Įkraunama...
Įkraunama...

Spalio mamyčių plepesiai

Sveikos wink.gif

Maniskiui tai to vieno dantuko dygimas kazkaip diskomforto nesudaro matyt smile.gif vis dar nenusipirkau tos "dantuku fejos", bet kai jau reiks tai manau ja ir naudosiu wink.gif

Mazius sirguliuoja. Pirma karta per savo 8 menesiukus. Sloga, kosulys. Nakti buvo temperaturos 37,5, malesi, kol uzmigo tik pampi nuemus. Bet koks jis idomus smile.gif nosi pats taip stipriai pucia biggrin.gif reik tik nubraukt su servetele, nereik jokiu pompyciu smile.gif sitas man patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2016 06 17, 13:09)
Aš užpilu vandeniu 4u.gif Šita mėgstama Simono ax.gif

O! Aciu labai 4u.gif
Ka dar megstate? Gal ir mes pamegsime smile.gif Anatanas tai senperio avizu ir kukuruzu koses megsta labai. Dar patinka organix serijos uzkandis, tokie neva kaip barankytes apvalios ir trapuciai su spinatais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristrar @ 2016 06 17, 13:14)
Mazius sirguliuoja. Pirma karta per savo 8 menesiukus. Sloga, kosulys. Nakti buvo temperaturos 37,5,  malesi, kol uzmigo tik pampi nuemus. Bet koks jis idomus smile.gif nosi pats taip stipriai pucia biggrin.gif reik tik nubraukt su servetele, nereik jokiu pompyciu smile.gif sitas man patinka smile.gif


Ir miegojo be pamperso? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(FruitCocktail @ 2016 06 17, 21:45)
Ir miegojo be pamperso? biggrin.gif

Nu smile.gif poto jau kaip imigo uzdejau.

Per karscius jauciu dazniau reiks taip migdyt.
Papildyta:
QUOTE(justinataijautaip @ 2016 06 15, 12:46)
Mano panos tai hemoglobinas 104, tai jau nori nenori stengiuosi tos mėsos ir braškių/žemuogių kažkokiais būdais sukišt - po mėnesio darysim kontrolinį tyrimą. Labai tikiuosi, kad nereiks geležies jai girdyt, kad natūraliai pasikelsim tuos rodiklius...

o as taip ir nepaklausiau kada ta kontrolini tyrima daryt reiks..bet po menesio gal per greit? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristrar @ 2016 06 18, 10:17)
Nu smile.gif poto jau kaip imigo uzdejau.


Kaip pavydžiu turinčioms tokius įmingančius vaikus smile.gif Jei sugalvočiau kažką panašaus savo panelei padaryti, atsikeltų staigiai smile.gif

Aš šiandien rizikavau važiuoti tolimą atstumą pirmyn ir atgal, suvažinėjau viena su Adrija ~170km pirmyn ir tiek pat atgal. Ir puikiai pavyko thumbup.gif Tempiau laiką tarp miegų, važiavom miego metu, atgal važiuojant prabudinėjo, tai myniau, bet išmiegojo, pabudo tik Kaune. Vadinasi, įmanoma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FruitCocktail @ 2016 06 18, 22:51)
Aš šiandien rizikavau važiuoti tolimą atstumą pirmyn ir atgal, suvažinėjau viena su Adrija ~170km pirmyn ir tiek pat atgal. Ir puikiai pavyko  thumbup.gif Tempiau laiką tarp miegų, važiavom miego metu, atgal važiuojant prabudinėjo, tai myniau, bet išmiegojo, pabudo tik Kaune. Vadinasi, įmanoma smile.gif

sveikinimai su tokiais pasiekimais thumbup.gif
as dabar labai daznai vazineju panasiais atztumais, tai irgi taikau ant miego, arba bandau pratemti iki vaziavimo ilgesni tarpa be miego. dar jei matau, kad nemiega ir neramus pasidaro tai darom pertrauka. sustojam, pasipapinam, kojeles pramankstinam ir tesiam kelione. dazniausiai uztenka vieno tokio ilgesnio sustojimo panasiam atstumui, bet pasitaiko ir kriziu, kai po desimties minuciu vel reikia (.) doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo papiroose: 18 birželio 2016 - 22:15
QUOTE(FruitCocktail @ 2016 06 18, 21:51)
Kaip pavydžiu turinčioms tokius įmingančius vaikus smile.gif Jei sugalvočiau kažką panašaus savo panelei padaryti, atsikeltų staigiai smile.gif

nu tikrai ne visad pavyksta wink.gif kas pusvalandi lyg keiciasi miego fazes, tai jei judinu tai kokia 15min po uzmigimo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristrar: 19 birželio 2016 - 09:21
Sveikos 4u.gif
QUOTE(indreY @ 2016 06 17, 12:51)
O! Aciu labai  4u.gif
Ka dar megstate? Gal ir mes pamegsime smile.gif Anatanas tai senperio avizu ir kukuruzu koses megsta labai. Dar patinka organix serijos uzkandis, tokie neva kaip barankytes apvalios ir trapuciai su spinatais  4u.gif

