Įkraunama...
Įkraunama...

2016 m. rugsėjinukai

QUOTE(Doremina @ 2016 07 05, 14:11)
O kodėl liepė diržą nešioti?
Man tik rekomendavo dėl pilvo tempimo ir kietėjimo, bet pakeičiau magnį ir viskas apsitvarkė.

Del varikozes liepe. Pasirodo, ji ne tik kojose buna.... doh.gif

QUOTE(Doremina @ 2016 07 05, 20:34)
Fuuu, baigiau rūbelius lyginti, sudėliojau. Nu nemėgstu lyginimo, geriau beveik bet kas

Ir as siandien baigiau jau lyginimus visus. Ramybe dabar, beliks tases susidet smile.gif

QUOTE(Proteja @ 2016 07 06, 12:07)
po truputį perkuosi daiktus, gal kas iš ne pirmakarčių patars, ar pientraukis yra reikalingas? Jei neišeina maitinti iš krūties, tai suprantu, kad patogu į buteliuką nutraukti, bet jei gausis maitinti iš krūties, tai vaikas turbūt viso pieno neišgers ir reiks vistiek krūtis tuštinti?

Nera butinas dalykas, bet kad ji turint blogiau nebus, tai tikrai smile.gif Kai pagimdziau pirma dukryte, niekaip nesiseke jai paimti kruties ir teko nusitraukineti, maitinti is buteliuko. Net prisimint nenoriu tu nusitraukinejimu, mililitru matavimo, skaiciavimo ir t.t. Antrajai dukrytei su krutim susidraugaut pasiseke geriau, tai faktiskai pientraukio isvis nenaudojau, tik pacioj pradzioj, kol dar gulejom VGN ir buvo ja isnese po lempom. Kol nebuvo jos salia, tai saziningai atidirbinejau su pientraukiu, kad tik greiciau pieno atsirastu ir greiciau sveiktu. O po to jau ir nebereikejo, kai fabrikelis uzsikure smile.gif O siaip tai, jei normaliai pavyksta maitinti, nieko nusitraukineti tikrai nereik ir tustinti tuo labiau smile.gif Viskas vyksta paklausos-pasiulos principu, kiek vaikui reik, tiek ir istraukia pienelio, tiek ir prisigamina sekanciam kartui. Tik reik suprast, kad tas visas procesas ne momentaliai ivyksta, o per keleta dienu susireguliuoja 4u.gif

Gimdziau su paprastais maikutes tipo ilgesniais siek tiek naktiniais abu kartus. Kai prireike, pasikeliau ir tiek. Po to nusileidau. Neissitepe, nesusigadino, jei dar vis tilpsiu, vaziuosiu ir trecia karta su tais paciais. Per visus gimdymus Mike Pukuotukas mane lydes biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas. Man iskilo keli klausimukai, o tai GN neduoda kazko apsirengt, kai gimdai? Savo privaloma turet?
*****, kaip pilvas strijom nusidrieke, ir papai, susinervinau ryte sad.gif
Atsakyti
Pas mus klaipedoj kiek zinau duoda kazkokius marskinius/naktinius, bet del viso pikto gal isidesiu ir savo... Idomiai, vieni sako kad geriau neimti savo arba nebent kokius ismetimui, kad po gimdymo iskart i siuksliu deze, o va kitom tie patys mesusitepe tarnaus jau ne pirmam gimdymui biggrin.gif as realiai nieko panasaus neturiu, tai reiketu ziureti pirktis...
Atsakyti
QUOTE(JackJack @ 2016 07 07, 07:52)
Labas rytas. Man iskilo keli klausimukai, o tai GN neduoda kazko apsirengt, kai gimdai? Savo privaloma turet?

Gal nuo to, kur gimdai, priklauso, ar duoda, ar ne, bet as turejau savo ir buvo ramu. O siaip tai VGN net nepaklause, ar turiu, liepe persirengt ir tiek smile.gif

QUOTE(VP @ 2016 07 07, 08:17)
Idomiai, vieni sako kad geriau neimti savo arba nebent kokius ismetimui, kad po gimdymo iskart i siuksliu deze, o va kitom tie patys mesusitepe tarnaus jau ne pirmam gimdymui biggrin.gif

Na as is tikruju nelabai isivaizduoju, ka ten reiktu su tais naktiniais daryt, kad jau po visko tik i siuksliu deze tiktu biggrin.gif Bet gal cia tik man taip pasiseke, kad nei vienos demeles ant maniskiu neliko? smile.gif Pasikeliau, kai gimdyt reikejo ir tiek. Nelaikysi gi nuleistu, kad viskas begtu ant ju rolleyes.gif
Atsakyti
As irgi gimdziau su naktinukais savo ir siaip nesiojamais, siek tiek auksciau keliu. Jokiu demiu, jokiu prakaitu, jokiu kazko nemalonaus. Apie išmetima nezinau kodel daugelis kalba biggrin.gif atejus laikui pasikeli, praejus nusileidi. Ant petneseliu, tad irgi patogu.
Pieno nutraukineti be reikalo nereikia! Nes taip dar labiau paskatinsit gamyba, ir tikrai nebus kur deti pertekliaus, kitaip tariant, bus daugiau nei reikia, ir kils tempa nuo sastovio. As turiu Avent pientrauki, naudojau minimaliai, tarpkitko daugiausiai kai jau baigiau va tada, dar visa men traukdavau pertekliu.
Siulau nepirkti, jei reiks tada bet kurioje vaistineje ras vyras.
Atsakyti
QUOTE(JackJack @ 2016 07 07, 09:52)
Labas rytas. Man iskilo keli klausimukai, o tai GN neduoda kazko apsirengt, kai gimdai? Savo privaloma turet?
*****, kaip pilvas strijom nusidrieke, ir papai, susinervinau ryte sad.gif


