Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Kaune

QUOTE(Happyface @ 2017 10 06, 13:40)
<p>Onute, tai ta kuri prie gaisrines gyvena. Seniai jau buria.</p>

O kas buvę pildosi pas ją?ir prie to paties gal žinot kiek Rasa kur prie urmo bazių ima?
Atsakyti

Dalia dirbusi Šančiuose prie Bažnyčios išsikėlė į Margininkus ir pasikeitė tel nr. 867269655. Jau galvojome, kad ji nustojo mesti kortas kai duotu telefonu niekas neatsiliepdavo, o tuo adresu nuvykus niekas nedavė kito jos adreso. Viskas išsipildė ką ji pasakė ne tik man, bet ir mano draugėm, todėl nenustojom ieškoti. Gavom nr. iš Airijos ir pasirodo ji nenustojo dirbti, nuvykom ir šiuo džiaugsmu dalinamės su jumis. sužinojome, kad ji dar ir konsultuoja Facebooko puslapyje: Būrėja - Dalia buria ir pataria. Iš visų būrėjų kiek praėjome nei viena nepatiko taip kaip ši, gal tik Gerda buvo verta dėmesio, Genutė ir nebloga, bet mums buvo per mažai laiko išsiaiškinti savo problemoms. Dalia gilinasi, ieško išeičių ir negaili patarimų, reikalui esant užkalbą amuletą ar daiktą kuris padeda sunkiose gyvenimo problemose, ar net pilnai išspręndžia. Labai šiltas ir geras žmogus. Labai džiaugemės suradusios ją.

Atsakyti

Dalia dirbusi Šančiuose prie Bažnyčios išsikėlė į Margininkus ir pasikeitė tel nr. 867269655. Jau galvojome, kad ji nustojo mesti kortas kai duotu telefonu niekas neatsiliepdavo, o tuo adresu nuvykus niekas nedavė kito jos adreso. Viskas išsipildė ką ji pasakė ne tik man, bet ir mano draugėm, todėl nenustojom ieškoti. Gavom nr. iš Airijos ir pasirodo ji nenustojo dirbti, nuvykom ir šiuo džiaugsmu dalinamės su jumis. sužinojome, kad ji dar ir konsultuoja Facebooko puslapyje: Būrėja - Dalia buria ir pataria. Iš visų būrėjų kiek praėjome nei viena nepatiko taip kaip ši, gal tik Gerda buvo verta dėmesio, Genutė ir nebloga, bet mums buvo per mažai laiko išsiaiškinti savo problemoms. Dalia gilinasi, ieško išeičių ir negaili patarimų, reikalui esant užkalbą amuletą ar daiktą kuris padeda sunkiose gyvenimo problemose, ar net pilnai išspręndžia. Labai šiltas ir geras žmogus. Labai džiaugemės suradusios ją.

 

Labas vakaras, 

noriu paantrinti forumo merginai. Siandien, ikvepta tokio teigiamo atsiliepimo, apsilankiau pas si zmogu, Galiu pasakyt pasijauciau kaip rusu rodomame eksrasensu musyje. Pasake tokiu dalyku kuriu pati nezinojau. (tiesiog pasake fakta kuris man nebuvo zinomas, paskambinus mamai paaiskejo 32 metus slepta tiesa kad taip buvo, tai ka Dalia pasake). Likau labai suglumus ir suzaveta jos darbu. Radom problema, kurios iki tol nebuvo nei viena ivardinus ir ieskom sprendimo. Kaip ir minejote - patarimu negailejo, tikrai issamiai prazvelge mano istorija.Ir svarbiausiai nepaliko visko taip "likimo valiai".

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eri`: 12 gruodžio 2017 - 20:12
as norejau pas roma viciene issiburti, bet per menesi taip ir nepavyko. tai serga, tai uzimta, tai galiausiai issiblaskiusi ir pamirsta tave. nusibodo "vaidentis" jai. atrodo visai nesuinteresuota klientais.
Atsakyti
[quote=Mazoji nuotaka,2017 10 13, 18:51]<p>Dalia dirbusi Šančiuose prie Bažnyčios išsikėlė į Margininkus ir pasikeitė tel nr. 867269655. Jau galvojome, kad ji nustojo mesti kortas kai duotu telefonu niekas neatsiliepdavo, o tuo adresu nuvykus niekas nedavė kito jos adreso. Viskas išsipildė ką ji pasakė ne tik man, bet ir mano draugėm, todėl nenustojom ieškoti. Gavom nr. iš Airijos ir pasirodo ji nenustojo dirbti, nuvykom ir šiuo džiaugsmu dalinamės su jumis. sužinojome, kad ji dar ir konsultuoja Facebooko puslapyje: Būrėja - Dalia buria ir pataria. Iš visų būrėjų kiek praėjome nei viena nepatiko taip kaip ši, gal tik Gerda buvo verta dėmesio, Genutė ir nebloga, bet mums buvo per mažai laiko išsiaiškinti savo problemoms. Dalia gilinasi, ieško išeičių ir negaili patarimų, reikalui esant užkalbą amuletą ar daiktą kuris padeda sunkiose gyvenimo problemose, ar net pilnai išspręndžia. Labai šiltas ir geras žmogus. Labai džiaugemės suradusios ją.
</p> gal dar kas buretes pas Dalia ?kaip jums?
Papildyta:
Gal dar kas buretes pas Dalia?kaip jums?
[/quote]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coliuke29: 04 sausio 2018 - 20:14
Gal kas buretes pas bureja Dalia kur buvo Šanciuose ?kaip jums?
Atsakyti
Penktadienį susitariau burimui pas Sofija iš urmo bazių ,grįžusi papasakosiu įspūdzius
Atsakyti
QUOTE(coliuke29 @ 2018 01 08, 20:27)
Penktadienį susitariau burimui pas Sofija iš urmo bazių ,grįžusi papasakosiu įspūdzius

Nieko perdaug nesitikeciau is jos ;) man ji viena prasciausiu pas kuria teko buti
Atsakyti
QUOTE(obuoline @ 2018 01 08, 20:32)
Nieko perdaug nesitikeciau is jos ;) man ji viena prasciausiu pas kuria teko buti

O kuri viena geresnių Kaune? Be Rasos?
Atsakyti
QUOTE(coliuke29 @ 2018 01 08, 22:31)
O kuri viena geresnių Kaune? Be Rasos?

Apie geruma as sprendziu pagal tai, ar eiciau dar karta, tai antra karta nebijociau apsilankyti pas Gerda ir dar tokia Elada - ji kazkada bure Alytuje ir Jonavoje, bet dabar lyg isvykus kazkur i uzsieni. Zinau, kad ji dar ir kitu vardu vadinama. Paskutini karta buriausi pas ja internetu.
Atsakyti
Gal galit duoti Elados kontaktus kaip ją rasti kad ir internetu
Atsakyti

Sveiki, penktadieni važiuojam pas Dalia, būtinai parašysiu savo nuomone, tikrai pas dauguma teko lankytis, niekas nenustebino, įspūdžio nepaliko.

Atsakyti