Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Kaune

Iš šio sąrašo norėčiau išskirti Gerdą. Esu buvus po skyrybų. Nieko nepataikė. Ir dar pasakė, kad sūnus mirs- 5 metų nesulaukęs. jam dbr dvylikti eina.
Atsakyti
QUOTE(4xmama @ 2016 10 17, 11:13)
Ta dukra mano jau suaugusi. Su broliu atrodo, kaip mama su vaiku. Vyras +- apie 50 metų. Plaukai juodai žili, trumpi. Jokių kasų. Be akinių. Išvaizda tikrai tvarkinga ir į akis krentanti.

nepazistu tokio. visi mano pazistami gyduoliai jau baltai zili.
Atsakyti
merginos ,gal atsakysite kiek Rasa ta kur prie urmo baziu ima ?uzsirasiau rytojui gryzusi parasysiu ispudzius
Atsakyti
QUOTE(coliuke29 @ 2016 11 04, 14:30)
merginos ,gal atsakysite kiek Rasa ta kur prie urmo baziu ima ?uzsirasiau rytojui gryzusi parasysiu ispudzius

Sveika coliuke. Pas rasa buvau lygiai pries metus. Dabar bandau jei prisiskambint ir nepavyksta. Kuriuo metu tu uzsirasei?
papasakok apie ispudzius.
Atsakyti
QUOTE(S.A.T.I.N.E @ 2016 11 05, 12:37)
Sveika coliuke. Pas rasa buvau lygiai pries metus. Dabar bandau jei prisiskambint ir nepavyksta. Kuriuo metu tu uzsirasei?
papasakok apie ispudzius.

uzsirasiau praeita ketvirtadieni ,skambinau apie 14 valanda ,tai prieme labai greitai ,sestadieni ,o ispudziai labai neblogi ir kaip apie zmogu ir kaip dirba ,zodziu ejau konkriaciu klausimu daug ka zinojau pati nes buvau burusis internetu tai beveik identiskai viskas sutapo o ir islaike ilgokai ,kaip sakoma neatstume savo darbo o ka klausiau smulkiai aiskino ,taip isitraukiau i sau rupima tema ,kad isejusi tik susigraibiau kad per 2 valandas apie ateiti nieko nesuzinojau nes kazkaip neklausiau tik apie tai kas rupejo ,o ir kaip psichologe matosi visai nebloga ji ,zodziu tikrai patiko
Atsakyti
Issiaiskinau kur urmo bazeje dirba bureja Sofija

Pramones 14, toks geltonu plytu pastatas, urmo bazes teritorijos gilumoje. Jis matosi dar neiejus i bazes teritorija. As kaip suprantu, gal ten yra/ buvo urmo bazes administracinis koks pastatas.


4u.gif
Atsakyti
Gal kas girdeje apie Onute kanto gatveje (prie gaisrines).Ar ji dar buria. Buvau pries kokia 12 metu, bet taip teisybe pasake, noreciau vel apsilankyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vpliople1: 01 gruodžio 2016 - 13:45
Sveikos, esu uzsienyje, gal zinot kokia bureja, kuri paburtu per skype?
Atsakyti
Labas merginos, gal kuri galit pasakyti kokia gatve ir koks namo nr Svetlanos prie azuolyno vaistines ? uzsirasiau pamirsau paklaust :/
Atsakyti
QUOTE(Gabriele12345678 @ 2016 12 05, 10:29)
Labas merginos, gal kuri galit pasakyti kokia gatve ir koks namo nr Svetlanos prie azuolyno vaistines ? uzsirasiau pamirsau paklaust :/

Gatvė tai Tulpių, o namo numerio nepamenu.

Lengvai prisiskambinote? Man niekaip nepavyko.
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2016 12 05, 12:55)
Gatvė tai Tulpių, o namo numerio nepamenu.

Lengvai prisiskambinote? Man niekaip nepavyko.



savaite laiko bandziau , kazkas sake nuo 9 ryto , bet tikrai ne , ji kaip gali buna yjungtas tel ir jei atmetineja tada kita diena skambinau , ir siandien ryte apie 10 pavyko , uzsirase treciadieniui , nes visa kita uziimta ..

p.s. parasykit kuri tiksliasny adresa..
Atsakyti

As pas taromagic bandziau,daug teisybes pasake konkreciu klausimu.

Atsakyti