Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

užpavydėjau biggrin.gif
keliu pernykščią nuotrauką biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 11 spalio 2019 - 09:37
QUOTE(lututė @ 2019 10 11, 10:36)
užpavydėjau  biggrin.gif
keliu pernykščią nuotrauką  biggrin.gif
wub.gif vyrukas iš stuomens ir iš liemens wub.gif
Atsakyti
mano vyrukas šiandien prastai jaučiasi unsure.gif ryte neėdė, dabar gulinėja... nupirkau gliukozamino, nes įtariu, sąnarius skauda unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2019 10 12, 16:11)
mano vyrukas šiandien prastai jaučiasi  unsure.gif ryte neėdė, dabar gulinėja... nupirkau gliukozamino, nes įtariu, sąnarius skauda  unsure.gif

Drėgmė, nieko nepadarysi, vis dėl to metuose šuo.
Setukas vis laižinėja kojukę, ta kur sulaužyta buvo.Matyt,kad maudžia.O padaryti nieko negalima.
Atsakyti
O man pačiai kelio sąnarys "šaibom eina". doh.gif Rytoj varysiu į traumatologinį. Prieš porą savaičių, eidama į darbą, lygioj vietoj sąnarį suktelėjau. Atkakliai ėjau darban. Lyg buvo pagerėję, bet...
Pastaruoju metu buvo labai liūdnų ir labai smagių įvykių (pvz, mano mamai vakar 90 metukų stuktelėjo wub.gif ). Daug rūpesčių, daug lakstymo, tiksliau, šlubčiojimo lotuliukas.gif , trauma atsinaujino.
Dėl tų linksmų-liūdnų įvykių Mersi vėl neplanuotai sulaukė "pusseserės" Meškės. Šįryt sumaniau palepint savo jaunimą ir pavedžiot šunis. Mersi vedžiojimas nekelia didelių problemų, bet Meškė... doh.gif
Suvokiau, kad be daktarų pagalbos neprasisuksiu. doctor.gif
Atsakyti
SVeikos.

Atejau pagalbos.
Paligojusi senute mire, liko du sunyciai, mazdaug metu amziaus. Vnz, kastravau, sterilizavau, paskiepyjau, nukirminau. Rodos kaip ir viskas, ok. Bet problema, kaip supratau moteriske nevede suniuku i kiema, tad jie kaip biesiukai linke tustintis namuose. Isvedu i lauka kas dvi valandas, o anie vietoj to kad atliktu gamtinius reikalus, abu duodasi po pievas, o namuose taikosi sisiuoti. Mergiukste jau kaip ir pradejo tupcioti lauke, bet tustinasi namie, o jau su bernuzeliu turesiu vargelio.

GAl zinote, kaip man paspartinti ta "mokymosi" laikotarpi, su maziukais kazkaip viskas paprasciau budavo.

O dabar prasidejo lietus, tai maziai isvis nenori eiti i lauka, stovi terasoje ir ne is vietos.
Atsakyti
nebus greito proceso... kiekvieną kartą padarius lauke - pagyrimai iki nugriuvimo ir skatinimas. Tik taip. rolleyes.gif
O manajam kepenų rodiklis 900.. blink.gif dar popiet krauju sysiot pradėjo, nu ir načert blink.gif
Palikau 83 €, bet jaučiu čia tik gėlytės... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2019 10 13, 17:19)
O manajam kepenų rodiklis 900..  blink.gif dar popiet krauju sysiot pradėjo, nu ir načert  blink.gif
Neišmanau apie kepenų rodiklius, bet kraujas šlapime tikrai nekas... unsure.gif Lota, prieš iškeliaudama į amžinus medžioklės plotus, taip pat turėjo panašių bėdų.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2019 10 13, 13:16)
SVeikos.

Atejau pagalbos.
Paligojusi senute mire, liko du sunyciai, mazdaug metu amziaus. Vnz, kastravau, sterilizavau, paskiepyjau, nukirminau. Rodos kaip ir viskas, ok. Bet problema, kaip supratau moteriske nevede suniuku i kiema, tad jie kaip biesiukai linke tustintis namuose. Isvedu i lauka kas dvi valandas, o anie vietoj to kad atliktu gamtinius reikalus, abu duodasi po pievas, o namuose taikosi sisiuoti. Mergiukste jau kaip ir pradejo tupcioti lauke, bet tustinasi namie, o jau su bernuzeliu turesiu vargelio.

GAl zinote, kaip man paspartinti ta "mokymosi" laikotarpi, su maziukais kazkaip viskas paprasciau budavo.

O dabar prasidejo lietus, tai maziai isvis nenori eiti i lauka, stovi terasoje ir ne is vietos.

Ar lyja, ar sninga, ar plytos iš dangaus krinta, šunys vis tiek vedami lauką.Kiemas uždaras?Jei uždaras, tiesiog reikia išleisti į kiemą, tegul laksto iki soties kol nešalta.Teisingai panos sako, tik pagyrimais ir skaniukais galima paspartinti procesą.Dar galima pasikonsultuoti su veisėjais.Kai aš konsultavausi dėl draugo vokietuko, bendravau su Laukine vilkuoge.Fb tokia grupė yra.Na,labai išsamią konsultaciją gavau, ir dar su dresuotojo kontaktais
.Kaip supratau, liks tavo namuose šunėkai? tongue.gif
Temos ligoniukams po 4u.gif Durnas daiktas ta senatvė su visomis ligomis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 14 spalio 2019 - 06:22
QUOTE(lututė @ 2019 10 12, 16:11)
mano vyrukas šiandien prastai jaučiasi  unsure.gif ryte neėdė, dabar gulinėja... nupirkau gliukozamino, nes įtariu, sąnarius skauda  unsure.gif
QUOTE(lututė)
O manajam kepenų rodiklis 900..  blink.gif dar popiet krauju sysiot pradėjo, nu ir načert  blink.gif
Palikau 83 €, bet jaučiu čia tik gėlytės...  unsure.gif
Pora dienų čia neužsukau, ir va kiek naujienų unsure.gif
Kaip šiandien sveikuoja Pinkis? Ką dėl kepenų sakė? Ir dėl kraujo šlapime?

QUOTE(klopedija @ 2019 10 13, 21:17)
Neišmanau apie kepenų rodiklius, bet kraujas šlapime tikrai nekas...  unsure.gif  Lota, prieš iškeliaudama į amžinus medžioklės plotus, taip pat turėjo panašių bėdų.
Tas kepenų rodiklis turi būti nuo 23 iki 212.
Pas Taiga irgi jis vis blogėja. Prieš mėnesį , kai tikrino, buvo 846...
Atsakyti
Liūdnokas mano šunėkas, matyt skauda. Vėl buvo nuvežtas pas vetą, suleido nošpos, dar visokių š... nieko konkretaus nerekomendavo, liepė nusipirkt papildų kepenims, kur kuo daugiau silimarino. Vėl susimokėjau, vėl ryt atvežt.
Vežė vyras, tai su vyrais sunku išsiaiškint kas ką ir kaip sakė - jiem gi visa info iškrenta, kol namo grįžta tongue.gif
Atsakyti
Aišku..
Lauksim rytojaus naujienų.
Laikom kumščius,kad gerėtų , taisytųsi Pinkio sveikatėlė.
4u.gif
Atsakyti