Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

Merginos, reikia patarimo...

Auginu šiurkščiaplaukio džeko raselo terjero pamaišytą versiją... 2 metai... labai šeriasi, tiksliau skraido pūkai VISUR blink.gif .. gal galite patarti kokį specialų šepetį ar kažką, kuo šukuojant galima tuos pūkus sumažinti? Šiaip kailis nėra labai tankus..
Gal kokius specialius vitaminus reikėtų duoti ar gal kažką iš maisto duoti (kažkas rekomendavo marmalą iš strimelių virti)... ir kokius vitaminus bendrai sveikatos būklei duodate savo augintiniams? Mes iki šiol dar nieko nedavėm, bet gal reikėtų?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kissia @ 2019 06 14, 13:32)
Merginos, reikia patarimo...

Auginu šiurkščiaplaukio džeko raselo terjero pamaišytą versiją...  2 metai... labai šeriasi, tiksliau skraido pūkai VISUR  blink.gif .. gal galite patarti kokį specialų šepetį ar kažką, kuo šukuojant galima tuos pūkus sumažinti? Šiaip kailis nėra labai tankus..
Gal kokius specialius vitaminus reikėtų duoti ar gal kažką iš maisto duoti (kažkas rekomendavo marmalą iš strimelių virti)... ir kokius vitaminus bendrai sveikatos būklei duodate savo augintiniams? Mes iki šiol dar nieko nedavėm, bet gal reikėtų?
Ačiū  4u.gif

aš naudoju furminatorių, jis poplaukį iššukuoja gerai.
Bet kambaryje gyvenantys šunys šeriasi VISADA. Tik prieš naują sezoną daugiau. Dėl vitaminų esu girdėjus įvairiausių versijų, ir kad nepasisavina, ir kad net kenkia. Viena pažįstama savo pitbulei pirko specialų praparatą nuo didelio šėrimosi veterinarijos vaistinėj, sakė, padeda.Pavadinimo nežinau.
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2019 06 14, 09:27)
Aš irgi vis pagalvoju apie tokį kilimėlį Taigai.
Bet kiek tenka skaityti komentarų, tai nemažai šunų nesigula ant jo  blink.gif
***
Taiga visiškai  vandens nemėgsta.
Mersi irgi menkai toleruoja "naujienas". Bet šiaip geras dalykas tas kilimėlis. Štai dabar sėdžiu prie pc ir vėsinuosi pėdas. Tskant, pravertė ūkyje. hihihi.gif


QUOTE(kissia @ 2019 06 14, 12:32)
gal galite patarti kokį specialų šepetį ar kažką, kuo šukuojant galima tuos pūkus sumažinti?
Furminatorių Lututė jau rekomendavo. mirksiukas.gif
O poplaukis TURI PASIŠALINT. Tai yra "marškinėliai" žiemos šalčiams ištverti. Prieš žiemą poplaukis vėl priaugs.
Vitaminų tikrai nereikia, nes ne kailis plinka, o pasišalina tai, kas vasaros sezonu nebereikalinga.
Atsakyti
P.s.
Mersi nepakantumas naujovėms (kilimėliams, kirpykloms, spa...) vakar taip "įskaudino" lotuliukas.gif , kad pati griebiau žirkles ir nuskabiau visus sijonus, kalnierius, net ir uodegai kliuvo. Visai gerai gavosi. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2019 06 14, 17:59)
P.s.
Mersi nepakantumas naujovėms (kilimėliams, kirpykloms, spa...) vakar taip "įskaudino" lotuliukas.gif , kad pati griebiau žirkles ir nuskabiau visus sijonus, kalnierius, net ir uodegai kliuvo. Visai gerai gavosi.  biggrin.gif

Žėk, jau ir naujas verslas, ko ne biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Nenaujas. Kai tik mama ima zyst, tai žirklės - geriausias vaistas. lotuliukas.gif
Atsakyti
Artėja antrosios metinės, kai parsitempiau Mersi iš "Penktos kojos", tiksliau, Megos. biggrin.gif
Štai, prieš du metus buvo taip:

vartotojo įkelta nuotrauka

Labai pasikeitė per tą laiką, bet daug ko taip ir neišmoko: žaisti su visokiais "pribumbasais", žaisti su kitais šunimis (žinoma, siust tai moka lotuliukas.gif ), pozuoti nuotraukai, važiuoti automobiliu... Kol su pavadžiu, tol mano šuo. Tik nusegi - pati sau ponia. Padeda tik skanėstai - pajunta "priklausomybę". lotuliukas.gif

Bet iš esmės ideali kalė. Nepriklausoma individualistė, visa į mane. lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip greit tie metai praėjo bigsmile.gif
nu man ji faina wub.gif man atrodo, bet kokiu atveju abi sutariat biggrin.gif
Atsakyti

Greitai laikas bėga. Man irgi atrodo, kad visai neseniai ta nelaimė Lunos vardu namie atsirado, o jau rudenį bus 7 metai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 14 birželio 2019 - 23:14
QUOTE(lututė @ 2019 06 14, 21:31)
man atrodo, bet kokiu atveju abi sutariat  biggrin.gif
Puikiai. biggrin.gif
Mersi turi vieną didelę dorybę - nelenda į lovą.

QUOTE(Kerpena @ 2019 06 15, 00:13)
nelaimė Lunos vardu
Na, prajuokinai... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2019 06 17, 16:50)
Puikiai.  biggrin.gif
Mersi turi vieną didelę dorybę - nelenda į lovą.


Super! Nes man užtenka ir nagų caksėjimo į parketą kai naktį blūdina lakt, iš guolio, į guolį, paryčiais prie durų pazirzt, kad gal einam jau. Dar atklyvuriuotų lovon - tai jejbogu užsidirbtų kupron tongue.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Mirksta. biggrin.gif
Atsakyti