Na šiuo metu košes kaip ir visas valgo, gal noriau tą, kurios nuorodą prieš tai dėjai, dar šitą ir šitą. Iš užkandžių pagaliau įvertino šituos nelemtus sausainius, ryžių trapučius ir tokius pirštelių formos traškučius su pomidorais iš Organix, išmečiau pakuotę, neatsimenu kaip atrodė. Šiaip labai kažkaip apsivertė viskas (matyt, kad prisidejavau čia biggrin.gif ), nes pradėjo noriai žiotis, bet tuo pačiu ir šaukšto pats nebeima g.gif Šiaip daug švariau ir greičiau viskas, tik įdomu, ar nebūsiu kokios fazės praleidus, nes skaičiau, kad apie 7-8 mėnesį vaikai išreiškia norą valgyti patys. Nors aš jam leisdavau imti šaukštą, tik kabinti jau nesiūliau, nes ir taip užteko terlionės..
QUOTE(FruitCocktail @ 2016 06 18, 21:51)
Aš šiandien rizikavau važiuoti tolimą atstumą pirmyn ir atgal, suvažinėjau viena su Adrija ~170km pirmyn ir tiek pat atgal. Ir puikiai pavyko  thumbup.gif Tempiau laiką tarp miegų, važiavom miego metu, atgal važiuojant prabudinėjo, tai myniau, bet išmiegojo, pabudo tik Kaune. Vadinasi, įmanoma smile.gif

Super thumbup.gif Mes irgi pagastroliavom šį savaitgalį, apie 250 km pirmyn atgal per dvi dienas, tai labai neblogai kelionę atlaikė. Bet man išbandymas tokios kelionės, kondicionierių bijom jungti, tai važiuoju šlapia doh.gif

Tai va, penktadienį važiavom į Druskininkus, buvom jau ten, kai audra praėjo, dingo elektra geroms dviems valandoms viešbutyje doh.gif Su ta mintim būtinai reikia nepamiršti nusipirkti paruoštų košių, nes va pasitaiko situacijų, kai net ir karšto vandens gauti prabanga biggrin.gif Šiaip smagiai pasibuvom, Simonas burbuliniam baseine pasiturškė, MB po pirtis pagastroliavo. Bet naktis tai man buvo juoda, gal kad po 9 mėn. pertraukos kavos su kofeinu išgėriau, gal per masažą kažkokius taškus "suspaudė", bet prasivarčiau, po to paryčiais nubudau ir tiek to džiaugsmo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2016 06 19, 15:30)
Šiaip labai kažkaip apsivertė viskas (matyt, kad prisidejavau čia biggrin.gif ), nes pradėjo noriai žiotis, bet tuo pačiu ir šaukšto pats nebeima g.gif Šiaip daug švariau ir greičiau viskas

Super thumbup.gif Mes irgi pagastroliavom šį savaitgalį, apie 250 km pirmyn atgal per dvi dienas, tai labai neblogai kelionę atlaikė. Bet man išbandymas tokios kelionės, kondicionierių bijom jungti, tai važiuoju šlapia doh.gif

Bet naktis tai man buvo juoda, gal kad po 9 mėn. pertraukos kavos su kofeinu išgėriau, gal per masažą kažkokius taškus "suspaudė", bet prasivarčiau, po to paryčiais nubudau ir tiek to džiaugsmo doh.gif


Pas mus tas pats! Adrija pradėjo visai padoriai valgyt, pastaruoju metu mp maitinu tik du kartus per dieną blink.gif Nebent labai irzli būna. Čia, aišku, neskaitant 25 maitinimų naktį biggrin.gif

O kodėl kondicionieriaus nejungiat? Aš kažkaip nepuolu į kraštutinumus, ir mašinoj jungiu, ir namie visi langai ir durys atidaryti, kai šilta. Aišku, pažiūriu, kad tiesiai į vaiką nepūstų, o daug užsišaldyt ir pačiai šalta, be to, manau, vaikui be kondicionieriaus mašinoj tai nieko gero, gi kaip karšta kėdutėj...

