Įkraunama...
Įkraunama...

2016 m. rugsėjinukai

Rugsėjinukės niekur neskuba, matyt smile.gif
Man vakar po TA važiuojant namo taip neblogai suėmė ir nugarą, ir pilvą, jau galvojau, ar nereikės atgal suktis. Bet grįžom, pailsėjau, ir vėl viskas vietoj. Taip buvau įsitikinus, bijojau, kad mažasis pilietis užskubės, kad dabar jaučiuos pasimetusi, kai jis niekur nelekia smile.gif
Atsakyti
Tylus menuo smile.gif
Turbut veliau visos vienu metu leliuku paduosim biggrin.gif
Atsakyti
Aš jaučiuosi pasimetusi g.gif ...vakar pradėjo dažnėti sąrėmiai....kelias valandas buvo kas 10 min...vėliau kas 6min...kas 12min...žodžiu lyg ir nedažnėjo ir nebuvo skausmingesni...nuėjau į dušą....nepadėjo...bet ir nedažnėjo...nuėjau miegoti.....šiandien jau neseku laiko....tvarkinėjaus iš ryto...buvau parduotuvėj ...nusprendžiau kad jau kai bus tikrieji sąrėmiai atpažinsiu unsure.gif gal....
Bet ar gali būti paruošiamieji tokie???skauda nugarą..visą dubenį...kiekvienam žingsnyje plešia klyną...pilvas kietas kaip akmuo būna g.gif
Atsakyti
QUOTE(ramtom @ 2016 09 14, 17:08)
Aš jaučiuosi pasimetusi  g.gif ...vakar pradėjo dažnėti sąrėmiai....kelias valandas buvo kas 10 min...vėliau kas 6min...kas 12min...žodžiu lyg ir nedažnėjo ir nebuvo skausmingesni...nuėjau į dušą....nepadėjo...bet ir nedažnėjo...nuėjau miegoti.....šiandien jau neseku laiko....tvarkinėjaus iš ryto...buvau parduotuvėj ...nusprendžiau kad jau kai bus tikrieji sąrėmiai atpažinsiu  unsure.gif gal....
Bet ar gali būti paruošiamieji tokie???skauda nugarą..visą dubenį...kiekvienam žingsnyje plešia klyną...pilvas kietas  kaip akmuo būna  g.gif

Gali ir paruošiamieji neblogai kankinti. Arba dar leliukas kažką užspaudžia, irgi pojūčių prideda.
Atsakyti
QUOTE(ramtom @ 2016 09 14, 14:08)
Aš jaučiuosi pasimetusi  g.gif ...vakar pradėjo dažnėti sąrėmiai....kelias valandas buvo kas 10 min...vėliau kas 6min...kas 12min...žodžiu lyg ir nedažnėjo ir nebuvo skausmingesni...nuėjau į dušą....nepadėjo...bet ir nedažnėjo...nuėjau miegoti.....šiandien jau neseku laiko....tvarkinėjaus iš ryto...buvau parduotuvėj ...nusprendžiau kad jau kai bus tikrieji sąrėmiai atpažinsiu  unsure.gif gal....
Bet ar gali būti paruošiamieji tokie???skauda nugarą..visą dubenį...kiekvienam žingsnyje plešia klyną...pilvas kietas  kaip akmuo būna  g.gif

pas mane panasiai mirksiukas.gif bet vis dar negimdau.
Atsakyti
Labas rytas. Tikrus gal atpazinsim saremius smile.gif ? Rom tom, laukiam ziniu smile.gif
Atsakyti
Labas labas smile.gif
Tyluma, ramuma cia.. O as ateinu prasinesti, kad jau susilaukem pirmadieni savo stebukliuko. 12:58 gime musu 3700 g ir 52 cm Tauras wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PoSiTiVe: 17 rugsėjo 2016 - 17:10
QUOTE(PoSiTiVe @ 2016 09 17, 17:09)
Labas labas smile.gif
Tyluma, ramuma cia.. O as ateinu prasinesti, kad jau susilaukem pirmadieni savo stebukliuko. 12:58 gime musu 3700 g ir 52 cm Tauras  wub.gif

Sveikinimai sulaukus stebukliuko 4u.gif
Ramiu nakteliu !!!
Atsakyti
QUOTE(PoSiTiVe @ 2016 09 17, 18:09)
Labas labas smile.gif
Tyluma, ramuma cia.. O as ateinu prasinesti, kad jau susilaukem pirmadieni savo stebukliuko. 12:58 gime musu 3700 g ir 52 cm Tauras  wub.gif

Sveikinimai 4u.gif Rimtas vaikinas su rimtu vardu 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(PoSiTiVe @ 2016 09 17, 17:09)
Labas labas smile.gif
Tyluma, ramuma cia.. O as ateinu prasinesti, kad jau susilaukem pirmadieni savo stebukliuko. 12:58 gime musu 3700 g ir 52 cm Tauras  wub.gif

Labas rytas. Sveikinu smile.gif Dziaugsmiuku daugeja pas mus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PoSiTiVe @ 2016 09 17, 15:09)
Labas labas smile.gif
Tyluma, ramuma cia.. O as ateinu prasinesti, kad jau susilaukem pirmadieni savo stebukliuko. 12:58 gime musu 3700 g ir 52 cm Tauras  wub.gif

sveikinimai wub.gif
Atsakyti
Aciu uz sveikinimus smile.gif Tikrai rimtas vaikinas, kol kas charakteriu visai nepanasus i seses smile.gif O as kazkaip bandau isivaziuot i gyvenima, kas ne taip jau ir paprasta, kai namie dar du vaikai laksto.. Nezinau, kaip cia reikes suktis, kai vyras i darba jau iskeliaus, nes ir dabar yra ka veikti biggrin.gif
Atsakyti