Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

Oi, koks grožis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 05 04, 10:12)
Taip,Kleopedija,esi labai labai apsileidusi, net Mersytės foto neįkeli  ax.gif 
Esu kalta. biggrin.gif
Mersi nemėgsta fotografuotis, bet pasistengsiu. photo.gif
Atsakyti

Sveikos.Ar jusu ciuckuam yra taip buve:Guli ramiai ant lovos.Staiga suinkscia is skausmo.Soka is jos.Ir nueina slubciodamas uzpakaline koja.Pries kiek laiko.Irgi uzpakaline koja tik negaliu padakyt ar ta pacia.Kaip meslungis butu sutraukes.Iššoko visos gyslos..Bet suo neinkštė tada.Apylinkese vedzioja moteriske suniuka.Nedidukas toks.Bet nevaldo uzpakaliniu kojyciu.Bando jas suvaldyt,bet jos neklauso..Tipo suparalyzavo,bet nuo ko neaisku..Atrodo kraupokai..Suo bendraut nori..Bega pasitikt,o kojytes velkas kaip šakaliukai...Suneliuj kokie 4 metukai.

Atsakyti

Būna taip maniškiams.Setas dažnai nuguli kojas, paskui eina šlubuodamas.Taksiukui galinės kojytės pinasi,bet čia nuo senatvės.Vadinamas paralyžius gali būti nuo stuburo išvaržos.Tyrimas ir gydymas labai daug kainuoja.

Atsakyti
Sveikos visos ir visi. Mano kukulis vel bus operuojamas uz menesio, ant voko krasto augliukas, remiasi i akies obuoli. Bus jau operaciju veteranas, ketvirtas kartas...
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2020 05 08, 15:15)
Sveikos visos ir visi. Mano kukulis vel bus operuojamas uz menesio, ant voko krasto augliukas, remiasi i akies obuoli. Bus jau operaciju veteranas, ketvirtas kartas...

Ojej...šiaip mes neatsiliekam - išlupo granuliomą nuo kojos prieš 4 metus, šoną užsiuvo nuo absceso išvalę, paskui dar pėdutę buvo susižeidęs...vaikščiojanti nelaimė...O dar pats baisumas laukia rolleyes.gif
Atsakyti

Vat iskilo toks klausimas.Mano Dzekenui bus 5 Kada jau pradeda jaustis kad suo sensta..As bijau apie tai pagalvot.. As kol kas nepastebiu nieko.Aisku skirias elgesys nuo to kaip parsiveziau.Laidu needa,batu negrauzia.,maisto nuo stalo nevagia..Bet kada pastebejot,kad suo jau nebe toks..Sakykim pagal maisto rusi nuo 7 metu jau kaip ir  senjoras.. Ir dar vienam konkurselyje gavom maisto megini Nature Protection lygtai taip..Dzekui patiko ir net labai.Sumaisiau su senuoju edalu tai sugebejo isrankiot kas skaniau..Bet to edalo kaina!Dzekas dabar eda Brit premium.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milka-Vanylka: 08 gegužės 2020 - 20:18
mano 7 metų buvo erelis dar...pradėjo "krist" maždaug prieš 3 metus stabiliai.Dabar jam beveik 14... rolleyes.gif O šiaip turbūt kiekvienas sensta skirtingai, tikriausiai kai mūsų mišrūniukai, tai pagal genų mišinį ir gyvenimo kokybę...
Milka-Vanylka, kur ėdalą perki ? Koks miestas ? Šiaip pas mus važiuoja apsipirkt iš Vilniaus į "Keturkojį".Jie turi ir internetinę prekybą, pabandyk pasižiūrėt mirksiukas.gif
Nature Protection su ėriena Pinkis "išlošė" pakuotę KIKOS konkurse. Bet kai paskaičiau sudėtį, nesužavėjo... rolleyes.gif Nedaug ten mėsos.
Tai kadangi bėdų kamuolys perku Royal Canin gastro pusryčiam...vakarienei šlapias maistas, verdu pati. ax.gif
Atsakyti

Ir mes is kikos gavom.Sudetis to edalo tikrai nieko gudro..Bet kaina!Dzekis eda Brita premiuma su vista.Sudetis tenkina.Kaina irgi.Perku is Pet24.Tik galvoju jei tame edale su eriena tos mesos mazai.Tai kodel suo ji taip eda? Brite jos tikrai daugiau.Nors viena karta buvom gave nekokybiska pakuote.Dzekas nelabai norejo jo est.Ir kvapas kazkoks ne toks lygtai buvo..Tiesiog suo isknaisiodavo visa maista ant grindu..Ede tik is bado..Kad esme konkrecioje pakuoteje supratau atidarius nauja.Nes prie naujos puole kaip isprotejes.

Atsakyti

Apie senatvę galiu pasakyti, tik tiek,kad kiekvienam šuniui individualiai.Tarkim draugė savo basetą laidojo 10 metų.

Mano 14-tis taksas laikosi neblogai, o jo kolega

Setas 13,5 metų dūksta ir laksto kaip jaunas šuniukas.Dar ir skalbinius iš krepšio po namus išdrabsto.Žinoma ne be toks lakstūnas kaip žalioje jaunystėje.Ir trumpesnių trasų pasivaikščiojimams reikia.Ir kojukes nuguli,pašlubuoja.

Veisti nerekomenduoja vyresnių kaip 7 metų šunų.

Taip,kad būk rami,5 metai šuniui dar pati jaunystė.

Atsakyti
Ant mano suns mazdaug nuo 7 metu sioks toks vangumas, tingumas pradejo matytis, pastenejimas
Atsakyti
Brit maniškis neėdė... neėdė ir viskas. Kad net man jis smirda... biggrin.gif Kai sveikesnis buvo, dar kažkokį kitą vartojo premium klasės... pamiršau pavadinimą, berods iš P raidės, bet ne pedigree biggrin.gif
Atsakyti