Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(lututė @ 2019 11 29, 20:45)

smagu girdėti, jog nieko labai blogo. 4u.gif
Šiandien turbūt su didžiausiu entuziazmu pusryčiavo? biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 30 lapkričio 2019 - 13:54
QUOTE(Jolleee @ 2019 11 30, 15:53)
smagu girdėti, jog nieko labai blogo.  4u.gif
Šiandien turbūt su didžiausiu entuziazmu pusryčiavo? biggrin.gif

susiurbė viską lotuliukas.gif paskui su bliūdu dar važinėjos po virtuvę biggrin.gif
Dar prie visų jo nemalonumų prisidės maudymas šįvakar tongue.gif
Atsakyti

 Gerai skaityti geras žinias.Neprausk Pinkio, žiema ateina.Skuode sniego jau yra.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 11 30, 20:27)
<p> Gerai skaityti geras žinias.Neprausk Pinkio, žiema ateina.Skuode sniego jau yra.
</p>

jau išmaudžiau, iššluosčiau, guli paslikas biggrin.gif pavargo biggrin.gif iki ryto išdžius. Ryte dar paltuką užvilksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip gyvuojat? Kaip sveikuojat smile.gif
Mes tai su Taiga džiaugiamės truputi prašviesėjusia aplinka biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Kalėdinis atvirukas wub.gif
gyvenam... taip paprastai nesibaigė su vėmimas, teko dar apsilankyti pas gydytojus, nukenksmint uodegą trim injekcijom ir mano piniginę rolleyes.gif
Dabar gerai, bet be papildų kepenims sakė nei dienos... tai vėl pilnas stalas buteliukų rolleyes.gif
Atsakyti

Taigute, iš kur sniegiuko gavai?Tikrai,kaip atvirukas :wub:

Pinkiui  :4u: Senatvė bjaurus dalykas, gerai,kad gera mama yra, rūpinasi.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 12 11, 21:27)
wub.gif
</p><p>Pinkiui  4u.gif Senatvė bjaurus dalykas, gerai,kad gera mama yra, rūpinasi.
</p>

Ačiū už baliončiką biggrin.gif Kas gi daugiau juo rūpinsis, ryžu palikimu mano wub.gif dabar jau ir kietumas nuvėsęs, tingi, viena ausim įtariu gerokai neprigirdi, nes kažkam trinktelėjus ar sučežėjus dažnai puses sumaišo biggrin.gif
Visos čia mes mamos savo senučiukam, kurios tuos gauruočiukus labai myli wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2019 12 11, 22:26)
Visos čia mes mamos savo senučiukam, kurios tuos gauruočiukus labai myli  wub.gif
Su liūdesiu prisiminiau savo buvusiąją Lotą... unsure.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Čia kaip tik ji ir Pinkis greta. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2019 12 11, 18:32)
Kalėdinis atvirukas  wub.gif
gyvenam... taip paprastai nesibaigė su vėmimas, teko dar apsilankyti pas gydytojus, nukenksmint uodegą trim injekcijom ir mano piniginę  rolleyes.gif
Dabar gerai, bet be papildų kepenims sakė nei dienos... tai vėl pilnas stalas buteliukų  rolleyes.gif
Ačiū! 4u.gif

Oho unsure.gif . Bet svarbu jau gerai wub.gif .
Taigai irgi papildai kepenims visam gyvenimui prirašyti. Bet sakė su pertraukom... Du mėn naudot, vienas mėn. pertrauka.
Ir dar sąnariukams kas antrą mėn.panaudot.

QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 12 11, 20:27)
Taigute, iš kur sniegiuko gavai?Tikrai,kaip atvirukas wub.gif
Dėkoju 4u.gif
Nesnigo. Aplink vien tik šerkšnas. Visą dieną baltumas laikėsi. Brrr.. šalta, bet daug smagiau, šviesiau bigsmile.gif

QUOTE(lututė @ 2019 12 11, 22:26)
Visos čia mes mamos savo senučiukam, kurios tuos gauruočiukus labai myli  wub.gif
O taip! wub.gif

QUOTE(klopedija @ 2019 12 11, 22:33)
Su liūdesiu prisiminiau savo buvusiąją Lotą...  unsure.gif
Labai skauda kai jie palieka verysad.gif

Mano pirmoji augintinė Džiulė. heart.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
klopedija, bet tu išgelbėjai kitą pūstą uodegą, kuri dabar didžiausia tavo draugė, tai reik džiaugtis. Lotutė davė tau, kiek galėjo ir pamokų, ir meilės. Liūdna aišku, kai nebelieka, bet toki gamtos dėsniai unsure.gif
Aš jau dabar pamąstau, ką darysiu, kai ryžiko neliks... unsure.gif
Atsakyti

Aš jau dabar pamąstau, ką darysiu, kai ryžiko neliks... unsure.gif

Žinau,kad yra laikas džiaugtis,bus laikas liūdėti.Bet labai bijau pabaigos ,juo labiau žinau kaip tai atrodo.Ne vieną keturkojuką teko palydėti ant vaivorykštės

.Pinkis buvo rišamas prie būdos? :blink:

Atsakyti