Įkraunama...
Įkraunama...

Alkoholiniai gėrimai

turiu dar viena recepta, bet jo nebandziau:

3 kiausiniu tryniai
3 kiausiniai
250 g cukrus pudros
1 pakelis vanilinio cukraus
1 stikline spirito
0.5 stiklines vandens
1 indelis kondensuoto pieno

kiausinius su cukrum plakti 2 min. po to po truputi pilti spirita sumaisyta su vandeniu (plakant kiausiniu mase). pabaigoje supilti kondensuota piena sumaisyta su vaniliniu cukrum ir dar paplakti.
Atsakyti
QUOTE (laura k @ 2004 02 12, 13:40)
QUOTE (manu @ 2004 02 12, 15:35)



1.5 dl 90% spirito


nesuprantu kiek ci to spirito g.gif

150ml
Atsakyti
Ačiū už receptą,pabandysiu,tik manau, tikrai gali būti stipru,nes aš pyliau ne spiritą,o degtinę.Kai pabandysiu-pranešiu.Šiaip aš naujokė ne tik čia,bet apskritai internete,tai kartais galiu prisidirbti liapsusų,jei mane suprantat.Pas jus įdomu,tik,matyt,visos čia labai jaunos mamytės,oaš jau "veteranė".O gal daugiau čia tokių yra? blink.gif
Atsakyti
Man dabar labai idomu pasidare: ka musu mamkos labiausiai megsta is alkoholio g.gif Man pvz. labiausiai patinka "Baileys" likeris arba lietuviskas "Damu" likeris. Dar labai megsta "Malibu" likeri su Coca cola kartu ir ledukais gerti.
Dar labai skanu vysniu trauktine, lietuviska.
Pasidalinkite, o kuo jus megstate atsigaivinti po sunkios darbo dienos, ar siaip bare pasimegauti?
Atsakyti
Aš tai taip: jeigu geras baliukas geriu tik degtinė, arba viena, arba su sultim, pomidorų ar juodujų serbentų. Bet stengiuosiu nemaišyti ir aišku nepadauginti tongue.gif tongue.gif Paskutiniu laiku patinka Bajorų. Pachmielui ryte noriu šampano tongue.gif Jei šiaip atsipalaiduoti, kartais geriam vyną, kartais kokio brendžiuko, o kartais man patinka Vanna Tallin su ledukais....Viskas priklauso nuo nuotaikos. Buna alaus užsimanau, nors tu ka nori.. Arba sidro.. laugh.gif laugh.gif Nu va, galvoju gal užsimanyti ko nors vakarui laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Vasara geriu alu- Svyturio "Extra" arba "Calsberga", o ziema dazniau vyna-kartais raudona, kartais balta, bet tik sausa-ispaniska, italiska, prancuziska,cilietiska vnz. ivairu-stengiames vis kitoki pabandyt..
Kartais uzsimanau Sampano-tada tik "briutas" Alitos..aisku neatsisakau ir tikrojo- is Sampanes regiono, aisku jei kas pasiulo ar pavaisina wink.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svetima: 19 vasario 2004 - 15:26
Mano megstamiausias alus tai "Ice" is lietuvisku arba "Corona". Va sitas su citrina - tai hm... pasaka.
Atsakyti
Man labai patinka Advokat, Baileys, Malibu su ananasu sultimis ir ledukais. O is paprasteniu gerimu, tai niekada neatsisakau kokteiliuko: martinis, degtine, sprite ir daug daug leduku, labai skanu.
Atsakyti
Man tai patinka Carolainas,tas pats kaip Baileys ir martinio kokteilis ir dar Campario kokteiliukas,dar labai mėgstu viskį,bet jo seniai beragavau,laukiu kada bus galima wink.gif
Atsakyti
Kai buvau Vokietijoj tos vasaros topas buvo Batida: toks kokoso pieno likeris su vysniu sultim fantastika. Bet Lietuvoj nebadziau.
Darydavom ir toki: i plaktuva bananai, ledai, citrinos sultys ir vaniline degtine. Toks ir pavalgyt ir isgert.
Atsakyti
o man priklauso nuo nuotaikos ir draugijos. Labiausiai patinka - vasara, sodas, kepa šašlykas rolleyes.gif , pasipjaustom šoninės, žalių svogūnų, duonos ir šaltos dektinaitės gathering.gif po to smileysex.gif po to alc.gif ryte blink.gif laugh.gif
Atsakyti
Top 5: Alus, Vynas, Bloody Merry, Degtinė, Zalgiris. drinks_cheers.gif
Atsakyti