Įkraunama...
Įkraunama...

Ruošiamės mokyklai

Aš jau pasimokiau, kad pagal tokį sąrašą aklai nereik pirkt. Nepanaudojo nei plastilino, nei kreidelių ne lipalo. Su guašu pradėjo piešt tik gal kokioj 3 klasėj, iki tol su akvarele. Natų sąsiuvinio užtekdavo ~2 metam, nes daugiausiai viską darydavo pratybose.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2016 08 02, 03:12)
Mūsų mokykla paskelbusi sąrašą. Naujovė-mankštos kilimėlis.
Papildyta:
Sąrašas

Ačiū mirksiukas.gif Mūsų mokykla nedavė jokio sąrašo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Loranija @ 2016 08 02, 08:53)
Aš jau pasimokiau, kad pagal tokį sąrašą aklai nereik pirkt. Nepanaudojo nei plastilino, nei kreidelių ne lipalo. Su guašu pradėjo piešt tik gal kokioj 3 klasėj, iki tol su akvarele. Natų sąsiuvinio užtekdavo ~2 metam, nes daugiausiai viską darydavo pratybose.

matyt labai nuo mokytojos priklauso. pas mano vyresni pastoviai kažka piešia su visom technikom, tai guašas vos ne rugsejo 1 buvo panaudotas.
Atsakyti
Mums neprireikė kreidelių nei vaškinių nei paprastų, piešė tik su guašu, akvarėlės net nepirkom, iš piešimo albumo A3 formato per 2 metus panaudojo gal kokius 5 lapus, į natų sąsiuvinį per 2 metus surašė tik 1 dainelę.

Lentelė lipdimui labai gerai atitarnavo 2 metus, nespėjome pirkti spalvotą popierių, kažkaip buvo įtarimas, kad dalinasi daugiau nei aplikacijas daro bigsmile.gif

Dar pirkom prijuostę dailei.

Skirtukus padarom taip: priklijuojam šniuriuką ar juostelę prie paskutinio puslapio.


Atsakyti
RitaRazi, aš kol kas nežinau, kam tas kilimėlis, pirmam nereikėjo. Pasigedau sąraše atšvaitinių liemenių, nors jų niekad nebuvo. Gal bendrai pirksim .
Papildyta:
Skirtukų specialiai nepirkau, turim krūvas nemokamų ir mokykloj nenaudoja, tik grožinei knygai.
Papildyta:
QUOTE(jurguze @ 2016 08 02, 08:55)
Ačiū mirksiukas.gif Mūsų mokykla nedavė jokio sąrašo doh.gif



Mokyklos tinklalapyje neįdėtas?
Papildyta:
QUOTE(Loranija @ 2016 08 02, 08:53)
Aš jau pasimokiau, kad pagal tokį sąrašą aklai nereik pirkt. Nepanaudojo nei plastilino, nei kreidelių ne lipalo. Su guašu pradėjo piešt tik gal kokioj 3 klasėj, iki tol su akvarele. ~2



Aš kažkaip pernelyg neatkreipiu dėmesio, ko ir kiek sunaudoja g.gif

Kažin šiemetiniam pirmokui dūdelę reiks pirkt g.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2016 08 02, 13:56)
RitaRazi, aš kol kas nežinau, kam tas kilimėlis, pirmam nereikėjo. Pasigedau sąraše atšvaitinių liemenių, nors jų niekad nebuvo. Gal bendrai pirksim .
Aš kažkaip pernelyg neatkreipiu dėmesio, ko ir kiek sunaudoja  g.gif
b]Papildyta:[/b]
Kažin šiemetiniam pirmokui dūdelę reiks pirkt g.gif


aš tai susilaikyčiau nuo to kilimėlio pirkimo, kol nežinočiau - kam tiksliai, nes jie būna skirtingi, skirtingų kainų. Mes baletui pirkom geresnį, bet jei sporto salėj trinti - pirkčiau pigesnį ir būtinai kokią gumą pritaikyčiau, jei nėra, kad susisuktų normaliai..

Su tom atšvaitinėm liemenėm - čia gi ne mokyklinė, o greičiau bendra apsauginė apranga, gal nė nepagalvojo įtraukti, paliko tėvų sąžinei g.gif nors manau, kad ji būtinesnė, nei teptukai ir kreidelės. Maniškiai į mokyklą dviračiais važiuos - tai šalmas ir liemenė - savaime suprantami.

Dūdelės mums prisireikė tik antroj ar trečioj klasėj g.gif pirmoj nereikėjo. Muzikos mokytoja lieps, jei reikia, iš anksto nepirkčiau g.gif
Atsakyti
Mes pirmam bendrai visa klasė pirkom dūdeles rugsėjį.

Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2016 08 02, 18:59)
Mes pirmam bendrai visa klasė pirkom dūdeles rugsėjį.


juokinga, mes irgi bendrai pirkom dūdeles pernai biggrin.gif

šiandien sijoną panai nupirkau šokių pamokoms - mokslo metų pabaigoj kažkas "pasiskolino" mūsiškį doh.gif
Atsakyti
Ritarazi, Kažkur iš Šiaulių?
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2016 08 03, 19:06)
Ritarazi, Kažkur iš Šiaulių?


ta prasme - iš kur dūdeles pirkom? Ne aš pirkau, kita mama, bet manau, kad Vilniuje g.gif galiu paklausti, jei reikia.
Atsakyti
Ačiū, gal nuo brolio klasės bus likę- maniškis eis pas pirmojo mokytoją.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2016 08 04, 20:47)
Ačiū, gal nuo brolio klasės bus likę- maniškis eis pas pirmojo mokytoją.

Dūdelių būna dažnoje kanceliarinių prekių parduotuvėje, knygyne.
Atsakyti