Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

Reikia turėti trumpaplaukius šunis, nereikės jokių šukavimų. biggrin.gif Tik nuvalai pirštine su guminiais dantukais ir valio .
Furminatoriumi varau katinus, pūkiai abu jie pas mane.
Atsakyti
As parsisiunciau furminatoriu, nusukavau gal 5 plaukus. Nesuprantu, ar cia skaitosi labai gerai priziuretas suo, ar nesiseriantis? Nes poplaukio turi normaliai.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2019 03 29, 23:01)
As parsisiunciau furminatoriu, nusukavau gal 5 plaukus. Nesuprantu, ar cia skaitosi labai gerai priziuretas suo, ar nesiseriantis? Nes poplaukio turi normaliai.

Gal furminatorius lievas tongue.gif Nes turėtų būt daugiau nei 5,ir vilna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2019 03 29, 17:39)
kas per besisukantys dantukai ?
Nūūūū... tai tokie dantukai, kurie sukasi. lotuliukas.gif


QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 03 29, 20:35)
Reikia turėti trumpaplaukius šunis, nereikės jokių šukavimų. biggrin.gif Tik nuvalai pirštine su guminiais dantukais ir valio .
O dar geriau - plikus: skudurėlį paėmei, dulkes nubraukei ir la-fa.
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif prajuokinai nuo pat ryto...
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2019 03 29, 22:08)
Gal furminatorius lievas  tongue.gif Nes turėtų būt daugiau nei 5,ir vilna  mirksiukas.gif

Nelievas nelievas, originalu pirkau.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2019 04 01, 19:16)
Nelievas nelievas, originalu pirkau.

tada šuva plikas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2019 03 29, 22:08)
Gal furminatorius lievas  tongue.gif Nes turėtų būt daugiau nei 5,ir vilna  mirksiukas.gif

Taksiuką furminatoriumi šukavau.Tai povilnės papešiau.Tik,jam nabagui buvo nemalonu, o gal skaudėjo,tai burgzdamas pasiplovė.

QUOTE(klopedija @ 2019 03 31, 18:15)
Nūūūū... tai tokie dantukai, kurie sukasi. lotuliukas.gif
O dar geriau - plikus: skudurėlį paėmei, dulkes nubraukei ir la-fa.

Neduok tu dievuliau plikus šunis ir katinus.Nėra nieko baisiau.Man labai nemaloniai atrodo,sakytum visi viduriai šviečia.Ir ta oda atrodo tokia skaudi. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 01 balandžio 2019 - 19:37
O man visai gražiai atrodo plikučiai, tik kad jie labai lepūs, nabagiukai... tai šalta, tai paltuko, tai kremo nuo saulės tongue.gif
Atsakyti
Su Šuns diena ! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 24 balandžio 2019 - 11:50

cfd2cc727474.jpgAčiū,Pinki,kad priminei tokią svarbią datą

.Labai šauni foto,labai gražiai Pinkis  pozuoja.O aš saviškių niekaip negaliu gražiai nupaveiksluoti.Tai uodega kieno kyšo,tai kibiras kadre, tai katinas.Nu nesiseka, nemoku.

Atsakyti
Pinkis čia pozuot labai nenorėjo...kai pozuoja, žiūri tiesiai ir šypsosi visa burna, o čia reikalai, reikalai...o šeimininkė prašo pasėdėt tongue.gif
Ryžas po operacijos...bet jau po visko, šonas labai gražiai sugijo, kaip nebuvę ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 24 balandžio 2019 - 14:43