y. savo vaikus, kadangi jiems 3 ir 5 metai - tai abu registravau atskirai, abu su slaugančiu asmeniu - taip užėmiau dvi vietas ax.gif komentare nieko nerašiau ax.gif yra kažkur gintaro psl. instrukcija, kaip registruotis smile.gif reikia tik pažymėti dėl kokios ligos važiuojat ir viskas ax.gif
pirma registravau mažają, nes jai bus 21 diena, o sūnui 18 (jei vietų būtų nebebuvę, būčiau rytoj jį užregistravus, o už tą vieną dieną sumokėjus papildomai ax.gif )
Atsakyti
Ar šiemet reikia prieš kelias dienas pranešt kad atvažiuoji?
Atsakyti
QUOTE(Matrisha @ 2016 06 28, 10:56)
ne, sergu.lt prie savo paskyros prijungiau du asmenis - t.y. savo vaikus, kadangi jiems 3 ir 5 metai - tai abu registravau atskirai, abu su slaugančiu asmeniu - taip užėmiau dvi vietas  ax.gif  komentare nieko nerašiau  ax.gif yra kažkur gintaro psl. instrukcija, kaip registruotis smile.gif reikia tik pažymėti dėl kokios ligos važiuojat ir viskas  ax.gif
pirma registravau mažają, nes jai bus 21 diena, o sūnui 18 (jei vietų būtų nebebuvę, būčiau rytoj jį užregistravus, o už tą vieną dieną sumokėjus papildomai  ax.gif )

Bet gi jus viena vaziuojat su 2 vaikais ir jums reikia vieno trivecio kambario? Taip klausineju nes man reikia registruoti 3 vaikus 3metu 6metu ir 9 metu Du mazesni mano o 9-metis seses ji slaugos jam negauna todel jis su mumis vaziuoja reikia 4-cio kambario praeitais metais taip vaziavom bet telefonu registravau o dabar pasimeciau kaip registruoti Vakar kai skambinau sake kad reikia viena su slauganciu registruoti o likusius 2 kaip paauglius Tai kaip istikro
Atsakyti
QUOTE(ingulite @ 2016 06 28, 12:08)
Bet gi jus viena vaziuojat su 2 vaikais ir jums reikia vieno trivecio kambario? Taip klausineju nes man reikia registruoti 3 vaikus 3metu 6metu ir 9 metu Du mazesni mano o 9-metis seses ji slaugos jam negauna todel jis su mumis vaziuoja reikia 4-cio kambario praeitais metais taip vaziavom bet telefonu registravau  o dabar pasimeciau kaip registruoti Vakar kai skambinau sake kad reikia viena su slauganciu registruoti o likusius 2 kaip paauglius Tai kaip istikro


oj, nžn ax.gif skambinkit šiandien po pietų ir klauskit vėl ax.gif
aš registruočiau du su slauga, o vieną kaip paauglį ax.gif nors jei jis negauna sanatorijos - tai jis mokamai bus su jum, tai čia kaip papildoma vieta gaunasi g.gif
skambinkit ir klausinėkit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Matrisha @ 2016 06 28, 11:22)
oj, nžn  ax.gif skambinkit šiandien po pietų ir klauskit vėl  ax.gif
aš registruočiau du su slauga, o vieną kaip paauglį  ax.gif nors jei jis negauna sanatorijos - tai jis mokamai bus su jum, tai čia kaip papildoma vieta gaunasi  g.gif
skambinkit ir klausinėkit  ax.gif

Jis sanatorija gauna turi bronchine astma tik mano sese slaugos negauna nes vaikui 9 metai turetu vienas vaziuoti
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2016 06 28, 10:57)
Ar šiemet reikia prieš kelias dienas pranešt kad atvažiuoji?

Reikia pranesti ar tikrai gavote. As kai registravausi per sergu tai pries dvi dienas gavau pranesima, kad pasitikrianciau ar gavome apmokejima is tlk. sms buvo nurodytas sanatorijos tel.nr. paskambinus reikejo padiktuoti vaiko a.k. ir varda su pavarde, tada susake, kiek laiko busime, kokia liga ir t.t.
Atsakyti
Sveikos, ar kurios nors vyras liko kartu tam laikui ir išsipirkote vyrui lova ir maistą ar viskas be problemų
Atsakyti
Mamusikas kada planuoji vaziuoti? Mes rugpjucio 1, tai gal susitiksim mirksiukas.gif
Atsakyti