Kaip norėčiau masažo wub.gif o kaip vaikinas ne namuose miegojo? Mes liepą važiuosim į Palangą, į lenktynes, po to turbūt į Neringą, įdomu, kaip seksis tiek laiko trise miegot ax.gif

Ai, beje, šiandien pagaliau gavom vaikštynę, atidavė draugai, net nežinau, ar noriu ten vaiką dėti. Galvojau, jai nelabai patiks, nes šokliukas tai nepasakyčiau, kad ypatingai žavi. Bet patiko! Atrodo, jai pasaulis atsivėrė, rado, ką galima apžiūrėt, pakrapštyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FruitCocktail: 19 birželio 2016 - 21:17
QUOTE(FruitCocktail @ 2016 06 19, 21:14)
Čia, aišku, neskaitant 25 maitinimų naktį biggrin.gif

O kodėl kondicionieriaus nejungiat? Aš kažkaip nepuolu į kraštutinumus, ir mašinoj jungiu, ir namie visi langai ir durys atidaryti, kai šilta.

o kaip vaikinas ne namuose miegojo? Mes liepą važiuosim į Palangą, į lenktynes, po to turbūt į Neringą, įdomu, kaip seksis tiek laiko trise miegot  ax.gif

Kaip čia naktį nepapuotausi, tiesiog neužsiskaitys biggrin.gif

Po vienos kelionės lyg ir suslogavom visi, tai bijau unsure.gif Gaivinu užpurkšdama Evian vandenuku biggrin.gif

Buvo lovytė kambaryje, tad labai sėkmingai išmiegojo beveik kaip namuose biggrin.gif Ai jis šiaip toks čigono vaikas, jei jam gera nuotaika, bet kur ir su bet kuo gerai, kad tik dėmesio gauna biggrin.gif Aš labiau bijojau, kad po pasiturškimo baseine siautės ir neužmigs.. Ryškiai persibijojau, kad net pati nebeužmigau biggrin.gif Neringa super wub.gif Mums šiemet greičiausiai nepavyks..
Atsakyti
QUOTE(LaVil @ 2016 06 16, 16:10)
Mesytes neduodat? smile.gif

Maniske nelabai nori kietesnio maisto, visada isspjauna didesni gabaliuka smile.gif

Dar neduodu... Reiktu, bet vis isvaziuojam kur, tai sudetinga su maisteliu. Galvoju gal pagamintas tyreles su mesyte pradet, nes kol gausiu mesytes dar pora sav praeis. O jau tuoj 8 menesiai...
Papildyta:
QUOTE(indreY @ 2016 06 16, 21:38)
Del uzspringimo jauciuosi taip pat. Gal tiksliau jauciausi. Vet kazkaip emiau ir supratau, kad jis stengiasi kramtyti. Pradejau nuo avokado. Pasodinau i kedute. Ant padekliuko paplesiau avokado juodo, jis minkstas ir mesiskas ir daviau jam lasive. Pats neime, bet as jam vis dedavau i burbyte po gabaliuka. Tai jis ten traiske traiske ir labai normaliai gavosi. Tada po viena pilna zemuoges daviau irgi puikiai nuejo. Tada isviriau bulve, palauziau gabaliukais ir daviau, taip pat puikiai sutryne tarp dantenu smile.gif po to ir mesytes paplesiau. Dar asorti perku keliu rusiu uzkandukus, kurie greit tirpsta ir patogus paimti vaikui. Baranka duodu. Tai jis ten ja ciulpia, bet buna kad perlauzia pusiau tai reik stebeti ta.
Tai kazkaip taip ir dingo ta baime...

Dekui uz padrasinima smile.gif reikes ir man pabandyt garintu darzovyciu duot ir braske gal kokia rankytem suvalgyt...
Papildyta:
O mes keliavom i Talina, tai is 6 valandu pramiegojo 3. Kitas normaliai visai prasedejo... Buvom isirase megstamu daineliu, tai praverte labai smile.gif)

Musu sios nakties pasiekimas - 2 prabudimai smile.gif)
Kazkam butu daug, o man svajone... Gaila kelemes anksti i mankstele, butume dar numige smile.gif
Atsakyti
Mazoji siandien zenge zingsniuka bigsmile.gif dar labai nedrasiai ir labai mazyti, bet koja jau pakyla nuo grindu thumbup.gif
Atsakyti