Aš kai atvažiavau su išankstiniu gimdymu be daiktų, davė. Na bet jie tokie susiriša nugaroje... einant nugara apsinuogina ir užpakalis, labai nemalonu ir medžiaga tokia įdomi "kandanti". Kai tik vyras nupirko iškart persirengiau savus. Nuo abiejų gimdymų naktinius turiu iki šiol...
Na aš sąžiningai tepuosi kokosų aliejumi ir kol kas nei vienos strijos neatsirado, nors krūtinė jau padidėjo 2 dydžiais, o pilvas irgi labai išaugo😀
Atsakyti
Sveikos, as Jus saziningai paskaitau bet vis neprisedu normaliai smile.gif
Liepos 13d. planuojamas musu susitikimas, vieta galvojam apie Bernardinu soda, veliau galesim i kavinuke kokia persikelt:) Kas noretu ir galetu dalyvauti? ax.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galite ideti kokia nuoroda kaip tie naktiniai gimdymo metu turi atrodyti ? As Namie miegu tik su komplektukais, sortukai + marskineliai. O koki chalata imti I ligonine ? Silta koki ?
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif

PoSiTiVe, oho, nežinojau tokio dalyko blink.gif Laikina bėda, tikiuosi?

QUOTE(Proteja @ 2016 07 06, 13:07)
po truputį perkuosi daiktus, gal kas iš ne pirmakarčių patars, ar pientraukis yra reikalingas? Jei neišeina maitinti iš krūties, tai suprantu, kad patogu į buteliuką nutraukti, bet jei gausis maitinti iš krūties, tai vaikas turbūt viso pieno neišgers ir reiks vistiek krūtis tuštinti?

Kokias Jūs marškas, marškinius, naktinius ar pan. gimdymui ruošiatės pirkti, kas būtų patogu?

Jau daug kas patarė, tai tik paantrinsiu. Pientraukis reikalingas, jei ruošiesi nusitraukinėti pienuką, kad galėtų kitas žmogus lelių pamaitinti. Šiaip nusitraukinėti jau pamaitinus vaikutį tikrai nereikia, nes taip fabriką užkursi, kad nebus kur dėtis smile.gif Ir tikrai pritariu mamytėms, kad bet kurioj vaistinėj prireikus rasi. Aš seną turiu, paprasčiausią, kai krūtis užsidegė, vyras nupirko, tai kelis kartus ir tenaudojau.

QUOTE(JackJack @ 2016 07 07, 08:52)
Labas rytas. Man iskilo keli klausimukai, o tai GN neduoda kazko apsirengt, kai gimdai? Savo privaloma turet?
*****, kaip pilvas strijom nusidrieke, ir papai, susinervinau ryte sad.gif

Te už strijas 4u.gif
Bent Šiauliuos duodavo anksčiau rūbus. Gimdžiau su valdiškais, man tie skeltukai viršuj ir apačioj tiko ir patiko biggrin.gif Gal kad viršutinis skeltukas su raišteliais prieky, ne ant nugaros.

QUOTE(Parissiene @ 2016 07 07, 14:35)
Sveikos, gal galite  ideti kokia nuoroda kaip tie naktiniai gimdymo metu turi atrodyti ? As Namie miegu tik su komplektukais, sortukai + marskineliai. O koki chalata imti I ligonine ? Silta koki ?

Rinkis sau patogius, kad prasisagstytų ar ant šleikučių būtų, kad gimusį vaikutį galėtų ant nuogos krūtinės padėti ir galėtum pradėt maitinti.
Atsakyti
QUOTE(Parissiene @ 2016 07 07, 13:35)
Sveikos, gal galite  ideti kokia nuoroda kaip tie naktiniai gimdymo metu turi atrodyti ? As Namie miegu tik su komplektukais, sortukai + marskineliai. O koki chalata imti I ligonine ? Silta koki ?

Mano tai visai eiliniai, ant sleikuciu, varpelio formos, trumpi, po krutine susirisa.
Chalata balandi imiau silkini plona. Buvo tik reikalingas iki gimdyklos nueiti. Ten silta. Klimato kontrole yra, tai uzkaitinta. Bent jau Santariskese. Pagimdzius iskart as i treningus ilindau. Jokiu naktiniu, pizamu, chalatu.
Tikrai nepirkau jokiu spec naktiniu babytisku ar maitinimo, ir buvo patogu.
Atsakyti
QUOTE(Dra-cena @ 2016 07 07, 15:53)
Mano tai visai eiliniai, ant sleikuciu, varpelio formos, trumpi, po krutine susirisa.
Chalata balandi imiau silkini plona. Buvo tik reikalingas iki gimdyklos nueiti. Ten silta. Klimato kontrole yra, tai uzkaitinta. Bent jau Santariskese.  Pagimdzius iskart as i treningus ilindau. Jokiu naktiniu, pizamu, chalatu.
Tikrai nepirkau jokiu spec naktiniu babytisku ar maitinimo, ir buvo patogu.


As tai miegu visad sortukai + maikute, naktiniai tik nebent kokie sexy permatomi pas mane lotuliukas.gif tai bandysiu ieskot tada kokiu paprastu patogiu. Maximoj maciau pigiu, bet visi lygtais uzdaru kaklu buvo ir neatsakstomi, netiks...
Atsakyti
labutis smile.gif

na buvau paprastus pasiemus naktinius babiskus gimdymui iki keliu biggrin.gif bet man dave pacioje gimdykloje naktinukus paprastus tai gimdziau su ju smile.gif gimdziau as panevezyje smile.gif
Atsakyti