Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai, filmai, filmai

Nepamenu, gal jau anksciau minejau, bet vakar su dideliu malonumu ziurejau dar karta "Monpensje princese". Kokie peizazai, kokios dideles, grazios erdves! bigsmile.gif Verta ziureti vien del tokios grazios Prancuzijos, nuostabiai parinktu filmavimo vietu. Kokie kostiumai wub.gif Kokia vaidyba, man tiesiog jautesi aktoriu kurybos laisve. Koks malonumas ziureti toki atsakinga autorini kina. Zinomo prancuzu rezisieriaus Bertrand Tavernier filmas, apie meile, jau gal kazkada anksciau minejau, bet rekomenduoju dar karta.
https://www.imdb.com/title/tt1599975/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viesnia: 23 sausio 2020 - 13:11

Paskutinis matytas ir palikęs gerą įspūdį - Knives Out

Atsakyti
Butas (1960)
The Apartment
https://www.imdb.com/title/tt0053604/
vartotojo įkelta nuotrauka

filmas apie Baxterį ir jo paslaptingą butą, padedantį jam daryti karjerą. Ciniškai, bet linksmai apie meilę. Gražus filmas, puiki vaidyba.

Atsakyti
Swallow (2019)
https://www.imdb.com...98/?ref_=tt_urv

patiko filmas. Apie žinomą, bet retą emocinį sutrikimą-valgyti tai, kas nevalgoma. Tiksliau, apie tai, kodėl taip su žmonėmis atsitinka. Viskas nepaprastai vizualiai estetiškai, išskyrus, aišku, tą valgomą nevalgomą.

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti

iMessage For Windows

Hello, dear friends and fans. Hope you all would be fine and having a great time. I am your very own Steve Sadiq with the ultimate Apple solutions. Today I am going to discuss with you a very important article that is linked to our everyday life. We all communicate more than half of the day. Messaging is part and parcel of our daily life. But what about distractions they cause during the work.


https://themacsmack....message-on-mac/

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka


bandymai su augalais. Fantastikos mėgėjams. Fantastiškai spalvoti kadrai wub.gif ir į tai žiūrėti buvo didelis malonumas

https://www.imdb.com/title/tt9204204/
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Breaking Surface (2020)

https://www.imdb.com/title/tt10081762/

švedų filmas apie nardymo nuotykį. Labai patiko. Efektai nenusileidžia holivudui. Netgi pažintis toks, apie niuansus ir d4snius po vandeniu, ir pačiam išgyvenimo instinktai užkyla-o kaip aš daryčiau?!
Atsakyti
Privačiuose vakarėliuose ir brangiuose priėmimuose Romoje ir Sardinijoje jį visada supa gražiausi ir pavojingiausi žmonės, pasirengę padaryti viską, kad pasiektų gyvą legendą. „Loro“ („jie“) yra naujieji italai ir jų papročiai, kurių įsikūnijimas yra tironas ir linksmas bičiulis, hedonistas ir romantiškas, skandalingas politikas ir milijardierius Silvio Berlusconi.

man patinka režisierius P. Sorentino ( "Naujasis Popiežius", "Didis grožis:) , čia tiek pat nuostabių paveikslų, detalių. Nors filmas gana pašlemėkiškas, kaip ir Silvio

vartotojo įkelta nuotrauka

https://www.imdb.com/title/tt10182822/ wub.gif
Atsakyti