Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena viltis (59 tema)

Sveikutes ❤
Gal jūs žinote? Nustatė 50% darbingumo.Tai ,kokia grupė???🙈🙄

 Buvusi trečia grupė.  

Atsakyti

Sveiki dar karteli,nustate mano draugei gleivines mielonoma bet itaria,kad tai metastazes. Siuo metu tiriama kur viskas prasidejo. O taip pat,neduoda man ramybes ir mano sveikata,nes del pandemijos negaliu prisiregistruoti pas daktara  del dubens ,nugaros skausmu( ties inkstais ). Man kelia nerima,nes mano seimoje daug moteru jau turejo gimdos ir kiausidziu vezi,o as budama 37 esu negimdziusi. Skausmai jau eina trecias menuo nezinau kaip issiprasyti ,kad mane priimtu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziosefina123: 13 kovo 2021 - 14:19

Aš dabar visus tyrimus darausi privačiai, nes patekti į NVI neįmanoma. Jei ne sveikatos draudimas, tai finansiškai negalėčiau sau leisti, bet kadangi turiu galimybę, stengiuosi periodiškai tikrintis, ir vos tik koks įtartinas skausmas ar maudimas, iškart kreipiuosi į gydytojus.

Beje, 50% nedarbingumas atitinka II grupę, pas mane dabar tokia.

Atsakyti

 

Beje, 50% nedarbingumas atitinka II grupę, pas mane dabar tokia.

https://www.lietuva....ui--77;827.html

 

 Ar neklystate +Burbule+  ?

Jūsų grupė III . Jau esate palyginti labai sveika, :D

Atsakyti

Keista, galvojau, kad nuo 60% darbingumo III grupė.

O kada (nuo kurio darbingumo procento) nebebus taikomas padidintas NPD ir nebemokama pašalpa?

Atsakyti

Jeigu darbingumas bus 60 proc. jau nei pensijos, nei padidinto NPD.

Mano 55 procentai tai dar viskas priklauso.

Atsakyti

Įdomu, kokia tikimybė, kad penktais metais dar tilpsiu į ribą iki 60%...

Atsakyti
QUOTE(+Burbulė+ @ 2021 03 23, 11:24)
<p>Įdomu, kokia tikimybė, kad penktais metais dar tilpsiu į ribą iki 60%...</p>

Jeigu yra gretutines ligos, jos yra stebimos ir gydomos, viskas fiksuojama med.korteleje - tikrai yra galimybe. Pvz., hipertenzija, skydliaukes ligos ar kitos autoimunines ligos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ikulia: 23 kovo 2021 - 13:38
Labukas, :-)
kaip gerai, kad forumas gyvuoja. gGal galetumete pasakyti kur forumietes renkasi fb?
Atsakyti

Labukas))) fb keletą grupių.viena iš jų -vezys ne sloga

Atsakyti

laba.. kazkada supermamaoje nama staciausi kartu su jumis ,o dabar ir bėdomis tenka dalintis. Antradieni guluosi į klinikas pas V.P.Deltuva. 

 Klausimas del įv. eksperementinių gydimu uzsienyje kur ieskoti sitokios info? 

 Kaip del operaciju ir gydimo Izraelije?

Atsakyti

Sveiki, net nežinau nuo ko pradėti, bet bent gal iš patirties kokia užuomina duos..savais žodžiais:

Tėčiui po visų ilgų gydymų kraujo vėžio, po kaulų čiulpų transplantacijos, labai prasti kraujo rodikliai. 

Kas savaitę lašina trombocitus, jų taip pat mažai. kelia hemoglobiną, šiuo metu jis apie 60.

O geležies negali, jos yra kepenyse, geria vaistus kepenų valymui nuo geležies, kažkoks užburtas ratas, gydytojai trauko pečiais, o jis pats sako su manim tik eksperimentuoja..

Galbūt esat vartoję kokius vaistus, papildus bent kiek pakelti kraują ir pagerinti savijautą.

Galbūt dar pas kokį gydytoją bandyt kreiptis, jis gydosi Vilniuje. (vėžinių lastelių kaip ir neberanda, bet savijauta vis silpnyn) 

Atsakyti